Професійна ліга - Саудівська Аравія

субота, 20.03.2021
17:45
Аль-Хіляль

Аль-Хіляль

Аль-Кадсія

Аль-Кадсія

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Ріяд
В гостях: Аль-Хобар
Відстань: 392.1 км
Час початку
Година: 17:45 (20:45 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.20 5.50 12.00 1X 1.01 4.00
41% 36% 23% 1.01 63% 37%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.11 6.00 1.36 3.10 1.98 1.83
82% 18% 58% 42% 37% 63%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-12-21 Аль-Кадсія 1 - 3 Аль-Хіляль
2019-02-12 Аль-Хіляль 4 - 1 Аль-Кадсія
2018-11-02 Аль-Кадсія 0 - 2 Аль-Хіляль
2018-03-16 Аль-Кадсія 0 - 1 Аль-Хіляль
2017-09-30 Аль-Хіляль 2 - 1 Аль-Кадсія
2017-02-02 Аль-Хіляль 1 - 1 Аль-Кадсія
2016-09-22 Аль-Кадсія 1 - 2 Аль-Хіляль
2016-03-06 Аль-Кадсія 0 - 0 Аль-Хіляль
2015-11-03 Аль-Хіляль 1 - 0 Аль-Кадсія
2014-02-17 Аль-Кадсія 2 - 4 Аль-Хіляль
2012-02-06 Аль-Хіляль 3 - 0 Аль-Кадсія
2011-10-20 Аль-Кадсія 4 - 5 Аль-Хіляль
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
10 2 0 9 7 4
83% 17% 0% 75% 58% 33%

Аль-Хіляль останні 12 матчі

2021-03-11 Аль-Вахда 2 - 4 Аль-Хіляль
2021-03-05 Аль-Хіляль 2 - 1 Аль-Раед
2021-02-28 Аль-Фатех 2 - 5 Аль-Хіляль
2021-02-23 Аль-Наср 1 - 0 Аль-Хіляль
2021-02-18 Аль-Хіляль 3 - 1 Аль-Еттіфак
2021-02-14 Дамак 1 - 0 Аль-Хіляль
2021-02-09 Al-Ain Al Bahah 0 - 5 Аль-Хіляль
2021-02-04 Аль-Хіляль 2 - 3 Абха
2021-01-30 Аль-Хіляль 0 - 3 Аль-Наср
2021-01-25 Аль-Фейсалі 1 - 1 Аль-Хіляль
2021-01-20 Аль-Хіляль 2 - 0 Аль-Таавон
2021-01-15 СК Аль-Ахлі 0 - 0 Аль-Хіляль
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 7 5
50% 17% 33% 75% 58% 42%

Аль-Кадсія останні 12 матчі

2021-03-15 Аль-Таавон 2 - 1 Аль-Кадсія
2021-03-10 Аль-Кадсія 3 - 3 Al-Ain Al Bahah
2021-03-05 Аль-Шабаб 1 - 1 Аль-Кадсія
2021-02-28 Аль-Кадсія 1 - 4 Аль-Іттіхад
2021-02-23 Аль-Батін 2 - 2 Аль-Кадсія
2021-02-18 Аль-Кадсія 1 - 0 Аль-Наср
2021-02-13 Аль-Таавон 0 - 2 Аль-Кадсія
2021-02-06 Дамак 2 - 2 Аль-Кадсія
2021-01-31 Аль-Кадсія 2 - 2 Аль-Вахда
2021-01-24 Абха 2 - 2 Аль-Кадсія
2021-01-19 Аль-Кадсія 1 - 1 Аль-Фатех
2021-01-14 Аль-Фейсалі 2 - 2 Аль-Кадсія
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 8 2 11 8 7
17% 67% 17% 92% 67% 58%
Реклама

