Прем'єр-ліга - Нігерія

понеділок, 05.04.2021
14:00
Абіа Ворріорз

Абіа Ворріорз

Плато Юнайтед

Плато Юнайтед

2 - 1
(2 - 1,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Umuahia
В гостях: Jos
Відстань: 512.2 км
Час початку
Година: 14:00 (14:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.67 3.13 6.15 12 1.10 2.02
39% 24% 37% 1.28 51% 49%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.64 2.14 2.82 1.39 5.80 1.10
60% 40% 43% 57% 22% 78%

Останні 1 прямі зустрічі

2019-12-29 Абіа Ворріорз 3 - 0 Плато Юнайтед

Абіа Ворріорз останні 12 матчі

2021-03-28 Насарава Юн. 5 - 3 Абіа Ворріорз
2021-03-21 Абіа Ворріорз 3 - 1 Каціна Юнайтед
2021-03-17 Адамава Юнайтед 1 - 1 Абіа Ворріорз
2021-03-14 Абіа Ворріорз 4 - 1 Кано Пілларс
2021-03-07 Хартленд 2 - 2 Абіа Ворріорз
2021-02-27 Абіа Ворріорз 1 - 0 Віккі
2021-02-24 Квара Юнайтед 1 - 1 Абіа Ворріорз
2021-02-21 Абіа Ворріорз 4 - 1 Варрі Вулвз
2021-02-15 Абіа Ворріорз 1 - 0 Рейнджерс Інт.
2021-02-07 Даккада 2 - 1 Абіа Ворріорз
2021-02-03 Абіа Ворріорз 4 - 1 Саншайн Старз
2021-01-31 Лобі Старс 0 - 0 Абіа Ворріорз
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 9 7 6
50% 33% 17% 75% 58% 50%

Плато Юнайтед останні 12 матчі

2021-03-28 Плато Юнайтед 2 - 1 Рейнджерс Інт.
2021-03-22 Даккада 1 - 0 Плато Юнайтед
2021-03-18 Плато Юнайтед 3 - 1 Саншайн Старз
2021-03-14 Лобі Старс 3 - 2 Плато Юнайтед
2021-03-07 Плато Юнайтед 3 - 1 МФМ
2021-03-03 Плато Юнайтед 1 - 1 Ріверс Юнайтед
2021-02-28 Іфеаньї Уба 0 - 0 Плато Юнайтед
2021-02-24 Плато Юнайтед 3 - 0 Джигава Г. Старс
2021-02-20 Аква Юнайтед 1 - 0 Плато Юнайтед
2021-02-06 Еньїмба 2 - 1 Плато Юнайтед
2021-02-03 Варрі Вулвз 1 - 0 Плато Юнайтед
2021-01-29 Плато Юнайтед 1 - 0 Насарава Юн.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 7 6 3
42% 17% 42% 58% 50% 25%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Квара Юнайтед 19 10 6 3 25 12 +13 36
2 Кано Пілларс 19 11 3 5 23 16 +7 36
3 Аква Юнайтед 18 9 6 3 22 10 +12 33
4 Рейнджерс Інт. 18 9 3 6 19 14 +5 30
5 Еньїмба 15 9 3 3 15 10 +5 30
6 Насарава Юн. 19 9 3 7 23 19 +4 30
7 Ріверс Юнайтед 18 9 2 7 21 18 +3 29
8 Даккада 19 9 2 8 22 26 -4 29
9 Лобі Старс 18 8 4 6 21 18 +3 28
10 Плато Юнайтед 18 7 4 7 22 15 +7 25
11 Абіа Ворріорз 18 6 6 6 28 23 +5 24
12 Віккі 19 6 6 7 16 15 +1 24
13 Хартленд 18 6 5 7 23 25 -2 23
14 Джигава Г. Старс 18 6 4 8 13 19 -6 22
15 МФМ 19 5 6 8 13 18 -5 21
16 Саншайн Старз 19 4 7 8 13 19 -6 19
17 Варрі Вулвз 19 5 4 10 14 22 -8 19
18 Каціна Юнайтед 19 5 3 11 14 27 -13 18
19 Іфеаньї Уба 18 3 7 8 13 19 -6 16
20 Адамава Юнайтед 18 2 6 10 7 22 -15 12

