Перша ліга - Туреччина
субота, 05.11.2022
13:00
13:00

Аданаспор

Пендікспор
3 - 2
(3 - 2, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Адана |
| В гостях: | Pendik |
| Відстань: | 680.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | New Adana Stadium |
| Вміщує: | 33 543 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.20 | X2 | 1.57 | 1.33 | |||
| 20% | 50% | 30% | 1.33 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 37% | 63% | 18% | 82% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Аданаспор останні 12 матчі
| 2022-10-30 | Болуспор | 1 - 0 | Аданаспор |
| 2022-10-24 | Аданаспор | 2 - 1 | Генчлербірлігі |
| 2022-10-16 | Сакар'яспор | 3 - 2 | Аданаспор |
| 2022-10-07 | Аданаспор | 1 - 1 | Бандірмаспор |
| 2022-10-02 | Маніса | 3 - 2 | Аданаспор |
| 2022-09-17 | Аданаспор | 2 - 0 | Різеспор |
| 2022-09-11 | Еюпспор | 1 - 0 | Аданаспор |
| 2022-09-04 | Аданаспор | 1 - 1 | Алтай |
| 2022-08-28 | Бодрум | 3 - 3 | Аданаспор |
| 2022-08-21 | Єні Малатьяспор | 1 - 1 | Аданаспор |
| 2022-08-15 | Аданаспор | 1 - 1 | Тузласпор |
| 2022-05-21 | Коджаеліспор | 4 - 1 | Аданаспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 5 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 42% | 33% |
Пендікспор останні 10 матчі
| 2022-10-29 | Пендікспор | 0 - 2 | Самсунспор |
| 2022-10-22 | Кечіоренгюджю | 0 - 3 | Пендікспор |
| 2022-10-09 | Денізліспор | 0 - 1 | Пендікспор |
| 2022-10-01 | Пендікспор | 3 - 0 | Гезтепе |
| 2022-09-18 | Тузласпор | 1 - 1 | Пендікспор |
| 2022-09-12 | Алтинорду | 1 - 1 | Пендікспор |
| 2022-09-04 | Пендікспор | 0 - 1 | Болуспор |
| 2022-08-28 | Генчлербірлігі | 1 - 2 | Пендікспор |
| 2022-08-21 | Пендікспор | 1 - 0 | Алтай |
| 2022-08-15 | Ерзурумспор | 0 - 0 | Пендікспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 2 | 6 | 3 | 0 | |
| 50% | 30% | 20% | 60% | 30% | 0% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Еюпспор | 11 | +9 | 24 |
| 2 | Кечіоренгюджю | 11 | +6 | 21 |
| 3 | Болуспор | 10 | +6 | 19 |
| 4 | Бодрум | 10 | +9 | 18 |
| 5 | Різеспор | 11 | +8 | 18 |
| 6 | Пендікспор | 10 | +6 | 18 |
| 7 | Самсунспор | 11 | +5 | 17 |
| 8 | Маніса | 10 | 0 | 16 |
| 9 | Сакар'яспор | 11 | -2 | 15 |
| 10 | Бандірмаспор | 10 | -1 | 14 |
| 11 | Гезтепе | 10 | +1 | 13 |
| 12 | Тузласпор | 10 | -1 | 12 |
| 13 | Алтинорду | 10 | -6 | 12 |
| 14 | Аданаспор | 11 | -1 | 11 |
| 15 | Алтай | 11 | -4 | 7 |
| 16 | Ерзурумспор | 11 | -6 | 7 |
| 17 | Єні Малатьяспор | 11 | -6 | 6 |
| 18 | Генчлербірлігі | 10 | -8 | 6 |
| 19 | Денізліспор | 11 | -15 | -1 |
Хронологія матчів у лізі
| Аданаспор | |
| Пендікспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аданаспор | Пендікспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Еюпспор | ||
| 2 | Кечіоренгюджю | 0 - 3 | |
| 3 | Болуспор | ||
| 4 | Бодрум | ||
| 5 | Різеспор | 2 - 0 | |
| 6 | Пендікспор | - | |
| 7 | Самсунспор | ||
| 8 | Маніса | ||
| 9 | Сакар'яспор | ||
| 10 | Бандірмаспор | 1 - 1 | |
| 11 | Гезтепе | ||
| 12 | Тузласпор | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Алтинорду | 1 - 1 | |
| 14 | Аданаспор | - | |
| 15 | Алтай | 1 - 1 | |
| 16 | Ерзурумспор | 0 - 0 | |
| 17 | Єні Малатьяспор | ||
| 18 | Генчлербірлігі | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Денізліспор | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Аданаспор | Пендікспор | |
| Позиція | 14 | 6 |
| Очки | 11 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 2 |
| Очки | 9 | 12 |
Форма в лізі
| Аданаспор | Пендікспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
5 4 |
5
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 0 |
3
3 0 |
Голи в лізі
| Аданаспор | Пендікспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
16 |
12
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
4 |
8
3 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (100) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (255) | |
| Голи за матч | 2.55 |
| Голи вдома за матч | 1.33 |
| Голи в гостях за матч | 1.22 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 28% |
Аданаспор наступні 6 матчі
| 2022-11-09 | Самсунспор | - | Аданаспор |
| 2022-11-12 | Ерзурумспор | - | Аданаспор |
| 2022-11-19 | Аданаспор | - | Алтинорду |
| 2022-12-04 | Аданаспор | - | Гезтепе |
| 2022-12-10 | Кечіоренгюджю | - | Аданаспор |
| 2022-12-19 | Аданаспор | - | Денізліспор |
Пендікспор наступні 6 матчі
| 2022-11-09 | Антальяспор | - | Пендікспор |
| 2022-11-12 | Пендікспор | - | Бодрум |
| 2022-11-18 | Єні Малатьяспор | - | Пендікспор |
| 2022-11-27 | Пендікспор | - | Еюпспор |
| 2022-12-05 | Різеспор | - | Пендікспор |
| 2022-12-12 | Пендікспор | - | Сакар'яспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.20 | 2.20 |
| Ймовірність | 20% | 50% | 30% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.33 |
| Ймовірність | 40% | 60% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-05 12:03. На даний момент можливі зміни!