Футбольна ліга ОАЕ

четвер, 11.05.2023
15:15
Аль-Джазіра

Аль-Джазіра

Іттіхад Кальба

Іттіхад Кальба

2 - 0
(0 - 0,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Абу-Дабі
В гостях: Кальба
Відстань: 211.8 км
Час початку
Година: 15:15 (18:15 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.51 4.20 4.60 1 1.16 2.37
44% 25% 31% 1.51 58% 42%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.16 4.75 1.51 2.37 2.25 1.55
85% 15% 58% 42% 34% 66%

Останні 12 прямі зустрічі

2023-01-22 Іттіхад Кальба 2 - 1 Аль-Джазіра
2022-03-15 Аль-Джазіра 3 - 2 Іттіхад Кальба
2022-01-03 Аль-Джазіра 2 - 1 Іттіхад Кальба
2021-12-16 Іттіхад Кальба 3 - 3 Аль-Джазіра
2021-08-25 Іттіхад Кальба 0 - 0 Аль-Джазіра
2021-02-14 Іттіхад Кальба 0 - 6 Аль-Джазіра
2020-11-12 Аль-Джазіра 1 - 1 Іттіхад Кальба
2020-10-29 Аль-Джазіра 2 - 0 Іттіхад Кальба
2020-10-08 Іттіхад Кальба 2 - 1 Аль-Джазіра
2020-03-06 Іттіхад Кальба 1 - 2 Аль-Джазіра
2019-11-30 Іттіхад Кальба 2 - 1 Аль-Джазіра
2019-10-27 Аль-Джазіра 3 - 2 Іттіхад Кальба
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 11 9 4
50% 25% 25% 92% 75% 33%

Аль-Джазіра останні 12 матчі

2023-05-06 Аль-Дафра 4 - 1 Аль-Джазіра
2023-04-24 Аль-Джазіра 3 - 1 Аль-Батаех
2023-04-18 Аль-Вахда 3 - 1 Аль-Джазіра
2023-04-07 Аль-Джазіра 4 - 3 Аль-Наср
2023-04-01 Аль-Васл 1 - 2 Аль-Джазіра
2023-03-18 Аджман 1 - 1 Аль-Джазіра
2023-03-11 Аль-Джазіра 2 - 3 Аль-Ахлі Дубай
2023-03-07 Аль-Шарджа 2 - 1 Аль-Джазіра
2023-03-03 Аль-Шарджа 2 - 3 Аль-Джазіра
2023-02-18 Аль-Джазіра 2 - 0 Бані Яс
2023-02-11 Аль-Айн 3 - 2 Аль-Джазіра
2023-02-05 Аль-Джазіра 1 - 1 Хор-Факкан
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 12 9 7
42% 17% 42% 100% 75% 58%

Іттіхад Кальба останні 12 матчі

2023-05-07 Іттіхад Кальба 1 - 1 Хор-Факкан
2023-04-23 Аль-Шарджа 1 - 2 Іттіхад Кальба
2023-04-19 Іттіхад Кальба 0 - 2 Аджман
2023-04-07 Бані Яс 1 - 2 Іттіхад Кальба
2023-04-02 Аль-Наср 3 - 0 Іттіхад Кальба
2023-03-18 Іттіхад Кальба 1 - 1 Аль-Васл
2023-03-10 Дібба Аль-Фуджейра 2 - 2 Іттіхад Кальба
2023-03-02 Іттіхад Кальба 1 - 2 Аль-Ахлі Дубай
2023-02-17 Іттіхад Кальба 2 - 3 Аль-Айн
2023-02-10 Аль-Дафра 0 - 2 Іттіхад Кальба
2023-02-05 Іттіхад Кальба 0 - 2 Аль-Вахда
2023-02-01 Аль-Батаех 3 - 3 Іттіхад Кальба
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 12 7 3
25% 33% 42% 100% 58% 25%