Хронологія матчів у лізі

Абіа Ворріорз                   
Плато Юнайтед                   
Вдома                   
В гостях                   

Матчі вдома/в гостях

М Команда Абіа Ворріорз Плато Юнайтед
1 Квара Юнайтед    
2 Кано Пілларс 4 - 1 1 - 0
3 Аква Юнайтед   1 - 0
4 Рейнджерс Інт. 1 - 0  
5 Еньїмба   2 - 1
6 Насарава Юн.    
7 Ріверс Юнайтед 0 - 1  
8 Даккада   1 - 0
9 Лобі Старс   3 - 2
10 Плато Юнайтед   -
11 Абіа Ворріорз -  
12 Віккі 1 - 0 0 - 0
13 Хартленд    
14 Джигава Г. Старс 1 - 3  
15 МФМ 0 - 0  
16 Саншайн Старз 4 - 1  
17 Варрі Вулвз 4 - 1 1 - 0
18 Каціна Юнайтед 3 - 1 0 - 0
19 Іфеаньї Уба   0 - 0
20 Адамава Юнайтед    

Позиція в лізі

  Абіа Ворріорз Плато Юнайтед
Позиція 11 10
Очки 24 25
  Вдома В гостях
Позиція 11 13
Очки 19 3

Форма в лізі

  Абіа Ворріорз Плато Юнайтед
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
6       
6       
7        
4     
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
1  
2   
0  
3    
6       

Голи в лізі

  Абіа Ворріорз Плато Юнайтед
Забиті голи
Пропущені голи
28                             
23                        
22                       
15                
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
18                   
8         
3    
9          

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (183)
Перемоги вдома 66%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 10%
Зіграні матчі 100%
Голи   (367)
Голи за матч 2.01
Голи вдома за матч 1.46
Голи в гостях за матч 0.54
Домашня команда забила в 84%
Команда гостей забила в 42%
Обидві Команди Заб'ють 38%
Більше 1.5 58%
Більше 2.5 36%
Більше 3.5 11%

Абіа Ворріорз наступні 6 матчі

2021-05-09 Плато Юнайтед - Абіа Ворріорз
2021-05-23 Ріверс Юнайтед - Абіа Ворріорз
2021-05-27 Абіа Ворріорз - Аква Юнайтед
2021-05-31 Джигава Г. Старс - Абіа Ворріорз
2021-06-06 Абіа Ворріорз - Іфеаньї Уба
2021-06-10 МФМ - Абіа Ворріорз

Плато Юнайтед наступні 6 матчі

2021-05-09 Плато Юнайтед - Абіа Ворріорз
2021-05-16 Квара Юнайтед - Плато Юнайтед
2021-05-23 Плато Юнайтед - Віккі
2021-05-26 Хартленд - Плато Юнайтед
2021-05-30 Плато Юнайтед - Кано Пілларс
2021-06-06 Адамава Юнайтед - Плато Юнайтед

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.67 3.13 6.15
Ймовірність 39% 24% 37%
12 @ 1.28
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.10 2.02
Ймовірність 51% 49%
1X @ 1.10
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.64 2.14
Ймовірність   60% 40%
Більше 1.5 @ 1.64
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.82 1.39
Ймовірність   43% 57%
Менше 2.5 @ 1.39
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.80 1.10
Ймовірність   22% 78%
Менше 3.5 @ 1.10
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.70 1.41
Ймовірність   46% 54%
Ні @ 1.41

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-04-05 12:03. На даний момент можливі зміни!