Кубок Єгипту - Єгипет

вівторок, 01.12.2020
18:00
Аль-Ахлі

Аль-Ахлі

Аль-Іттіхад

Аль-Іттіхад

2 - 1
(0 - 1,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Каїр
В гостях: Олександрія
Відстань: 178.2 км
Час початку
Година: 18:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.36 4.00 8.00 1 1.05 2.75
44% 35% 21% 1.36 83% 17%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.40 2.00 1.80 3.50 1.28
73% 27% 49% 51% 28% 72%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-09-14 Аль-Іттіхад 0 - 0 Аль-Ахлі
2019-12-23 Аль-Ахлі 4 - 0 Аль-Іттіхад
2019-04-02 Аль-Іттіхад 0 - 2 Аль-Ахлі
2018-10-07 Аль-Ахлі 3 - 4 Аль-Іттіхад
2018-02-04 Аль-Іттіхад 0 - 3 Аль-Ахлі
2017-10-12 Аль-Ахлі 2 - 0 Аль-Іттіхад
2017-04-11 Аль-Іттіхад 0 - 1 Аль-Ахлі
2016-10-30 Аль-Ахлі 2 - 2 Аль-Іттіхад
2016-07-03 Аль-Ахлі 1 - 1 Аль-Іттіхад
2016-01-23 Аль-Іттіхад 0 - 1 Аль-Ахлі
2015-05-28 Аль-Іттіхад 0 - 1 Аль-Ахлі
2014-12-24 Аль-Ахлі 1 - 4 Аль-Іттіхад
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 8 5 4
58% 25% 17% 67% 42% 33%

Аль-Ахлі останні 12 матчі

2020-11-27 Замалек 1 - 2 Аль-Ахлі
2020-10-31 Ель-Гаїш 0 - 3 Аль-Ахлі
2020-10-23 Аль-Ахлі 3 - 1 Відад Касабланка
2020-10-17 Відад Касабланка 0 - 2 Аль-Ахлі
2020-10-11 Аль-Ахлі 0 - 0 Пайрамідс
2020-10-07 Енппі 0 - 3 Аль-Ахлі
2020-10-04 Аль-Ахлі 1 - 0 Араб Контракторс
2020-09-26 Танта 0 - 1 Аль-Ахлі
2020-09-23 ЗЕД ФК 0 - 3 Аль-Ахлі
2020-09-19 Аль-Ахлі 0 - 0 Міср Ельмакаса
2020-09-14 Аль-Іттіхад 0 - 0 Аль-Ахлі
2020-09-11 Аль-Ахлі 3 - 0 Ель-Ісмаїлі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
9 3 0 7 6 1
75% 25% 0% 58% 50% 8%

Аль-Іттіхад останні 12 матчі

2020-10-29 Асуан 1 - 3 Аль-Іттіхад
2020-10-22 Аль-Іттіхад 2 - 1 Араб Контракторс
2020-10-17 Аль-Іттіхад 1 - 2 Ель-Ентаг ЕХ
2020-10-12 Аль-Іттіхад 1 - 2 Ель-Масрі
2020-10-09 Смуха 2 - 1 Аль-Іттіхад
2020-10-04 Аль-Іттіхад 2 - 2 Ель-Гаїш
2020-09-29 Пайрамідс 1 - 0 Аль-Іттіхад
2020-09-25 Аль-Іттіхад 0 - 2 Енппі
2020-09-20 Араб Контракторс 1 - 1 Аль-Іттіхад
2020-09-14 Аль-Іттіхад 0 - 0 Аль-Ахлі
2020-09-11 ЗЕД ФК 2 - 2 Аль-Іттіхад
2020-09-07 Аль-Іттіхад 1 - 3 Міср Ельмакаса
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 10 8 4
17% 33% 50% 83% 67% 33%
Реклама

Аль-Ахлі наступні 6 матчі

2020-12-05 Ель-Гаїш - Аль-Ахлі
2020-12-10 Аль-Ахлі - Беркан
2020-12-13 Аль-Ахлі - Міср Ельмакаса
2020-12-18 Аль-Ахлі - Газль Ель-Махалла
2020-12-28 Аль-Ахлі - Аль-Іттіхад
2021-01-01 Аль-Ахлі - Ваді Дегла

Аль-Іттіхад наступні 6 матчі

2020-12-12 Пайрамідс - Аль-Іттіхад
2020-12-18 Аль-Іттіхад - Смуха
2020-12-27 Аль-Іттіхад - Енппі
2020-12-28 Аль-Ахлі - Аль-Іттіхад
2021-01-02 Ель-Гаїш - Аль-Іттіхад
2021-01-07 Аль-Іттіхад - Ель-Масрі

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.36 4.00 8.00
Ймовірність 44% 35% 21%
1 @ 1.36
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.05 2.75
Ймовірність 83% 17%
1X @ 1.05
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.30 3.40
Ймовірність   73% 27%
Більше 1.5 @ 1.30
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.00 1.80
Ймовірність   49% 51%
Менше 2.5 @ 1.80
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.50 1.28
Ймовірність   28% 72%
Менше 3.5 @ 1.28
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.20 1.61
Ймовірність   43% 57%
Ні @ 1.61

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-12-01 16:04. На даний момент можливі зміни!