Таблиця Футбольна ліга ОАЕ

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Аль-Ахлі Дубай 25 16 6 3 52 25 +27 54
2 Аль-Айн 25 15 6 4 62 29 +33 51
3 Аль-Вахда 25 15 6 4 47 25 +22 51
4 Аль-Васл 25 12 8 5 47 31 +16 44
5 Аджман 25 13 5 7 41 37 +4 44
6 Аль-Шарджа 25 12 7 6 42 20 +22 43
7 Аль-Джазіра 25 13 4 8 48 39 +9 43
8 Іттіхад Кальба 25 9 6 10 32 39 -7 33
9 Хор-Факкан 25 6 7 12 27 39 -12 25
10 Аль-Наср 25 6 6 13 26 42 -16 24
11 Бані Яс 25 6 5 14 33 45 -12 23
12 Аль-Батаех 25 5 6 14 28 52 -24 21
13 Дібба Аль-Фуджейра 25 5 4 16 19 43 -24 19
14 Аль-Дафра 25 3 2 20 25 63 -38 11

Хронологія матчів у лізі

Аль-Джазіра                          
Іттіхад Кальба                          
Вдома                          
В гостях                          

Матчі вдома/в гостях

М Команда Аль-Джазіра Іттіхад Кальба
1 Аль-Ахлі Дубай 2 - 3 0 - 0
2 Аль-Айн 2 - 1 3 - 0
3 Аль-Вахда 0 - 1 0 - 1
4 Аль-Васл 2 - 0 2 - 2
5 Аджман 0 - 1 1 - 0
6 Аль-Шарджа 3 - 3 1 - 2
7 Аль-Джазіра -  
8 Іттіхад Кальба   -
9 Хор-Факкан 1 - 1 2 - 1
10 Аль-Наср 4 - 3 3 - 0
11 Бані Яс 2 - 0 1 - 2
12 Аль-Батаех 3 - 1 2 - 2
13 Дібба Аль-Фуджейра 2 - 0 2 - 2
14 Аль-Дафра 3 - 2 0 - 2

Позиція в лізі

  Аль-Джазіра Іттіхад Кальба
Позиція 7 8
Очки 43 33
  Вдома В гостях
Позиція 4 8
Очки 23 16

Форма в лізі

  Аль-Джазіра Іттіхад Кальба
Перемоги
Нічиї
Поразки
13              
4     
8         
9          
6       
10           
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
2   
3    
4     
4     
4     

Голи в лізі

  Аль-Джазіра Іттіхад Кальба
Забиті голи
Пропущені голи
48                                                 
39                                        
32                                 
39                                        
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
24                         
16                 
14               
17                  

Загальна статистика для Футбольна ліга ОАЕ

Матчі   (175)
Перемоги вдома 39%
Нічиї 22%
Перемоги в гостях 39%
Зіграні матчі 100%
Голи   (529)
Голи за матч 3.02
Голи вдома за матч 1.59
Голи в гостях за матч 1.43
Домашня команда забила в 77%
Команда гостей забила в 76%
Обидві Команди Заб'ють 55%
Більше 1.5 81%
Більше 2.5 58%
Більше 3.5 35%

Аль-Джазіра наступні 6 матчі

2023-05-18 Аль-Джазіра - Аль-Шарджа
2023-05-22 Аль-Шарджа - Аль-Джазіра
2023-08-19 Аль-Наср - Аль-Джазіра
2023-08-25 Аль-Джазіра - Аль-Вахда
2023-08-31 Бані Яс - Аль-Джазіра
2023-09-15 Аль-Джазіра - Бані Яс

Іттіхад Кальба наступні 6 матчі

2023-08-18 Іттіхад Кальба - Аль-Шарджа
2023-08-26 Аль-Батаех - Іттіхад Кальба
2023-08-31 Хор-Факкан - Іттіхад Кальба
2023-09-15 Іттіхад Кальба - Хор-Факкан
2023-09-23 Іттіхад Кальба - Аль-Джазіра
2023-09-29 Аджман - Іттіхад Кальба

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.51 4.20 4.60
Ймовірність 44% 25% 31%
1 @ 1.51
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.16 2.37
Ймовірність 58% 42%
1X @ 1.16
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.16 4.75
Ймовірність   85% 15%
Більше 1.5 @ 1.16
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.51 2.37
Ймовірність   58% 42%
Більше 2.5 @ 1.51
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.25 1.55
Ймовірність   34% 66%
Менше 3.5 @ 1.55
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.62 2.15
Ймовірність   59% 41%
Так @ 1.62

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-05-11 12:03. На даний момент можливі зміни!