Суперліга - Греція
неділя, 03.11.2019
13:00
13:00

Лариса

ОФІ Крит
3 - 2
(1 - 2, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лариса |
| В гостях: | Іракліон |
| Відстань: | 535.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.20 | 2.80 | X2 | 1.40 | 1.50 | |||
| 33% | 28% | 39% | 1.50 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 55% | 45% | 35% | 65% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-03-03 | ОФІ Крит | 0 - 0 | Лариса |
| 2018-10-27 | Лариса | 0 - 0 | ОФІ Крит |
| 2009-01-31 | ОФІ Крит | 1 - 2 | Лариса |
| 2008-10-04 | Лариса | 4 - 3 | ОФІ Крит |
| 2008-03-16 | Лариса | 5 - 1 | ОФІ Крит |
| 2007-12-02 | ОФІ Крит | 0 - 0 | Лариса |
| 2007-03-04 | Лариса | 1 - 2 | ОФІ Крит |
| 2007-01-11 | Лариса | 3 - 1 | ОФІ Крит |
| 2006-12-21 | ОФІ Крит | 1 - 1 | Лариса |
| 2006-11-04 | ОФІ Крит | 0 - 0 | Лариса |
| 2006-02-26 | Лариса | 1 - 0 | ОФІ Крит |
| 2005-10-16 | ОФІ Крит | 3 - 2 | Лариса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 6 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 50% | 33% |
Лариса останні 12 матчі
| 2019-10-30 | Каламата | 3 - 0 | Лариса |
| 2019-10-27 | Панатінаїкос | 1 - 2 | Лариса |
| 2019-10-19 | Панетолікос | 2 - 2 | Лариса |
| 2019-10-05 | Лариса | 0 - 0 | AEK |
| 2019-09-28 | Аріс | 2 - 3 | Лариса |
| 2019-09-22 | Лариса | 3 - 0 | Ксанті |
| 2019-09-15 | Паніоніос | 1 - 0 | Лариса |
| 2019-09-01 | Лариса | 0 - 1 | Олімпіакос Пірей |
| 2019-08-25 | Атромітос | 1 - 1 | Лариса |
| 2019-08-07 | Пас Яніна | 0 - 1 | Лариса |
| 2019-05-05 | Лариса | 0 - 3 | Олімпіакос Пірей |
| 2019-04-21 | AEK | 0 - 1 | Лариса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 17% |
ОФІ Крит останні 12 матчі
| 2019-10-30 | Кавала | 2 - 0 | ОФІ Крит |
| 2019-10-26 | ОФІ Крит | 2 - 0 | Ксанті |
| 2019-10-19 | Олімпіакос Пірей | 2 - 1 | ОФІ Крит |
| 2019-10-06 | ОФІ Крит | 4 - 1 | Паніоніос |
| 2019-09-29 | ОФІ Крит | 3 - 1 | Астерас Тріполі |
| 2019-09-21 | Волос | 1 - 0 | ОФІ Крит |
| 2019-09-14 | ОФІ Крит | 3 - 1 | Панетолікос |
| 2019-08-31 | Панатінаїкос | 1 - 3 | ОФІ Крит |
| 2019-08-24 | Аріс | 1 - 1 | ОФІ Крит |
| 2019-07-27 | Віллем ІІ | 2 - 1 | ОФІ Крит |
| 2019-07-25 | ФК Еммен | 3 - 0 | ОФІ Крит |
| 2019-07-22 | Аякс | 6 - 2 | ОФІ Крит |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 8 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 67% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олімпіакос Пірей | 9 | +13 | 23 |
| 2 | ПАОК | 8 | +9 | 20 |
| 3 | ОФІ Крит | 8 | +9 | 16 |
| 4 | AEK | 8 | +2 | 14 |
| 5 | Аріс | 9 | +4 | 12 |
| 6 | Лариса | 8 | +3 | 12 |
| 7 | Атромітос | 8 | +4 | 11 |
| 8 | Астерас Тріполі | 8 | -1 | 9 |
| 9 | Волос | 8 | -8 | 9 |
| 10 | Панатінаїкос | 8 | -6 | 8 |
| 11 | Ксанті | 9 | 0 | 4 |
| 12 | Ламія | 8 | -10 | 4 |
| 13 | Панетолікос | 8 | -9 | 2 |
| 14 | Паніоніос | 9 | -10 | -1 |
Хронологія матчів у лізі
| Лариса | |
| ОФІ Крит | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лариса | ОФІ Крит |
|---|---|---|---|
| 1 | Олімпіакос Пірей | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | ПАОК | ||
| 3 | ОФІ Крит | - | |
| 4 | AEK | 0 - 0 | |
| 5 | Аріс | 1 - 1 | |
| 6 | Лариса | - | |
| 7 | Атромітос | ||
| 8 | Астерас Тріполі | ||
| 9 | Волос | 1 - 0 | |
| 10 | Панатінаїкос | 1 - 3 | |
| 11 | Ксанті | 3 - 0 | |
| 12 | Ламія | ||
| 13 | Панетолікос | ||
| 14 | Паніоніос |
Позиція в лізі
| Лариса | ОФІ Крит | |
| Позиція | 6 | 3 |
| Очки | 12 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 9 |
| Очки | 4 | 4 |
Форма в лізі
| Лариса | ОФІ Крит | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 2 |
5
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| Лариса | ОФІ Крит | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
8 |
17
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
1 |
5
5 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (58) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (156) | |
| Голи за матч | 2.69 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 31% |
Лариса наступні 6 матчі
| 2019-11-11 | Лариса | - | Ламія |
| 2019-11-24 | ПАОК | - | Лариса |
| 2019-11-30 | Лариса | - | Волос |
| 2019-12-04 | Лариса | - | Каламата |
| 2019-12-08 | Астерас Тріполі | - | Лариса |
| 2019-12-15 | Лариса | - | Атромітос |
ОФІ Крит наступні 6 матчі
| 2019-11-09 | ОФІ Крит | - | ПАОК |
| 2019-11-24 | Атромітос | - | ОФІ Крит |
| 2019-11-30 | ОФІ Крит | - | AEK |
| 2019-12-04 | ОФІ Крит | - | Кавала |
| 2019-12-08 | Ламія | - | ОФІ Крит |
| 2019-12-14 | ОФІ Крит | - | Аріс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 3.20 | 2.80 |
| Ймовірність | 33% | 28% | 39% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.50 |
| Ймовірність | 45% | 55% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 2.15 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-03 12:04. На даний момент можливі зміни!