Челлендж-ліга - Швейцарія
понеділок, 02.04.2018
15:00
15:00

Арау

Вінтертур
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Aarau |
| В гостях: | Вінтертур |
| Відстань: | 54.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Stadion Brugglifeld |
| Вміщує: | 9 249 (1 542) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.70 | 3.39 | 1X | 1.30 | 1.72 | |||
| 46% | 31% | 23% | 1.30 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 77% | 23% | 46% | 54% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-23 | Арау | 3 - 3 | Вінтертур |
| 2017-08-07 | Вінтертур | 1 - 1 | Арау |
| 2017-04-29 | Вінтертур | 3 - 2 | Арау |
| 2017-04-09 | Арау | 2 - 3 | Вінтертур |
| 2016-10-30 | Арау | 1 - 1 | Вінтертур |
| 2016-07-30 | Вінтертур | 1 - 2 | Арау |
| 2016-04-30 | Вінтертур | 0 - 2 | Арау |
| 2016-04-10 | Арау | 3 - 0 | Вінтертур |
| 2015-10-18 | Вінтертур | 1 - 1 | Арау |
| 2015-08-13 | Арау | 1 - 2 | Вінтертур |
| 2013-04-29 | Вінтертур | 1 - 0 | Арау |
| 2013-03-04 | Арау | 3 - 1 | Вінтертур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Арау останні 12 матчі
| 2018-03-16 | Віль | 1 - 0 | Арау |
| 2018-03-12 | Арау | 0 - 1 | Рапперсвіль |
| 2018-03-08 | Рапперсвіль | 2 - 0 | Арау |
| 2018-03-04 | Арау | 4 - 2 | Волен |
| 2018-02-24 | Серветт | 4 - 0 | Арау |
| 2018-02-18 | Арау | 4 - 1 | К'яссо |
| 2018-02-09 | Ксамакс | 3 - 1 | Арау |
| 2018-02-05 | Арау | 2 - 1 | Шаффхаузен |
| 2018-01-20 | Маттерсбург | 1 - 1 | Арау |
| 2017-12-02 | Арау | 3 - 0 | К'яссо |
| 2017-11-27 | Волен | 1 - 1 | Арау |
| 2017-11-17 | Арау | 0 - 0 | Серветт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Вінтертур останні 12 матчі
| 2018-03-19 | Вінтертур | 1 - 1 | Серветт |
| 2018-03-14 | Вінтертур | 1 - 0 | Вадуц |
| 2018-03-09 | К'яссо | 1 - 0 | Вінтертур |
| 2018-03-05 | Вінтертур | 4 - 4 | Ксамакс |
| 2018-02-16 | Віль | 2 - 0 | Вінтертур |
| 2018-02-10 | Волен | 1 - 4 | Вінтертур |
| 2018-02-04 | Вінтертур | 1 - 1 | Рапперсвіль |
| 2018-01-24 | Базель | 1 - 0 | Вінтертур |
| 2017-12-08 | Ксамакс | 2 - 1 | Вінтертур |
| 2017-12-03 | Вінтертур | 0 - 1 | Шаффхаузен |
| 2017-11-25 | К'яссо | 1 - 1 | Вінтертур |
| 2017-11-18 | Вінтертур | 2 - 0 | Віль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 3 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 25% | 17% |
Таблиця Челлендж-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ксамакс | 26 | +33 | 64 |
| 2 | Серветт | 25 | +21 | 48 |
| 3 | Шаффхаузен | 26 | +10 | 42 |
| 4 | Вадуц | 25 | +4 | 40 |
| 5 | Рапперсвіль | 25 | +6 | 39 |
| 6 | Арау | 25 | -9 | 27 |
| 7 | Віль | 24 | -9 | 25 |
| 8 | К'яссо | 25 | -11 | 24 |
| 9 | Вінтертур | 25 | -9 | 21 |
| 10 | Волен | 26 | -36 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Арау | |
| Вінтертур | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Арау | Вінтертур |
|---|---|---|---|
| 1 | Ксамакс | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Серветт | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Шаффхаузен | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Вадуц | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | Рапперсвіль | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Арау | - | 3 - 3 |
| 7 | Віль | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | К'яссо | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Вінтертур | 3 - 3 | - |
| 10 | Волен | 4 - 2 | 1 - 4 |
Позиція в лізі
| Арау | Вінтертур | |
| Позиція | 6 | 9 |
| Очки | 27 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 6 |
| Очки | 22 | 10 |
Форма в лізі
| Арау | Вінтертур | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
6 12 |
4
9 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 3 |
2
4 6 |
Голи в лізі
| Арау | Вінтертур | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
32
41 |
29
38 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
14 |
17
21 |
Загальна статистика для Челлендж-ліга
| Матчі (126) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (357) | |
| Голи за матч | 2.83 |
| Голи вдома за матч | 1.67 |
| Голи в гостях за матч | 1.16 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 33% |
Арау наступні 6 матчі
| 2018-04-08 | Вадуц | - | Арау |
| 2018-04-14 | Шаффхаузен | - | Арау |
| 2018-04-18 | Арау | - | Ксамакс |
| 2018-04-22 | К'яссо | - | Арау |
| 2018-04-28 | Арау | - | Серветт |
| 2018-05-07 | Волен | - | Арау |
Вінтертур наступні 6 матчі
| 2018-04-06 | Вінтертур | - | Шаффхаузен |
| 2018-04-16 | Рапперсвіль | - | Вінтертур |
| 2018-04-19 | Вінтертур | - | Волен |
| 2018-04-22 | Вінтертур | - | Віль |
| 2018-04-27 | Вадуц | - | Вінтертур |
| 2018-05-04 | Ксамакс | - | Вінтертур |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.70 | 3.39 |
| Ймовірність | 46% | 31% | 23% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.72 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-02 12:00. На даний момент можливі зміни!