Еліт 1 - Камерун
неділя, 22.02.2026
14:30
14:30

Егль Мунго

Вікторія Юнайтед
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Nkongsamba |
| В гостях: | Limbe |
| Відстань: | 131.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.27 | 2.97 | 2.96 | 1X | 1.31 | 1.54 | |||
| 36% | 33% | 31% | 1.31 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.79 | 2.17 | 1.59 | 4.29 | 1.20 | ||||||
| 57% | 43% | 45% | 55% | 27% | 73% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2025-07-05 | Егль Мунго | 1 - 1 | Вікторія Юнайтед |
| 2025-03-09 | Вікторія Юнайтед | 1 - 0 | Егль Мунго |
Егль Мунго останні 12 матчі
| 2026-02-15 | Коломб Лобо | 2 - 2 | Егль Мунго |
| 2026-02-08 | Егль Мунго | 0 - 1 | Канон Яунде |
| 2026-02-04 | Стад Ренар | 1 - 1 | Егль Мунго |
| 2026-01-28 | Котонспорт | 0 - 0 | Егль Мунго |
| 2026-01-25 | Газель | 1 - 0 | Егль Мунго |
| 2025-07-05 | Егль Мунго | 1 - 1 | Вікторія Юнайтед |
| 2025-06-28 | Динамо Дуала | 3 - 1 | Егль Мунго |
| 2025-06-20 | Янг Спортс Ак. | 0 - 3 | Егль Мунго |
| 2025-06-15 | Канон Яунде | 1 - 3 | Егль Мунго |
| 2025-06-08 | Егль Мунго | 0 - 1 | Пантер |
| 2025-06-04 | Лез Астр | 0 - 2 | Егль Мунго |
| 2025-05-21 | Егль Мунго | 0 - 2 | Баменда |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 33% | 25% |
Вікторія Юнайтед останні 12 матчі
| 2026-02-15 | Вікторія Юнайтед | 3 - 1 | Егль Рояль |
| 2026-02-08 | Unisport de Bafang | 2 - 1 | Вікторія Юнайтед |
| 2026-02-04 | Вікторія Юнайтед | 0 - 1 | Котонспорт |
| 2026-02-01 | Динамо Дуала | 3 - 1 | Вікторія Юнайтед |
| 2026-01-25 | Вікторія Юнайтед | 3 - 0 | Баменда |
| 2025-07-05 | Егль Мунго | 1 - 1 | Вікторія Юнайтед |
| 2025-06-22 | Стад Ренар | 3 - 1 | Вікторія Юнайтед |
| 2025-06-17 | Вікторія Юнайтед | 5 - 0 | Юніон Дуала |
| 2025-06-08 | Коломб Лобо | 3 - 0 | Вікторія Юнайтед |
| 2025-06-01 | Бамбутос | 5 - 1 | Вікторія Юнайтед |
| 2025-05-21 | Вікторія Юнайтед | 3 - 1 | Котонспорт |
| 2025-05-18 | Вікторія Юнайтед | 3 - 3 | Газель |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 10 | 7 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 83% | 58% |
Таблиця Еліт 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Газель | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Unisport de Bafang | 6 | +2 | 13 |
| 3 | Котонспорт | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Баменда | 6 | +3 | 12 |
| 5 | Динамо Дуала | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Пантер | 5 | +1 | 7 |
| 7 | Вікторія Юнайтед | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Канон Яунде | 5 | -1 | 5 |
| 8 | Коломб Лобо | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Егль Рояль | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Фортуна Мфу | 6 | -7 | 5 |
| 12 | Стад Ренар | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Егль Мунго | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Фов Азур | 6 | -5 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Егль Мунго | |
| Вікторія Юнайтед | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Егль Мунго | Вікторія Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Газель | ||
| 2 | Unisport de Bafang | 2 - 1 | |
| 3 | Котонспорт | ||
| 4 | Баменда | ||
| 5 | Динамо Дуала | 3 - 1 | |
| 6 | Пантер | ||
| 7 | Вікторія Юнайтед | - | |
| 8 | Канон Яунде | 0 - 1 | |
| 8 | Коломб Лобо | ||
| 10 | Егль Рояль | ||
| 11 | Фортуна Мфу | ||
| 12 | Стад Ренар | ||
| 13 | Егль Мунго | - | |
| 14 | Фов Азур |
Позиція в лізі
| Егль Мунго | Вікторія Юнайтед | |
| Позиція | 13 | 7 |
| Очки | 3 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 14 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Егль Мунго | Вікторія Юнайтед | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
3 2 |
2
0 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
0 2 |
Голи в лізі
| Егль Мунго | Вікторія Юнайтед | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
5 |
8
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
1 |
2
5 |
Загальна статистика для Еліт 1
| Матчі (38) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 24% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (82) | |
| Голи за матч | 2.16 |
| Голи вдома за матч | 1.37 |
| Голи в гостях за матч | 0.79 |
| Домашня команда забила в | 63% |
| Команда гостей забила в | 55% |
| Обидві Команди Заб'ють | 37% |
| Більше 1.5 | 53% |
| Більше 2.5 | 37% |
| Більше 3.5 | 24% |
Егль Мунго наступні 6 матчі
| 2026-02-25 | Егль Мунго | - | Егль Рояль |
| 2026-03-01 | Динамо Дуала | - | Егль Мунго |
| 2026-03-15 | Егль Мунго | - | Фортуна Мфу |
| 2026-03-19 | Егль Мунго | - | Фов Азур |
| 2026-03-23 | Егль Мунго | - | Unisport de Bafang |
| 2026-03-29 | Егль Мунго | - | Пантер |
Вікторія Юнайтед наступні 6 матчі
| 2026-02-25 | Вікторія Юнайтед | - | Фортуна Мфу |
| 2026-03-01 | Вікторія Юнайтед | - | Газель |
| 2026-03-16 | Фов Азур | - | Вікторія Юнайтед |
| 2026-03-19 | Вікторія Юнайтед | - | Пантер |
| 2026-03-22 | Коломб Лобо | - | Вікторія Юнайтед |
| 2026-03-29 | Вікторія Юнайтед | - | Стад Ренар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.27 | 2.97 | 2.96 |
| Ймовірність | 36% | 33% | 31% |
| 1X @ 1.31 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.31 | 1.54 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.31 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.79 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.17 | 1.59 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.59 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.29 | 1.20 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.89 | 1.81 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.81 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-02-22 12:03. На даний момент можливі зміни!