Професійна ліга - Саудівська Аравія

пʼятниця, 15.01.2021
17:10
СК Аль-Ахлі

СК Аль-Ахлі

Аль-Хіляль

Аль-Хіляль

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Джидда
В гостях: Ріяд
Відстань: 844.3 км
Час початку
Година: 17:10 (20:10 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
4.20 3.75 1.65 2 2.10 1.20
32% 29% 39% 1.65 45% 55%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.65 2.20 2.62 1.44
78% 22% 53% 47% 25% 75%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-08-20 СК Аль-Ахлі 2 - 1 Аль-Хіляль
2020-01-07 Аль-Хіляль 3 - 1 СК Аль-Ахлі
2019-08-13 Аль-Хіляль 0 - 1 СК Аль-Ахлі
2019-08-06 СК Аль-Ахлі 2 - 4 Аль-Хіляль
2019-04-15 СК Аль-Ахлі 1 - 0 Аль-Хіляль
2019-04-12 СК Аль-Ахлі 0 - 1 Аль-Хіляль
2018-12-21 Аль-Хіляль 4 - 3 СК Аль-Ахлі
2018-04-07 СК Аль-Ахлі 0 - 0 Аль-Хіляль
2017-12-01 Аль-Хіляль 2 - 0 СК Аль-Ахлі
2017-04-15 Аль-Хіляль 0 - 0 СК Аль-Ахлі
2016-11-25 СК Аль-Ахлі 1 - 2 Аль-Хіляль
2016-08-08 СК Аль-Ахлі 1 - 1 Аль-Хіляль
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 7 5 3
25% 25% 50% 58% 42% 25%

СК Аль-Ахлі останні 12 матчі

2021-01-08 Аль-Кадсія 3 - 1 СК Аль-Ахлі
2021-01-02 СК Аль-Ахлі 0 - 3 Аль-Таавон
2020-12-27 Аль-Раед 1 - 2 СК Аль-Ахлі
2020-12-22 СК Аль-Ахлі 1 - 0 Аль-Фатех
2020-12-17 СК Аль-Ахлі 0 - 2 Al-Ain Al Bahah
2020-12-12 Аль-Наср 1 - 2 СК Аль-Ахлі
2020-12-05 Дамак 4 - 3 СК Аль-Ахлі
2020-11-29 СК Аль-Ахлі 2 - 1 Аль-Фейсалі
2020-11-23 СК Аль-Ахлі 2 - 2 Аль-Шабаб
2020-11-07 Al-Ain Al Bahah 3 - 4 СК Аль-Ахлі
2020-10-31 Аль-Іттіхад 2 - 0 СК Аль-Ахлі
2020-10-27 СК Аль-Ахлі 1 - 2 Аль-Наср
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 11 9 4
42% 8% 50% 92% 75% 33%

Аль-Хіляль останні 12 матчі

2021-01-08 Аль-Батін 2 - 2 Аль-Хіляль
2020-12-31 Аль-Хіляль 1 - 1 Аль-Шабаб
2020-12-26 Аль-Хіляль 1 - 1 Аль-Іттіхад
2020-12-21 Аль-Кадсія 1 - 3 Аль-Хіляль
2020-12-17 Аль-Хіляль 0 - 2 Аль-Фатех
2020-12-13 Аль-Хіляль 1 - 2 Аль-Вахда
2020-12-07 Аль-Раед 0 - 1 Аль-Хіляль
2020-12-03 Аль-Хіляль 3 - 0 Аль-Фатех
2020-11-28 Аль-Хіляль 2 - 1 Аль-Наср
2020-11-23 Аль-Хіляль 2 - 0 Аль-Наср
2020-11-06 Аль-Еттіфак 0 - 2 Аль-Хіляль
2020-10-31 Аль-Хіляль 2 - 0 Дамак
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 11 5 2
58% 25% 17% 92% 42% 17%
Реклама

