Футбольна ліга ОАЕ

середа, 25.08.2021
18:30
Аль-Айн

Аль-Айн

Емірейтс Клаб

Емірейтс Клаб

2 - 0
(2 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Аль-Айн
В гостях: Рас-аль-Хайма
Відстань: 178.0 км
Час початку
Година: 18:30 (21:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.29 5.55 8.20 1 1.06 3.11
45% 33% 22% 1.29 85% 15%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.11 5.68 1.40 2.72 2.02 1.74
52% 48% 47% 53% 42% 58%

Останні 12 прямі зустрічі

2019-02-05 Аль-Айн 0 - 0 Емірейтс Клаб
2018-11-18 Аль-Айн 0 - 0 Емірейтс Клаб
2018-08-31 Емірейтс Клаб 1 - 3 Аль-Айн
2018-02-08 Аль-Айн 3 - 0 Емірейтс Клаб
2017-10-21 Емірейтс Клаб 0 - 2 Аль-Айн
2017-01-19 Емірейтс Клаб 3 - 2 Аль-Айн
2016-09-22 Аль-Айн 5 - 2 Емірейтс Клаб
2016-05-08 Аль-Айн 0 - 0 Емірейтс Клаб
2015-12-25 Емірейтс Клаб 0 - 1 Аль-Айн
2015-03-22 Емірейтс Клаб 1 - 5 Аль-Айн
2014-10-22 Аль-Айн 2 - 1 Емірейтс Клаб
2014-03-27 Емірейтс Клаб 1 - 2 Аль-Айн
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 8 7 4
67% 25% 8% 67% 58% 33%

Аль-Айн останні 12 матчі

2021-08-20 Хор-Факкан 1 - 3 Аль-Айн
2021-05-11 Аль-Айн 1 - 0 Хатта Дубай
2021-05-07 Аль-Джазіра 2 - 0 Аль-Айн
2021-05-03 Іттіхад Кальба 1 - 1 Аль-Айн
2021-04-10 Фулад 4 - 0 Аль-Айн
2021-04-02 Аль-Айн 1 - 3 Аль-Наср
2021-03-21 Аджман 0 - 2 Аль-Айн
2021-03-16 Аль-Айн 1 - 2 Бані Яс
2021-03-12 Аль-Вахда 0 - 4 Аль-Айн
2021-03-06 Аль-Айн 1 - 1 Аль-Васл
2021-02-25 Аль-Дафра 2 - 1 Аль-Айн
2021-02-19 Аль-Айн 3 - 1 Аль-Фуджейра
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 11 7 5
42% 17% 42% 92% 58% 42%

Емірейтс Клаб останні 12 матчі

2021-08-19 Емірейтс Клаб 0 - 1 Аль-Ахлі Дубай
2020-12-22 Аль-Ахлі Дубай 2 - 0 Емірейтс Клаб
2020-12-06 Емірейтс Клаб 0 - 0 Іттіхад Кальба
2019-05-25 Емірейтс Клаб 1 - 2 Аль-Шарджа
2019-05-16 Аджман 4 - 1 Емірейтс Клаб
2019-05-10 Емірейтс Клаб 0 - 3 Аль-Джазіра
2019-05-03 Аль-Фуджейра 0 - 1 Емірейтс Клаб
2019-04-24 Емірейтс Клаб 1 - 5 Аль-Ахлі Дубай
2019-04-19 Аль-Наср 3 - 1 Емірейтс Клаб
2019-04-12 Емірейтс Клаб 3 - 2 Аль-Дафра
2019-04-05 Емірейтс Клаб 2 - 3 Бані Яс
2019-03-29 Аль-Вахда 2 - 0 Емірейтс Клаб
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 9 7 5
17% 8% 75% 75% 58% 42%
Реклама

Таблиця Футбольна ліга ОАЕ

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Аль-Вахда 1 1 0 0 4 0 +4 3
2 Аджман 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Аль-Айн 1 1 0 0 3 1 +2 3
4 Аль-Джазіра 1 1 0 0 2 0 +2 3
5 Аль-Васл 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 Аль-Шарджа 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 Аль-Ахлі Дубай 1 1 0 0 1 0 +1 3
8 Іттіхад Кальба 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 Бані Яс 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 Емірейтс Клаб 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Хор-Факкан 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 Аль-Дафра 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 Аль-Наср 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 Аль-Уруба 1 0 0 1 0 4 -4 0

Хронологія матчів у лізі

Аль-Айн  
Емірейтс Клаб  
Вдома  
В гостях  

Позиція в лізі

  Аль-Айн Емірейтс Клаб
Позиція 3 8
Очки 3 0
  Вдома В гостях
Позиція 8 8
Очки 0 0

Форма в лізі

  Аль-Айн Емірейтс Клаб
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
0  
0  
0  
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голи в лізі

  Аль-Айн Емірейтс Клаб
Забиті голи
Пропущені голи
3    
1   
0   
1   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
0   
0   
0   
0   

Загальна статистика для Футбольна ліга ОАЕ

Матчі   (7)
Перемоги вдома 43%
Нічиї 0%
Перемоги в гостях 57%
Зіграні матчі 100%
Голи   (16)
Голи за матч 2.29
Голи вдома за матч 1.00
Голи в гостях за матч 1.29
Домашня команда забила в 57%
Команда гостей забила в 57%
Обидві Команди Заб'ють 14%
Більше 1.5 57%
Більше 2.5 43%
Більше 3.5 29%

Аль-Айн наступні 6 матчі

2021-09-11 Бані Яс - Аль-Айн
2021-09-17 Аль-Айн - Іттіхад Кальба
2021-09-23 Аль-Уруба - Аль-Айн
2021-09-29 Аль-Айн - Аль-Вахда
2021-10-15 Аль-Айн - Емірейтс Клаб
2021-10-21 Аль-Васл - Аль-Айн

Емірейтс Клаб наступні 6 матчі

2021-09-10 Емірейтс Клаб - Аль-Дафра
2021-09-17 Аль-Джазіра - Емірейтс Клаб
2021-09-24 Емірейтс Клаб - Аль-Наср
2021-09-29 Хор-Факкан - Емірейтс Клаб
2021-10-15 Аль-Айн - Емірейтс Клаб
2021-10-23 Аль-Вахда - Емірейтс Клаб

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.29 5.55 8.20
Ймовірність 45% 33% 22%
1 @ 1.29
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.06 3.11
Ймовірність 85% 15%
1X @ 1.06
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.11 5.68
Ймовірність   52% 48%
Більше 1.5 @ 1.11
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.40 2.72
Ймовірність   47% 53%
Менше 2.5 @ 2.72
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.02 1.74
Ймовірність   42% 58%
Менше 3.5 @ 1.74
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.67 2.10
Ймовірність   38% 62%
Ні @ 2.10

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-25 16:06. На даний момент можливі зміни!