Прімера Дивізіон - Перу
субота, 05.10.2019
19:15
19:15

АД Кантолао

Аякучо
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кальян |
| В гостях: | Айякучо |
| Відстань: | 337.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Miguel Grau |
| Вміщує: | 17 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:15 (13:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.50 | 4.33 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 59% | 7% | 34% | 1.70 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 44% | 56% | 20% | 80% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2019-04-20 | Аякучо | 0 - 0 | АД Кантолао |
| 2018-09-22 | Аякучо | 3 - 1 | АД Кантолао |
| 2018-06-03 | АД Кантолао | 3 - 2 | Аякучо |
| 2017-10-24 | АД Кантолао | 0 - 0 | Аякучо |
| 2017-07-15 | Аякучо | 0 - 0 | АД Кантолао |
| 2017-04-22 | Аякучо | 2 - 1 | АД Кантолао |
| 2017-02-18 | АД Кантолао | 1 - 3 | Аякучо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | |
| 14% | 43% | 43% | 57% | 57% | 43% |
АД Кантолао останні 12 матчі
| 2019-09-29 | Деп. Мунісіпаль | 1 - 3 | АД Кантолао |
| 2019-09-26 | Спорт Уанкайо | 2 - 0 | АД Кантолао |
| 2019-09-21 | Уніон Комерсіо | 5 - 2 | АД Кантолао |
| 2019-09-14 | АД Кантолао | 1 - 0 | Сесар Вальєхо |
| 2019-09-08 | Спортінг Кристал | 1 - 1 | АД Кантолао |
| 2019-09-05 | АД Кантолао | 1 - 0 | Куско |
| 2019-08-31 | АД Кантолао | 1 - 2 | Спорт Бойз |
| 2019-08-25 | Альянса Ліма | 3 - 2 | АД Кантолао |
| 2019-08-17 | АД Кантолао | 0 - 2 | Спорт Уанкайо |
| 2019-08-10 | АД Кантолао | 3 - 3 | Бінасьйональ |
| 2019-07-20 | Бінасьйональ | 1 - 1 | АД Кантолао |
| 2019-07-13 | АД Кантолао | 2 - 1 | Альянса Уануко |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 33% |
Аякучо останні 12 матчі
| 2019-09-30 | Аякучо | 1 - 0 | Сесар Вальєхо |
| 2019-09-22 | Спортінг Кристал | 1 - 0 | Аякучо |
| 2019-09-13 | Аякучо | 0 - 1 | Спорт Бойз |
| 2019-09-08 | Альянса Ліма | 2 - 0 | Аякучо |
| 2019-08-30 | Аякучо | 1 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2019-08-24 | Бінасьйональ | 2 - 1 | Аякучо |
| 2019-08-19 | Аякучо | 3 - 2 | Альянса Уануко |
| 2019-07-21 | ФБК Мельгар | 3 - 0 | Аякучо |
| 2019-07-12 | Аякучо | 1 - 0 | Карлос Маннуччі |
| 2019-07-05 | Деп. Мунісіпаль | 2 - 1 | Аякучо |
| 2019-07-01 | Аякучо | 1 - 2 | Спорт Уанкайо |
| 2019-06-10 | Аякучо | 5 - 0 | Ун. Сан-Мартін |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 17% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Універсітаріо | 9 | +7 | 22 |
| 2 | Спортінг Кристал | 9 | +6 | 17 |
| 3 | Альянса Ліма | 9 | +3 | 17 |
| 4 | Карлос Маннуччі | 9 | +3 | 17 |
| 5 | Спорт Уанкайо | 9 | +3 | 16 |
| 6 | ФБК Мельгар | 9 | +6 | 14 |
| 7 | Бінасьйональ | 9 | +3 | 14 |
| 8 | Спорт Бойз | 9 | 0 | 14 |
| 9 | Ун. Сан-Мартін | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Уніон Комерсіо | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Альянса Уануко | 9 | 0 | 12 |
| 12 | АД Кантолао | 9 | -3 | 11 |
| 13 | Аякучо | 9 | -5 | 10 |
| 14 | Сесар Вальєхо | 9 | -1 | 9 |
| 15 | Куско | 9 | -1 | 7 |
| 16 | Molinos El Pirata | 9 | -6 | 5 |
| 17 | Кахамарка | 9 | -11 | 3 |
| 18 | Деп. Мунісіпаль | 9 | -8 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| АД Кантолао | |
| Аякучо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | АД Кантолао | Аякучо |
|---|---|---|---|
| 1 | Універсітаріо | ||
| 2 | Спортінг Кристал | 1 - 0 | |
| 3 | Альянса Ліма | 2 - 0 | |
| 4 | Карлос Маннуччі | ||
| 5 | Спорт Уанкайо | 0 - 2 | |
| 6 | ФБК Мельгар | 3 - 0 | |
| 7 | Бінасьйональ | 2 - 1 | |
| 8 | Спорт Бойз | 1 - 2 | |
| 9 | Ун. Сан-Мартін | ||
| 10 | Уніон Комерсіо | ||
| 11 | Альянса Уануко | 2 - 1 | |
| 12 | АД Кантолао | - | |
| 13 | Аякучо | - | |
| 14 | Сесар Вальєхо | 1 - 0 | |
| 15 | Куско | ||
| 16 | Molinos El Pirata | ||
| 17 | Кахамарка | ||
| 18 | Деп. Мунісіпаль |
Позиція в лізі
| АД Кантолао | Аякучо | |
| Позиція | 12 | 13 |
| Очки | 11 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 18 |
| Очки | 6 | 0 |
Форма в лізі
| АД Кантолао | Аякучо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 4 |
3
1 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 2 |
0
0 4 |
Голи в лізі
| АД Кантолао | Аякучо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
16 |
7
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
5 |
1
8 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (81) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (192) | |
| Голи за матч | 2.37 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 0.93 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 19% |
АД Кантолао наступні 6 матчі
| 2019-10-11 | Кахамарка | - | АД Кантолао |
| 2019-10-17 | АД Кантолао | - | Спорт Уанкайо |
| 2019-10-19 | АД Кантолао | - | Куско |
| 2019-10-27 | Універсітаріо | - | АД Кантолао |
| 2019-11-01 | АД Кантолао | - | Molinos El Pirata |
| 2019-11-10 | Ун. Сан-Мартін | - | АД Кантолао |
Аякучо наступні 6 матчі
| 2019-10-12 | Аякучо | - | Деп. Мунісіпаль |
| 2019-10-19 | Аякучо | - | Уніон Комерсіо |
| 2019-10-28 | Кахамарка | - | Аякучо |
| 2019-11-02 | Аякучо | - | Куско |
| 2019-11-10 | Універсітаріо | - | Аякучо |
| 2019-11-15 | Аякучо | - | Molinos El Pirata |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 3.50 | 4.33 |
| Ймовірність | 59% | 7% | 34% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.00 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-05 16:06. На даний момент можливі зміни!