Таблиця Професійна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Аль-Хіляль 23 13 6 4 44 20 +24 45
2 Аль-Шабаб 23 13 6 4 46 28 +18 45
3 Аль-Іттіхад 23 11 8 4 36 25 +11 41
4 Аль-Таавон 23 9 8 6 27 19 +8 35
5 СК Аль-Ахлі 23 10 5 8 35 37 -2 35
6 Аль-Наср 23 9 6 8 33 30 +3 33
7 Аль-Еттіфак 23 9 5 9 36 37 -1 32
8 Аль-Кадсія 23 7 10 6 36 37 -1 31
9 Абха 24 9 4 11 34 40 -6 31
10 Аль-Фейсалі 23 7 9 7 30 29 +1 30
11 Аль-Раед 23 8 4 11 34 34 0 28
12 Аль-Фатех 23 8 4 11 36 43 -7 28
13 Аль-Батін 23 7 7 9 34 36 -2 28
14 Аль-Вахда 24 8 3 13 35 48 -13 27
15 Дамак 23 5 6 12 29 40 -11 21
16 Al-Ain Al Bahah 23 4 5 14 26 48 -22 17

Хронологія матчів у лізі

Аль-Хіляль                        
Аль-Кадсія                        
Вдома                        
В гостях                        

Матчі вдома/в гостях

М Команда Аль-Хіляль Аль-Кадсія
1 Аль-Хіляль -  
2 Аль-Шабаб 1 - 1 1 - 1
3 Аль-Іттіхад 1 - 1 1 - 0
4 Аль-Таавон 2 - 0 0 - 2
5 СК Аль-Ахлі    
6 Аль-Наср 2 - 0 2 - 0
7 Аль-Еттіфак 3 - 1  
8 Аль-Кадсія   -
9 Абха 2 - 3 2 - 2
10 Аль-Фейсалі   2 - 2
11 Аль-Раед 2 - 1 2 - 2
12 Аль-Фатех 3 - 0  
13 Аль-Батін   2 - 2
14 Аль-Вахда 1 - 2 2 - 1
15 Дамак 2 - 0 2 - 2
16 Al-Ain Al Bahah 1 - 0 1 - 2

Позиція в лізі

  Аль-Хіляль Аль-Кадсія
Позиція 1 8
Очки 45 31
  Вдома В гостях
Позиція 2 14
Очки 23 12

Форма в лізі

  Аль-Хіляль Аль-Кадсія
Перемоги
Нічиї
Поразки
13              
6       
4     
7        
10           
6       
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
2   
2   
2   
6       
3    

Голи в лізі

  Аль-Хіляль Аль-Кадсія
Забиті голи
Пропущені голи
44                                             
20                     
36                                     
37                                      
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
20                     
9          
16                 
17                  

Загальна статистика для Професійна ліга

Матчі   (185)
Перемоги вдома 37%
Нічиї 26%
Перемоги в гостях 37%
Зіграні матчі 100%
Голи   (551)
Голи за матч 2.98
Голи вдома за матч 1.48
Голи в гостях за матч 1.50
Домашня команда забила в 84%
Команда гостей забила в 77%
Обидві Команди Заб'ють 65%
Більше 1.5 83%
Більше 2.5 62%
Більше 3.5 33%

Аль-Хіляль наступні 6 матчі

2021-04-09 Аль-Іттіхад - Аль-Хіляль
2021-04-15 Аль-Хіляль - АГМК
2021-04-18 Аль-Ахлі Дубай - Аль-Хіляль
2021-04-21 Аль-Хіляль - Істіклол
2021-04-24 Істіклол - Аль-Хіляль
2021-04-27 АГМК - Аль-Хіляль

Аль-Кадсія наступні 6 матчі

2021-04-10 Аль-Еттіфак - Аль-Кадсія
2021-04-16 Аль-Кадсія - Аль-Раед
2021-04-29 Аль-Кадсія - Аль-Фейсалі
2021-05-14 СК Аль-Ахлі - Аль-Кадсія
2021-05-25 Аль-Фатех - Аль-Кадсія
2021-05-30 Аль-Кадсія - Абха

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.20 5.50 12.00
Ймовірність 41% 36% 23%
1X @ 1.01
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.01 4.00
Ймовірність 63% 37%
1X @ 1.01
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.11 6.00
Ймовірність   82% 18%
Більше 1.5 @ 1.11
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.36 3.10
Ймовірність   58% 42%
Більше 2.5 @ 1.36
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.98 1.83
Ймовірність   37% 63%
Менше 3.5 @ 1.83
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.83 1.83
Ймовірність   65% 35%
Так @ 1.83

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-03-20 16:03. На даний момент можливі зміни!