Прем'єр-ліга - Єгипет
вівторок, 01.10.2019
16:30
16:30

Аль-Іттіхад

Ель-Гуна
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Олександрія |
| В гостях: | Ель-Гуна |
| Відстань: | 557.5 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.20 | 5.25 | 1X | 1.14 | 2.00 | |||
| 36% | 33% | 31% | 1.14 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 17% | 83% | 12% | 88% | 15% | 85% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2019-03-12 | Ель-Гуна | 1 - 2 | Аль-Іттіхад |
| 2018-10-02 | Аль-Іттіхад | 2 - 1 | Ель-Гуна |
| 2015-02-04 | Аль-Іттіхад | 0 - 0 | Ель-Гуна |
| 2014-09-15 | Ель-Гуна | 0 - 0 | Аль-Іттіхад |
| 2014-06-16 | Ель-Гуна | 1 - 1 | Аль-Іттіхад |
| 2014-02-24 | Аль-Іттіхад | 1 - 0 | Ель-Гуна |
| 2011-05-16 | Аль-Іттіхад | 0 - 0 | Ель-Гуна |
| 2010-09-17 | Ель-Гуна | 0 - 2 | Аль-Іттіхад |
| 2010-03-15 | Аль-Іттіхад | 2 - 0 | Ель-Гуна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 | |
| 56% | 44% | 0% | 56% | 22% | 0% |
Аль-Іттіхад останні 12 матчі
| 2019-09-23 | Замалек | 1 - 0 | Аль-Іттіхад |
| 2019-09-01 | Замалек | 0 - 0 | Аль-Іттіхад |
| 2019-06-03 | Аль-Іттіхад | 3 - 1 | Смуха |
| 2019-05-21 | Ель-Гаїш | 4 - 0 | Аль-Іттіхад |
| 2019-05-10 | Аль-Іттіхад | 0 - 1 | Енппі |
| 2019-05-05 | Ель-Ісмаїлі | 1 - 1 | Аль-Іттіхад |
| 2019-04-30 | Ноджом | 1 - 2 | Аль-Іттіхад |
| 2019-04-19 | Аль-Іттіхад | 0 - 0 | Міср Ельмакаса |
| 2019-04-11 | Аль-Іттіхад | 2 - 3 | Пайрамідс |
| 2019-04-07 | Петроджет | 1 - 0 | Аль-Іттіхад |
| 2019-04-02 | Аль-Іттіхад | 0 - 2 | Аль-Ахлі |
| 2019-03-17 | Аль-Іттіхад | 1 - 1 | Харас Ель-Ходуд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 33% | 25% |
Ель-Гуна останні 12 матчі
| 2019-09-21 | Ель-Гуна | 0 - 1 | Ель-Ісмаїлі |
| 2019-07-21 | Ель-Гуна | 2 - 2 | Замалек |
| 2019-05-27 | Ель-Гуна | 0 - 0 | Ель-Ісмаїлі |
| 2019-05-10 | Ель-Гуна | 1 - 4 | Араб Контракторс |
| 2019-04-30 | Смуха | 0 - 0 | Ель-Гуна |
| 2019-04-19 | Ель-Гуна | 2 - 0 | Ель-Гаїш |
| 2019-04-15 | Енппі | 4 - 0 | Ель-Гуна |
| 2019-04-10 | Ель-Ісмаїлі | 2 - 2 | Ель-Гуна |
| 2019-04-06 | Ель-Гуна | 1 - 1 | Ноджом |
| 2019-03-31 | Міср Ельмакаса | 0 - 0 | Ель-Гуна |
| 2019-03-12 | Ель-Гуна | 1 - 2 | Аль-Іттіхад |
| 2019-02-28 | Ель-Гуна | 2 - 1 | Петроджет |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Араб Контракторс | 2 | +1 | 4 |
| 2 | Пайрамідс | 1 | +4 | 3 |
| 3 | Ель-Ентаг ЕХ | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Міср Ельмакаса | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Аль-Ахлі | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Ель-Ісмаїлі | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Танта | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Харас Ель-Ходуд | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Ель-Масрі | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Асуан | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Ваді Дегла | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Смуха | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Ель-Гаїш | 2 | -1 | 1 |
| 14 | ЗЕД ФК | 2 | -3 | 1 |
| 15 | Енппі | 2 | -4 | 1 |
| 16 | Замалек | 1 | +1 | 0 |
| 17 | Аль-Іттіхад | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Ель-Гуна | 1 | -1 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Аль-Іттіхад | |
| Ель-Гуна | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Аль-Іттіхад | Ель-Гуна | |
| Позиція | 17 | 17 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 14 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Аль-Іттіхад | Ель-Гуна | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Аль-Іттіхад | Ель-Гуна | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
1 |
0
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (13) | |
| Перемоги вдома | 23% |
| Нічиї | 38% |
| Перемоги в гостях | 38% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (29) | |
| Голи за матч | 2.23 |
| Голи вдома за матч | 1.23 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 62% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 38% |
| Більше 1.5 | 54% |
| Більше 2.5 | 38% |
| Більше 3.5 | 31% |
Аль-Іттіхад наступні 6 матчі
| 2019-10-05 | Ель-Масрі | - | Аль-Іттіхад |
| 2019-10-18 | Аль-Іттіхад | - | Ваді Дегла |
| 2019-10-24 | Харас Ель-Ходуд | - | Аль-Іттіхад |
| 2019-11-30 | Аль-Іттіхад | - | Ель-Ісмаїлі |
| 2019-12-04 | Харас Ель-Ходуд | - | Аль-Іттіхад |
| 2019-12-07 | Аль-Іттіхад | - | Аль-Наср Каїр |
Ель-Гуна наступні 6 матчі
| 2019-10-06 | Ель-Гуна | - | Міср Ельмакаса |
| 2019-10-17 | ЗЕД ФК | - | Ель-Гуна |
| 2019-10-23 | Ель-Гуна | - | Аль-Ахлі |
| 2019-11-25 | Ель-Гуна | - | Аль-Ахлі |
| 2019-11-29 | Араб Контракторс | - | Ель-Гуна |
| 2019-12-03 | ЗЕД ФК | - | Ель-Гуна |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 3.20 | 5.25 |
| Ймовірність | 36% | 33% | 31% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.00 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 1.5 @ 2.75 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.60 | |
| Ймовірність | 12% | 88% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 12% | 88% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-01 12:03. На даний момент можливі зміни!