Таблиця Професійна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Аль-Хіляль 12 7 4 1 20 8 +12 25
2 Аль-Шабаб 13 7 4 2 22 16 +6 25
3 СК Аль-Ахлі 12 7 1 4 19 20 -1 22
4 Аль-Таавон 13 5 6 2 15 7 +8 21
5 Аль-Іттіхад 13 5 6 2 15 11 +4 21
6 Абха 13 6 2 5 17 16 +1 20
7 Аль-Вахда 12 6 1 5 16 15 +1 19
8 Аль-Еттіфак 13 5 3 5 20 21 -1 18
9 Аль-Кадсія 13 5 3 5 19 20 -1 18
10 Аль-Фатех 13 5 2 6 21 22 -1 17
11 Аль-Наср 12 4 2 6 18 18 0 14
12 Аль-Фейсалі 13 3 5 5 16 19 -3 14
13 Аль-Батін 13 3 4 6 19 21 -2 13
14 Аль-Раед 12 3 4 5 14 17 -3 13
15 Al-Ain Al Bahah 13 3 1 9 15 26 -11 10
16 Дамак 12 2 2 8 15 24 -9 8

Хронологія матчів у лізі

СК Аль-Ахлі             
Аль-Хіляль             
Вдома             
В гостях             

Матчі вдома/в гостях

М Команда СК Аль-Ахлі Аль-Хіляль
1 Аль-Хіляль   -
2 Аль-Шабаб 2 - 2  
3 СК Аль-Ахлі -  
4 Аль-Таавон 0 - 3  
5 Аль-Іттіхад    
6 Абха   1 - 1
7 Аль-Вахда 1 - 0  
8 Аль-Еттіфак   0 - 2
9 Аль-Кадсія   1 - 3
10 Аль-Фатех 1 - 0  
11 Аль-Наср    
12 Аль-Фейсалі 2 - 1  
13 Аль-Батін   2 - 2
14 Аль-Раед   0 - 1
15 Al-Ain Al Bahah    
16 Дамак    

Позиція в лізі

  СК Аль-Ахлі Аль-Хіляль
Позиція 3 1
Очки 22 25
  Вдома В гостях
Позиція 8 3
Очки 10 11

Форма в лізі

  СК Аль-Ахлі Аль-Хіляль
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
1  
4     
7        
4     
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
1  
1  
3    
2   
0  

Голи в лізі

  СК Аль-Ахлі Аль-Хіляль
Забиті голи
Пропущені голи
19                    
20                     
20                     
8         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
6       
6       
9          
4     

Загальна статистика для Професійна ліга

Матчі   (101)
Перемоги вдома 41%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 35%
Зіграні матчі 100%
Голи   (281)
Голи за матч 2.78
Голи вдома за матч 1.42
Голи в гостях за матч 1.37
Домашня команда забила в 84%
Команда гостей забила в 74%
Обидві Команди Заб'ють 63%
Більше 1.5 78%
Більше 2.5 60%
Більше 3.5 27%

СК Аль-Ахлі наступні 6 матчі

2021-01-19 СК Аль-Ахлі - Абха
2021-01-24 Аль-Еттіфак - СК Аль-Ахлі
2021-01-31 СК Аль-Ахлі - Аль-Батін
2021-02-05 Аль-Вахда - СК Аль-Ахлі
2021-02-11 СК Аль-Ахлі - Аль-Іттіхад
2021-02-17 СК Аль-Ахлі - Al-Ain Al Bahah

Аль-Хіляль наступні 6 матчі

2021-01-20 Аль-Хіляль - Аль-Таавон
2021-01-25 Аль-Фейсалі - Аль-Хіляль
2021-01-30 Аль-Хіляль - Аль-Наср
2021-02-04 Аль-Хіляль - Абха
2021-02-09 Al-Ain Al Bahah - Аль-Хіляль
2021-02-14 Дамак - Аль-Хіляль

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 4.20 3.75 1.65
Ймовірність 32% 29% 39%
2 @ 1.65
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 2.10 1.20
Ймовірність 45% 55%
X2 @ 1.20
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.20 4.33
Ймовірність   78% 22%
Більше 1.5 @ 1.20
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.65 2.20
Ймовірність   53% 47%
Більше 2.5 @ 1.65
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.62 1.44
Ймовірність   25% 75%
Менше 3.5 @ 1.44
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.66 2.10
Ймовірність   57% 43%
Так @ 1.66

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-01-15 16:00. На даний момент можливі зміни!