Прем'єр-ліга - Уельс
субота, 09.11.2019
14:30
14:30

Ейрбас

Пенібонт
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Броутон |
| В гостях: | Брідж |
| Відстань: | 189.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ейрфілд |
| Вміщує: | 1 600 (500) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.80 | 2.70 | 1X | 1.40 | 1.61 | |||
| 45% | 26% | 29% | 1.40 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 83% | 17% | 60% | 40% | 44% | 56% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2019-09-21 | Пенібонт | 3 - 1 | Ейрбас |
Ейрбас останні 12 матчі
| 2019-11-02 | Ейрбас | 1 - 5 | Еберіствіт |
| 2019-10-26 | Беррі | 2 - 0 | Ейрбас |
| 2019-10-19 | Ейрбас | 2 - 0 | Ньютаун |
| 2019-10-12 | Нью-Сейнтс | 6 - 2 | Ейрбас |
| 2019-10-05 | Ейрбас | 1 - 1 | Кардіфф Мет. |
| 2019-09-28 | Ейрбас | 1 - 0 | Кармартен Таун |
| 2019-09-21 | Пенібонт | 3 - 1 | Ейрбас |
| 2019-09-14 | Ейрбас | 0 - 1 | Беррі |
| 2019-09-07 | Еберіствіт | 1 - 2 | Ейрбас |
| 2019-08-30 | Ейрбас | 2 - 3 | Карнарвон |
| 2019-08-26 | Кардіфф Мет. | 1 - 0 | Ейрбас |
| 2019-08-23 | Кевн Друїдс | 3 - 1 | Ейрбас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 6 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 50% | 42% |
Пенібонт останні 12 матчі
| 2019-11-01 | Кардіфф Мет. | 1 - 1 | Пенібонт |
| 2019-10-27 | Пенібонт | 2 - 3 | Кевн Друїдс |
| 2019-10-19 | Пенібонт | 2 - 3 | Нью-Сейнтс |
| 2019-10-04 | Пенібонт | 1 - 1 | Еберіствіт |
| 2019-09-29 | Конна Квей | 3 - 1 | Пенібонт |
| 2019-09-24 | Ньютаун | 2 - 1 | Пенібонт |
| 2019-09-21 | Пенібонт | 3 - 1 | Ейрбас |
| 2019-09-14 | Карнарвон | 3 - 2 | Пенібонт |
| 2019-09-07 | Пенібонт | 1 - 6 | Бала Таун |
| 2019-08-31 | Нью-Сейнтс | 2 - 1 | Пенібонт |
| 2019-08-26 | Ньютаун | 1 - 1 | Пенібонт |
| 2019-08-23 | Пенібонт | 1 - 3 | Кардіфф Мет. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 12 | 9 | 7 | |
| 8% | 25% | 67% | 100% | 75% | 58% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Конна Квей | 13 | +11 | 27 |
| 2 | Беррі | 12 | +7 | 27 |
| 3 | Бала Таун | 14 | +19 | 26 |
| 4 | Нью-Сейнтс | 13 | +18 | 26 |
| 5 | Карнарвон | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Кардіфф Мет. | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Ньютаун | 14 | -4 | 18 |
| 8 | Кевн Друїдс | 12 | -1 | 15 |
| 9 | Еберіствіт | 14 | -17 | 13 |
| 10 | Ейрбас | 13 | -14 | 10 |
| 11 | Пенібонт | 12 | -12 | 6 |
| 12 | Кармартен Таун | 13 | -13 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Ейрбас | |
| Пенібонт | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ейрбас | Пенібонт |
|---|---|---|---|
| 1 | Конна Квей | 3 - 1 | |
| 2 | Беррі | 0 - 1 | |
| 3 | Бала Таун | 1 - 2 | |
| 4 | Нью-Сейнтс | 2 - 1 | |
| 5 | Карнарвон | 2 - 3 | 3 - 2 |
| 6 | Кардіфф Мет. | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Ньютаун | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Кевн Друїдс | ||
| 9 | Еберіствіт | 1 - 5 | |
| 10 | Ейрбас | - | |
| 11 | Пенібонт | - | |
| 12 | Кармартен Таун | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Ейрбас | Пенібонт | |
| Позиція | 10 | 11 |
| Очки | 10 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 11 |
| Очки | 7 | 2 |
Форма в лізі
| Ейрбас | Пенібонт | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 9 |
1
3 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 4 |
0
2 3 |
Голи в лізі
| Ейрбас | Пенібонт | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
28 |
17
29 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
12 |
6
10 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (78) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (237) | |
| Голи за матч | 3.04 |
| Голи вдома за матч | 1.54 |
| Голи в гостях за матч | 1.50 |
| Домашня команда забила в | 86% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 65% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 37% |
Ейрбас наступні 6 матчі
| 2019-11-15 | Бала Таун | - | Ейрбас |
| 2019-11-30 | Ейрбас | - | Нью-Сейнтс |
| 2019-12-13 | Карнарвон | - | Ейрбас |
| 2019-12-21 | Ейрбас | - | Кевн Друїдс |
| 2019-12-26 | Конна Квей | - | Ейрбас |
| 2019-12-30 | Ейрбас | - | Конна Квей |
Пенібонт наступні 6 матчі
| 2019-11-22 | Беррі | - | Пенібонт |
| 2019-11-30 | Пенібонт | - | Конна Квей |
| 2019-12-07 | Пенібонт | - | Porthmadog FC |
| 2019-12-17 | Бала Таун | - | Пенібонт |
| 2019-12-21 | Пенібонт | - | Ньютаун |
| 2019-12-26 | Кармартен Таун | - | Пенібонт |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.80 | 2.70 |
| Ймовірність | 45% | 26% | 29% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.61 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.50 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.30 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-09 12:03. На даний момент можливі зміни!