Перший дивізіон - Ісландія
четвер, 05.07.2018
20:15
20:15

Акранес

Сельфосс
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Акранес |
| В гостях: | Selfoss |
| Відстань: | 67.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Акранесветлюр |
| Вміщує: | 4 850 (850) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:15 (19:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 5.50 | 9.50 | 1 | 1.02 | 3.80 | |||
| 54% | 32% | 14% | 1.22 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.07 | 1.45 | 2.55 | 2.15 | 1.62 | ||||||
| 75% | 25% | 62% | 38% | 40% | 60% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2018-04-30 | Сельфосс | 1 - 4 | Акранес |
| 2014-07-18 | Сельфосс | 1 - 0 | Акранес |
| 2014-05-09 | Акранес | 1 - 0 | Сельфосс |
| 2013-05-29 | Акранес | 1 - 1 | Сельфосс |
| 2013-04-05 | Сельфосс | 4 - 2 | Акранес |
| 2012-09-29 | Сельфосс | 1 - 3 | Акранес |
| 2012-07-16 | Акранес | 4 - 0 | Сельфосс |
| 2011-07-26 | Акранес | 2 - 1 | Сельфосс |
| 2011-05-28 | Сельфосс | 1 - 2 | Акранес |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 2 | 7 | 6 | 4 | |
| 67% | 11% | 22% | 78% | 67% | 44% |
Акранес останні 12 матчі
| 2018-06-29 | Олафсвік | 2 - 1 | Акранес |
| 2018-06-25 | Акранес | 0 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2018-06-20 | Акранес | 5 - 0 | Магні |
| 2018-06-13 | ХК Коупавогур | 0 - 0 | Акранес |
| 2018-06-08 | Акранес | 3 - 0 | ІР Рейк'явік |
| 2018-06-03 | Фрам | 0 - 1 | Акранес |
| 2018-05-30 | Гріндавік | 1 - 2 | Акранес |
| 2018-05-25 | Акранес | 2 - 2 | Н'ярдвік |
| 2018-05-18 | Акранес | 3 - 1 | Хаукар |
| 2018-05-10 | Тор Акюрейрі | 0 - 1 | Акранес |
| 2018-05-05 | Акранес | 1 - 0 | Лейкнір |
| 2018-04-30 | Сельфосс | 1 - 4 | Акранес |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 7 | 7 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 58% | 58% | 33% |
Сельфосс останні 12 матчі
| 2018-06-30 | Сельфосс | 3 - 5 | Тор Акюрейрі |
| 2018-06-21 | Лейкнір | 1 - 1 | Сельфосс |
| 2018-06-12 | Сельфосс | 0 - 1 | Троттур |
| 2018-06-08 | Хаукар | 5 - 3 | Сельфосс |
| 2018-06-03 | Сельфосс | 2 - 1 | Олафсвік |
| 2018-05-26 | Сельфосс | 2 - 1 | Магні |
| 2018-05-18 | ХК Коупавогур | 3 - 1 | Сельфосс |
| 2018-05-12 | Сельфосс | 0 - 2 | ІР Рейк'явік |
| 2018-05-05 | Фрам | 2 - 2 | Сельфосс |
| 2018-04-30 | Сельфосс | 1 - 4 | Акранес |
| 2018-04-20 | Сельфосс | 1 - 1 | Гротта |
| 2018-03-17 | Сельфосс | 1 - 3 | ХК Коупавогур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 8 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 67% | 50% |
Таблиця Перший дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХК Коупавогур | 9 | +11 | 21 |
| 2 | Акранес | 9 | +12 | 20 |
| 3 | Тор Акюрейрі | 10 | +5 | 20 |
| 4 | Олафсвік | 9 | +9 | 19 |
| 5 | Хаукар | 9 | +1 | 13 |
| 6 | Троттур | 10 | -1 | 13 |
| 7 | Фрам | 9 | +3 | 11 |
| 8 | Лейкнір | 9 | -3 | 10 |
| 9 | Н'ярдвік | 9 | -4 | 9 |
| 10 | Сельфосс | 9 | -7 | 8 |
| 11 | ІР Рейк'явік | 9 | -12 | 6 |
| 12 | Магні | 9 | -14 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Акранес | |
| Сельфосс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Акранес | Сельфосс |
|---|---|---|---|
| 1 | ХК Коупавогур | 3 - 1 | |
| 2 | Акранес | - | |
| 3 | Тор Акюрейрі | ||
| 4 | Олафсвік | ||
| 5 | Хаукар | 3 - 1 | 5 - 3 |
| 6 | Троттур | ||
| 7 | Фрам | 2 - 2 | |
| 8 | Лейкнір | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Н'ярдвік | 2 - 2 | |
| 10 | Сельфосс | - | |
| 11 | ІР Рейк'явік | 3 - 0 | |
| 12 | Магні | 5 - 0 |
Позиція в лізі
| Акранес | Сельфосс | |
| Позиція | 2 | 10 |
| Очки | 20 | 8 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 11 |
| Очки | 13 | 2 |
Форма в лізі
| Акранес | Сельфосс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 1 |
2
2 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 0 |
0
2 2 |
Голи в лізі
| Акранес | Сельфосс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
5 |
14
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
3 |
7
11 |
Загальна статистика для Перший дивізіон
| Матчі (55) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 16% |
| Перемоги в гостях | 44% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (174) | |
| Голи за матч | 3.16 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.56 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 82% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 65% |
| Більше 3.5 | 44% |
Акранес наступні 6 матчі
| 2018-07-13 | Троттур | - | Акранес |
| 2018-07-19 | Лейкнір | - | Акранес |
| 2018-07-27 | Акранес | - | Тор Акюрейрі |
| 2018-08-01 | Хаукар | - | Акранес |
| 2018-08-09 | Н'ярдвік | - | Акранес |
| 2018-08-14 | Акранес | - | Фрам |
Сельфосс наступні 6 матчі
| 2018-07-12 | Сельфосс | - | Н'ярдвік |
| 2018-07-19 | Сельфосс | - | Фрам |
| 2018-07-26 | ІР Рейк'явік | - | Сельфосс |
| 2018-08-01 | Сельфосс | - | ХК Коупавогур |
| 2018-08-08 | Магні | - | Сельфосс |
| 2018-08-13 | Олафсвік | - | Сельфосс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 5.50 | 9.50 |
| Ймовірність | 54% | 32% | 14% |
| 1 @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.02 | 3.80 |
| Ймовірність | 78% | 22% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.07 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.45 | 2.55 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 2.5 @ 1.45 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.62 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 3.5 @ 1.62 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.75 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-07-05 16:00. На даний момент можливі зміни!