Професійна ліга - Саудівська Аравія

субота, 09.03.2019
12:40
Аль-Фатех

Аль-Фатех

Аль-Батін

Аль-Батін

0 - 2
(0 - 2,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Аль-Хаса
В гостях: Хафар-Аль-Батін
Відстань: 493.0 км
Час початку
Година: 12:40 (15:40 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.50 3.75 5.50 1 1.12 2.50
52% 28% 20% 1.50 71% 29%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.90 1.90 3.25 1.33
72% 28% 49% 51% 34% 66%

Останні 5 прямі зустрічі

2018-11-08 Аль-Батін 2 - 2 Аль-Фатех
2018-03-06 Аль-Фатех 5 - 2 Аль-Батін
2017-09-28 Аль-Батін 0 - 0 Аль-Фатех
2017-04-15 Аль-Фатех 3 - 2 Аль-Батін
2016-11-25 Аль-Батін 1 - 1 Аль-Фатех
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 3 0 4 3 3
40% 60% 0% 80% 60% 60%

Аль-Фатех останні 12 матчі

2019-02-28 Охoд 0 - 0 Аль-Фатех
2019-02-20 Аль-Фатех 2 - 1 СК Аль-Ахлі
2019-02-14 Аль-Фейха 1 - 2 Аль-Фатех
2019-02-09 Аль-Фатех 1 - 0 Аль-Шабаб
2019-02-04 Аль-Хіляль 4 - 1 Аль-Фатех
2019-01-27 Аль-Фатех 2 - 0 Аль-Кадсія
2019-01-10 Аль-Вахда 1 - 0 Аль-Фатех
2018-12-28 Аль-Фатех 0 - 0 Аль-Наср
2018-12-21 Аль-Фатех 0 - 0 Аль-Еттіфак
2018-12-13 Аль-Фатех 1 - 1 Аль-Фейсалі
2018-12-08 Аль-Фатех 3 - 2 Аль-Хазем
2018-12-01 Аль-Фатех 0 - 2 Аль-Таавон
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 7 4 2
42% 33% 25% 58% 33% 17%

Аль-Батін останні 12 матчі

2019-03-02 Аль-Батін 1 - 1 Аль-Вахда
2019-02-22 Аль-Таавон 4 - 1 Аль-Батін
2019-02-13 Аль-Хазем 1 - 0 Аль-Батін
2019-02-08 Аль-Батін 2 - 3 Аль-Хіляль
2019-02-02 Аль-Батін 1 - 2 СК Аль-Ахлі
2019-01-28 Аль-Батін 2 - 0 Аль-Фейсалі
2019-01-11 Аль-Еттіфак 0 - 0 Аль-Батін
2018-12-27 Аль-Батін 2 - 0 Аль-Кадсія
2018-12-21 Аль-Шабаб 4 - 0 Аль-Батін
2018-12-14 Аль-Батін 1 - 3 Аль-Іттіхад
2018-12-06 Аль-Батін 1 - 0 Аль-Фейха
2018-12-01 Аль-Батін 1 - 3 Аль-Раед
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 9 6 5
25% 17% 58% 75% 50% 42%
Реклама

Таблиця Професійна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Аль-Хіляль 23 17 5 1 56 24 +32 56
2 Аль-Наср 23 16 4 3 45 21 +24 52
3 Аль-Шабаб 23 12 7 4 30 15 +15 43
4 Аль-Таавон 23 12 6 5 52 27 +25 42
5 СК Аль-Ахлі 23 12 4 7 46 32 +14 40
6 Аль-Вахда 23 10 6 7 29 25 +4 36
7 Аль-Фатех 22 8 8 6 28 25 +3 32
8 Аль-Фейсалі 23 8 6 9 36 34 +2 30
9 Аль-Еттіфак 23 7 7 9 35 41 -6 28
10 Аль-Раед 23 6 7 10 23 37 -14 25
11 Аль-Кадсія 23 7 3 13 26 33 -7 24
12 Аль-Хазем 22 5 8 9 25 35 -10 23
13 Аль-Іттіхад 23 4 7 12 24 36 -12 19
14 Аль-Батін 22 5 4 13 21 41 -20 19
14 Аль-Фейха 23 5 4 14 21 41 -20 19
16 Охoд 22 3 4 15 16 46 -30 13

Хронологія матчів у лізі

Аль-Фатех                       
Аль-Батін                       
Вдома                       
В гостях                       

Матчі вдома/в гостях

М Команда Аль-Фатех Аль-Батін
1 Аль-Хіляль 2 - 3 3 - 1
2 Аль-Наср 0 - 0  
3 Аль-Шабаб 1 - 0 4 - 0
4 Аль-Таавон 0 - 2 4 - 1
5 СК Аль-Ахлі 2 - 1 2 - 0
6 Аль-Вахда 0 - 0 1 - 0
7 Аль-Фатех -  
8 Аль-Фейсалі 1 - 1 2 - 2
9 Аль-Еттіфак 0 - 0 0 - 0
10 Аль-Раед    
11 Аль-Кадсія 2 - 0  
12 Аль-Хазем 3 - 2 1 - 0
13 Аль-Іттіхад 2 - 0  
14 Аль-Батін   -
14 Аль-Фейха 1 - 2  
16 Охoд 4 - 0 0 - 1

Позиція в лізі

  Аль-Фатех Аль-Батін
Позиція 7 14
Очки 32 19
  Вдома В гостях
Позиція 5 15
Очки 22 5

Форма в лізі

  Аль-Фатех Аль-Батін
Перемоги
Нічиї
Поразки
8         
8         
6       
5      
4     
13              
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
4     
3    
1  
2   
6       

Голи в лізі

  Аль-Фатех Аль-Батін
Забиті голи
Пропущені голи
28                             
25                          
21                      
41                                          
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
18                   
11            
5      
17                  

Загальна статистика для Професійна ліга

Матчі   (182)
Перемоги вдома 43%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 32%
Зіграні матчі 100%
Голи   (513)
Голи за матч 2.82
Голи вдома за матч 1.56
Голи в гостях за матч 1.26
Домашня команда забила в 78%
Команда гостей забила в 71%
Обидві Команди Заб'ють 57%
Більше 1.5 76%
Більше 2.5 53%
Більше 3.5 32%

Аль-Фатех наступні 6 матчі

2019-03-14 Аль-Таавон - Аль-Фатех
2019-03-28 Аль-Хазем - Аль-Фатех
2019-04-05 Аль-Фейсалі - Аль-Фатех
2019-04-11 Аль-Еттіфак - Аль-Фатех
2019-04-18 Аль-Наср - Аль-Фатех
2019-05-11 Аль-Іттіхад - Аль-Фатех

Аль-Батін наступні 6 матчі

2019-03-15 Аль-Раед - Аль-Батін
2019-03-28 Аль-Фейха - Аль-Батін
2019-04-05 Аль-Іттіхад - Аль-Батін
2019-04-11 Аль-Батін - Аль-Шабаб
2019-04-19 Аль-Кадсія - Аль-Батін
2019-05-11 Аль-Батін - Охoд

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.50 3.75 5.50
Ймовірність 52% 28% 20%
1 @ 1.50
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.12 2.50
Ймовірність 71% 29%
1X @ 1.12
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.28 3.50
Ймовірність   72% 28%
Більше 1.5 @ 1.28
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.90 1.90
Ймовірність   49% 51%
Менше 2.5 @ 1.90
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.25 1.33
Ймовірність   34% 66%
Менше 3.5 @ 1.33
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.72
Ймовірність   49% 51%
Ні @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-03-09 08:06. На даний момент можливі зміни!