Жирабола - Ангола

субота, 06.02.2021
14:00
Академіка Лобіту

Академіка Лобіту

Прогрешшу Самб.

Прогрешшу Самб.

2 - 1
(2 - 0,  0 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Lobito
В гостях: Луанда
Відстань: 395.2 км
Час початку
Година: 14:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Останні 2 прямі зустрічі

2020-02-09 Прогрешшу Самб. 0 - 1 Академіка Лобіту
2019-09-18 Академіка Лобіту 2 - 1 Прогрешшу Самб.

Академіка Лобіту останні 12 матчі

2021-02-03 Рекр. да Каала 1 - 0 Академіка Лобіту
2021-01-30 Академіка Лобіту 3 - 0 Вільєте Бенгела
2021-01-23 Інтер Луанда 2 - 0 Академіка Лобіту
2021-01-20 Академіка Лобіту 1 - 0 Санта-Ріта
2021-01-16 Байша де Кассанже 0 - 1 Академіка Лобіту
2021-01-09 Академіка Лобіту 0 - 0 Рекр. ду Ліболу
2021-01-02 Бравуш ду Макуіш 1 - 0 Академіка Лобіту
2020-12-26 Академіка Лобіту 1 - 1 Саграда Есперанса
2020-03-22 Куанду Кубангу 2 - 1 Академіка Лобіту
2020-03-15 Академіка Лобіту 1 - 2 Рекр. да Каала
2020-03-08 Санта-Ріта 1 - 3 Академіка Лобіту
2020-03-01 Академіка Лобіту 1 - 1 Ферроваріу Уамбо
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 7 4 1
33% 25% 42% 58% 33% 8%

Прогрешшу Самб. останні 12 матчі

2021-02-03 Прогрешшу Самб. 2 - 3 Петру Атлетіку
2021-01-24 Рекр. да Каала 3 - 0 Прогрешшу Самб.
2021-01-20 Прогрешшу Самб. 0 - 0 Вільєте Бенгела
2021-01-15 Інтер Луанда 1 - 0 Прогрешшу Самб.
2021-01-09 Прогрешшу Самб. 1 - 0 Санта-Ріта
2021-01-02 Байша де Кассанже 0 - 0 Прогрешшу Самб.
2020-03-22 Ферроваріу Уамбо 0 - 0 Прогрешшу Самб.
2020-03-15 Прогрешшу Самб. 1 - 0 Саграда Есперанса
2020-03-08 Деспортіво Уїла 1 - 0 Прогрешшу Самб.
2020-02-26 Прогрешшу Самб. 1 - 1 Петру Атлетіку
2020-02-23 Прогрешшу Самб. 3 - 2 Вільєте Бенгела
2020-02-17 Спортінг Кабінда 2 - 1 Прогрешшу Самб.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 5 4 2
25% 33% 42% 42% 33% 17%
Реклама

Таблиця Жирабола

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Петру Атлетіку 8 6 1 1 19 6 +13 19
2 Інтер Луанда 8 4 1 3 11 5 +6 13
3 Рекр. да Каала 7 3 3 1 10 3 +7 12
4 Санта-Ріта 8 3 3 2 9 6 +3 12
5 Академіка Лобіту 8 3 2 3 6 5 +1 11
6 Саграда Есперанса 4 3 1 0 11 2 +9 10
7 Рекр. ду Ліболу 7 3 1 3 7 10 -3 10
8 Бравуш ду Макуіш 4 3 0 1 7 3 +4 9
9 Куанду Кубангу 6 2 3 1 10 8 +2 9
10 Вільєте Бенгела 7 2 2 3 4 8 -4 8
11 Байша де Кассанже 7 1 3 3 5 11 -6 6
12 Деспортіво Уїла 4 1 2 1 6 4 +2 5
13 Прогрешшу Самб. 6 1 2 3 3 7 -4 5
14 Прімейру Агошту 1 1 0 0 1 0 +1 3
15 Спортінг Кабінда 5 1 0 4 1 6 -5 3
16 Ферроваріу Уамбо 8 0 0 8 0 26 -26 0

Хронологія матчів у лізі

Академіка Лобіту         
Прогрешшу Самб.       
Вдома         
В гостях       

Матчі вдома/в гостях

М Команда Академіка Лобіту Прогрешшу Самб.
1 Петру Атлетіку    
2 Інтер Луанда   1 - 0
3 Рекр. да Каала   3 - 0
4 Санта-Ріта 1 - 0  
5 Академіка Лобіту -  
6 Саграда Есперанса 1 - 1  
7 Рекр. ду Ліболу 0 - 0  
8 Бравуш ду Макуіш    
9 Куанду Кубангу    
10 Вільєте Бенгела 3 - 0  
11 Байша де Кассанже   0 - 0
12 Деспортіво Уїла    
13 Прогрешшу Самб.   -
14 Прімейру Агошту    
15 Спортінг Кабінда    
16 Ферроваріу Уамбо    

Позиція в лізі

  Академіка Лобіту Прогрешшу Самб.
Позиція 5 13
Очки 11 5
  Вдома В гостях
Позиція 5 13
Очки 8 1

Форма в лізі

  Академіка Лобіту Прогрешшу Самб.
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
2   
3    
1  
2   
3    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
2   
0  
0  
1  
2   

Голи в лізі

  Академіка Лобіту Прогрешшу Самб.
Забиті голи
Пропущені голи
6       
5      
3    
7        
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
5      
1   
0   
4     

Загальна статистика для Жирабола

Матчі   (49)
Перемоги вдома 49%
Нічиї 24%
Перемоги в гостях 27%
Зіграні матчі 100%
Голи   (110)
Голи за матч 2.24
Голи вдома за матч 1.33
Голи в гостях за матч 0.92
Домашня команда забила в 67%
Команда гостей забила в 45%
Обидві Команди Заб'ють 24%
Більше 1.5 61%
Більше 2.5 47%
Більше 3.5 18%

Академіка Лобіту наступні 6 матчі

2021-02-13 Петру Атлетіку - Академіка Лобіту
2021-02-17 Прімейру Агошту - Академіка Лобіту
2021-02-20 Академіка Лобіту - Спортінг Кабінда
2021-02-28 Ферроваріу Уамбо - Академіка Лобіту
2021-03-06 Академіка Лобіту - Куанду Кубангу
2021-03-14 Деспортіво Уїла - Академіка Лобіту

Прогрешшу Самб. наступні 6 матчі

2021-02-13 Прогрешшу Самб. - Спортінг Кабінда
2021-02-17 Ферроваріу Уамбо - Прогрешшу Самб.
2021-02-20 Прогрешшу Самб. - Куанду Кубангу
2021-02-28 Деспортіво Уїла - Прогрешшу Самб.
2021-03-06 Прогрешшу Самб. - Саграда Есперанса
2021-03-13 Бравуш ду Макуіш - Прогрешшу Самб.

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-02-06 12:05. На даний момент можливі зміни!