Суперліга - Туреччина
пʼятниця, 18.05.2018
16:00
16:00

Акхісарспор

Анкараспор
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ахісар |
| В гостях: | Анкара |
| Відстань: | 444.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Спор Тото Акхісар |
| Вміщує: | 12 139 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 4.00 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.83 | |||
| 44% | 26% | 30% | 1.36 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 81% | 19% | 58% | 42% | 34% | 66% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2017-12-25 | Анкараспор | 3 - 2 | Акхісарспор |
| 2017-05-14 | Анкараспор | 0 - 4 | Акхісарспор |
| 2016-12-11 | Акхісарспор | 1 - 2 | Анкараспор |
| 2016-05-19 | Анкараспор | 1 - 0 | Акхісарспор |
| 2015-12-27 | Акхісарспор | 0 - 0 | Анкараспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 | |
| 20% | 20% | 60% | 60% | 60% | 40% |
Акхісарспор останні 12 матчі
| 2018-05-14 | Кайсеріспор | 1 - 2 | Акхісарспор |
| 2018-05-10 | Акхісарспор | 3 - 2 | Фенербахче |
| 2018-05-06 | Акхісарспор | 1 - 2 | Галатасарай |
| 2018-04-29 | Єні Малатьяспор | 0 - 0 | Акхісарспор |
| 2018-04-22 | Акхісарспор | 1 - 1 | Гезтепе |
| 2018-04-18 | Галатасарай | 0 - 2 | Акхісарспор |
| 2018-04-13 | Акхісарспор | 0 - 3 | Бешикташ |
| 2018-04-08 | Аланіяспор | 3 - 1 | Акхісарспор |
| 2018-04-01 | Акхісарспор | 1 - 2 | Башакшехір |
| 2018-03-25 | Акхісарспор | 2 - 2 | Баликесірспор |
| 2018-03-17 | Генчлербірлігі | 1 - 1 | Акхісарспор |
| 2018-03-12 | Акхісарспор | 1 - 3 | Трабзонспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Анкараспор останні 12 матчі
| 2018-05-13 | Анкараспор | 2 - 3 | Бешикташ |
| 2018-05-05 | Аланіяспор | 1 - 1 | Анкараспор |
| 2018-04-29 | Анкараспор | 1 - 4 | Башакшехір |
| 2018-04-21 | Генчлербірлігі | 0 - 3 | Анкараспор |
| 2018-04-16 | Анкараспор | 3 - 3 | Трабзонспор |
| 2018-04-08 | Фенербахче | 2 - 0 | Анкараспор |
| 2018-04-01 | Анкараспор | 0 - 0 | Коньяспор |
| 2018-03-16 | Кардемір Карабюкспор | 0 - 4 | Анкараспор |
| 2018-03-10 | Анкараспор | 2 - 1 | Бурсаспор |
| 2018-03-03 | Касимпаша | 1 - 1 | Анкараспор |
| 2018-02-25 | Анкараспор | 0 - 0 | Антальяспор |
| 2018-02-17 | Сівасспор | 3 - 2 | Анкараспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Галатасарай | 33 | +41 | 72 |
| 2 | Фенербахче | 33 | +41 | 69 |
| 3 | Башакшехір | 33 | +27 | 69 |
| 4 | Бешикташ | 33 | +35 | 68 |
| 5 | Трабзонспор | 33 | +9 | 52 |
| 6 | Гезтепе | 33 | 0 | 49 |
| 7 | Сівасспор | 33 | -4 | 49 |
| 8 | Касимпаша | 33 | 0 | 46 |
| 9 | Кайсеріспор | 33 | -10 | 44 |
| 10 | Єні Малатьяспор | 33 | -8 | 40 |
| 11 | Бурсаспор | 33 | -4 | 39 |
| 12 | Акхісарспор | 33 | -10 | 39 |
| 13 | Антальяспор | 33 | -18 | 38 |
| 14 | Аланіяспор | 33 | -5 | 37 |
| 15 | Коньяспор | 33 | -3 | 36 |
| 16 | Анкараспор | 33 | -10 | 33 |
| 17 | Генчлербірлігі | 33 | -18 | 30 |
| 18 | Кардемір Карабюкспор | 33 | -63 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Акхісарспор | |
| Анкараспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Акхісарспор | Анкараспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Галатасарай | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Фенербахче | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Башакшехір | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Бешикташ | 0 - 3 | 5 - 1 |
| 5 | Трабзонспор | 1 - 3 | 4 - 3 |
| 6 | Гезтепе | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 7 | Сівасспор | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 8 | Касимпаша | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Кайсеріспор | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 10 | Єні Малатьяспор | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | Бурсаспор | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Акхісарспор | - | |
| 13 | Антальяспор | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 14 | Аланіяспор | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 15 | Коньяспор | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Анкараспор | - | |
| 17 | Генчлербірлігі | 3 - 3 | 0 - 3 |
| 18 | Кардемір Карабюкспор | 2 - 1 | 0 - 4 |
Позиція в лізі
| Акхісарспор | Анкараспор | |
| Позиція | 12 | 16 |
| Очки | 39 | 33 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 15 |
| Очки | 22 | 10 |
Форма в лізі
| Акхісарспор | Анкараспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
9 14 |
8
9 16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 6 |
2
4 10 |
Голи в лізі
| Акхісарспор | Анкараспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
42
52 |
48
58 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
23 |
22
34 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (297) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (872) | |
| Голи за матч | 2.94 |
| Голи вдома за матч | 1.66 |
| Голи в гостях за матч | 1.28 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 34% |
Акхісарспор наступні 6 матчі
| 2018-07-21 | Локомотив Москва | - | Акхісарспор |
| 2018-07-25 | Акхісарспор | - | Лестер |
| 2018-07-29 | Акхісарспор | - | Аль-Хіляль |
| 2018-08-05 | Галатасарай | - | Акхісарспор |
| 2018-08-12 | Бешикташ | - | Акхісарспор |
| 2018-08-19 | Акхісарспор | - | Різеспор |
Анкараспор наступні 6 матчі
| 2018-08-11 | Болуспор | - | Анкараспор |
| 2018-08-18 | Анкараспор | - | Гіресунспор |
| 2018-08-26 | Баликесірспор | - | Анкараспор |
| 2018-08-31 | Анкараспор | - | Генчлербірлігі |
| 2018-09-08 | Кайсеріспор | - | Анкараспор |
| 2018-09-16 | Кардемір Карабюкспор | - | Анкараспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 4.00 | 3.20 |
| Ймовірність | 44% | 26% | 30% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.83 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 6.00 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.12 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.70 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.66 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.44 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-18 12:03. На даний момент можливі зміни!