Ліга Португалії 2 - Португалія
неділя, 10.11.2019
15:00
15:00

Академіко Візеу

Вілафранкенсе
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Viseu |
| В гостях: | Віла-Франка-де-Сіра |
| Відстань: | 211.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Фонтелу |
| Вміщує: | 12 000 |
| Розміри: | 105 x 66 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.50 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 54% | 23% | 23% | 1.66 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 51% | 49% | 34% | 66% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Академіко Візеу останні 12 матчі
| 2019-11-03 | Ешторіл | 3 - 1 | Академіко Візеу |
| 2019-10-30 | Академіко Візеу | 0 - 2 | Порту B |
| 2019-10-26 | Каса Піа | 2 - 3 | Академіко Візеу |
| 2019-10-19 | Академіко Візеу | 3 - 1 | Реал СК |
| 2019-09-21 | Академіко Візеу | 1 - 0 | СК Фаренсе |
| 2019-09-13 | Бенфіка B | 0 - 0 | Академіко Візеу |
| 2019-09-01 | Академіко Візеу | 1 - 3 | Спортінг К. |
| 2019-08-24 | Фейренсе | 0 - 0 | Академіко Візеу |
| 2019-08-17 | Академіко Візеу | 0 - 0 | Академіка |
| 2019-08-11 | Пенафієл | 0 - 2 | Академіко Візеу |
| 2019-07-28 | Пенафієл | 1 - 0 | Академіко Візеу |
| 2019-05-19 | СК Фаренсе | 1 - 0 | Академіко Візеу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 4 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 33% | 33% |
Вілафранкенсе останні 10 матчі
| 2019-11-02 | Каса Піа | 3 - 2 | Вілафранкенсе |
| 2019-10-26 | Порту B | 1 - 1 | Вілафранкенсе |
| 2019-10-13 | Вілафранкенсе | 3 - 2 | Олівейренсе |
| 2019-09-22 | Вілафранкенсе | 1 - 4 | Ешторіл |
| 2019-09-14 | СК Фаренсе | 3 - 0 | Вілафранкенсе |
| 2019-08-31 | Вілафранкенсе | 1 - 2 | Насьонал Мадейра |
| 2019-08-24 | Спортінг К. | 1 - 0 | Вілафранкенсе |
| 2019-08-18 | Вілафранкенсе | 4 - 0 | Бенфіка B |
| 2019-08-11 | Фейренсе | 2 - 0 | Вілафранкенсе |
| 2019-07-28 | Каса Піа | 0 - 0 | Вілафранкенсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 20% | 20% | 60% | 80% | 60% | 40% |
Таблиця Ліга Португалії 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | СК Фаренсе | 10 | +9 | 24 |
| 2 | Лейшоеш | 10 | +5 | 20 |
| 3 | Насьонал Мадейра | 10 | +8 | 19 |
| 4 | Спортінг К. | 8 | +8 | 19 |
| 5 | Ешторіл | 9 | +8 | 18 |
| 6 | Варзім | 10 | +1 | 16 |
| 7 | Шавіш | 9 | +1 | 15 |
| 8 | Мафра | 9 | +2 | 14 |
| 9 | Академіко Візеу | 9 | -2 | 12 |
| 10 | Пенафієл | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Фейренсе | 9 | 0 | 10 |
| 12 | Порту B | 11 | -6 | 10 |
| 13 | Бенфіка B | 9 | -7 | 10 |
| 14 | Академіка | 10 | -3 | 9 |
| 15 | Олівейренсе | 10 | -5 | 8 |
| 16 | Вілафранкенсе | 9 | -6 | 7 |
| 17 | Каса Піа | 9 | -6 | 7 |
| 18 | Кова-да-Пьєдаде | 9 | -8 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Академіко Візеу | |
| Вілафранкенсе | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Академіко Візеу | Вілафранкенсе |
|---|---|---|---|
| 1 | СК Фаренсе | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Лейшоеш | ||
| 3 | Насьонал Мадейра | ||
| 4 | Спортінг К. | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 5 | Ешторіл | ||
| 6 | Варзім | ||
| 7 | Шавіш | ||
| 8 | Мафра | ||
| 9 | Академіко Візеу | - | |
| 10 | Пенафієл | ||
| 11 | Фейренсе | 2 - 0 | |
| 12 | Порту B | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Бенфіка B | ||
| 14 | Академіка | 0 - 0 | |
| 15 | Олівейренсе | ||
| 16 | Вілафранкенсе | - | |
| 17 | Каса Піа | 3 - 2 | |
| 18 | Кова-да-Пьєдаде |
Позиція в лізі
| Академіко Візеу | Вілафранкенсе | |
| Позиція | 9 | 16 |
| Очки | 12 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 16 |
| Очки | 4 | 1 |
Форма в лізі
| Академіко Візеу | Вілафранкенсе | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 3 |
2
1 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 2 |
0
1 4 |
Голи в лізі
| Академіко Візеу | Вілафранкенсе | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
10 |
12
18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
5 |
3
10 |
Загальна статистика для Ліга Португалії 2
| Матчі (84) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (212) | |
| Голи за матч | 2.52 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.10 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 25% |
Академіко Візеу наступні 6 матчі
| 2019-11-23 | Академіко Візеу | - | Фейренсе |
| 2019-12-08 | Лейшоеш | - | Академіко Візеу |
| 2019-12-13 | Академіко Візеу | - | Кова-да-Пьєдаде |
| 2019-12-17 | Академіко Візеу | - | Шавіш |
| 2019-12-22 | Олівейренсе | - | Академіко Візеу |
| 2019-12-29 | Мафра | - | Академіко Візеу |
Вілафранкенсе наступні 6 матчі
| 2019-11-30 | Вілафранкенсе | - | Академіка |
| 2019-12-07 | Кова-да-Пьєдаде | - | Вілафранкенсе |
| 2019-12-14 | Вілафранкенсе | - | Лейшоеш |
| 2019-12-29 | Шавіш | - | Вілафранкенсе |
| 2020-01-05 | Вілафранкенсе | - | Варзім |
| 2020-01-12 | Мафра | - | Вілафранкенсе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 3.50 | 4.75 |
| Ймовірність | 54% | 23% | 23% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.00 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 2.05 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-10 12:04. На даний момент можливі зміни!