Прімера Дивізіон - Коста-Рика
субота, 21.01.2023
21:00
21:00

Гуанакастека

Картахінес
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Nicoya |
| В гостях: | Картаго |
| Відстань: | 171.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 21:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.40 | 2.05 | X | 1.73 | 1.29 | |||
| 31% | 31% | 38% | 3.40 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 94% | 6% | 88% | 12% | 15% | 85% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2022-10-02 | Гуанакастека | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-05-12 | Картахінес | 3 - 0 | Гуанакастека |
| 2022-03-06 | Гуанакастека | 1 - 1 | Картахінес |
| 2021-09-25 | Гуанакастека | 2 - 1 | Картахінес |
| 2021-07-31 | Картахінес | 1 - 1 | Гуанакастека |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 1 | 5 | 2 | 0 | |
| 20% | 60% | 20% | 100% | 40% | 0% |
Гуанакастека останні 12 матчі
| 2023-01-15 | Сапрісса | 3 - 0 | Гуанакастека |
| 2022-11-26 | Гуанакастека | 0 - 1 | Алахуеленсе |
| 2022-11-17 | Алахуеленсе | 2 - 1 | Гуанакастека |
| 2022-10-02 | Гуанакастека | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-09-29 | Сапрісса | 1 - 0 | Гуанакастека |
| 2022-09-25 | Гуанакастека | 1 - 1 | Пунтаренас |
| 2022-09-21 | Гресія | 4 - 1 | Гуанакастека |
| 2022-09-17 | Гуанакастека | 0 - 2 | Селедон |
| 2022-09-11 | Сан-Карлос | 1 - 0 | Гуанакастека |
| 2022-09-04 | Гуанакастека | 1 - 0 | Сантос Гуапілес |
| 2022-08-31 | Ередіано | 3 - 0 | Гуанакастека |
| 2022-08-28 | Спортінг Сан-Хосе | 4 - 1 | Гуанакастека |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 8 | 5 | 2 | |
| 8% | 17% | 75% | 67% | 42% | 17% |
Картахінес останні 12 матчі
| 2023-01-15 | Картахінес | 2 - 1 | Селедон |
| 2022-12-22 | Картахінес | 2 - 0 | Ередіано |
| 2022-12-16 | Ередіано | 2 - 1 | Картахінес |
| 2022-12-11 | Картахінес | 2 - 1 | Сапрісса |
| 2022-12-08 | Сапрісса | 0 - 2 | Картахінес |
| 2022-12-03 | Картахінес | 2 - 1 | Спортінг Сан-Хосе |
| 2022-11-30 | Спортінг Сан-Хосе | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-10-02 | Гуанакастека | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-09-29 | Картахінес | 1 - 2 | Алахуеленсе |
| 2022-09-25 | Картахінес | 1 - 1 | Сантос Гуапілес |
| 2022-09-21 | Спортінг Сан-Хосе | 2 - 1 | Картахінес |
| 2022-09-18 | Картахінес | 3 - 0 | Гвадалупе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 12 | 7 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 100% | 58% | 0% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алахуеленсе | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Сапрісса | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Спортінг Сан-Хосе | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Картахінес | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Ередіано | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Пунтаренас | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Сан-Карлос | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Гресія | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Селедон | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Гвадалупе | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Гуанакастека | 1 | -3 | 0 |
| 12 | Сантос Гуапілес | 1 | -4 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Гуанакастека | |
| Картахінес | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Гуанакастека | Картахінес | |
| Позиція | 11 | 4 |
| Очки | 0 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 7 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Гуанакастека | Картахінес | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Гуанакастека | Картахінес | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
3 |
2
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (6) | |
| Перемоги вдома | 67% |
| Нічиї | 17% |
| Перемоги в гостях | 17% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (22) | |
| Голи за матч | 3.67 |
| Голи вдома за матч | 2.00 |
| Голи в гостях за матч | 1.67 |
| Домашня команда забила в | 100% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 67% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 67% |
| Більше 3.5 | 33% |
Гуанакастека наступні 6 матчі
| 2023-01-24 | Гуанакастека | - | Алахуеленсе |
| 2023-01-29 | Ередіано | - | Гуанакастека |
| 2023-02-04 | Селедон | - | Гуанакастека |
| 2023-02-08 | Гуанакастека | - | Спортінг Сан-Хосе |
| 2023-02-12 | Гвадалупе | - | Гуанакастека |
| 2023-02-18 | Гуанакастека | - | Пунтаренас |
Картахінес наступні 6 матчі
| 2023-01-25 | Картахінес | - | Сантос Гуапілес |
| 2023-01-30 | Гвадалупе | - | Картахінес |
| 2023-02-05 | Картахінес | - | Сан-Карлос |
| 2023-02-09 | Пунтаренас | - | Картахінес |
| 2023-02-14 | Сапрісса | - | Картахінес |
| 2023-02-19 | Картахінес | - | Ередіано |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 3.40 | 2.05 |
| Ймовірність | 31% | 31% | 38% |
| X @ 3.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 1.29 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 94% | 6% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 88% | 12% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 2.10 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-21 20:04. На даний момент можливі зміни!