Прем'єр-ліга - Кувейт
четвер, 10.11.2022
14:25
14:25

Аль-Насер

Аль-Тадамон
0 - 4
(0 - 0, 0 - 4)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Аль-Фарванія |
| В гостях: | Аль-Фарванія |
| Час початку | |
| Година: | 14:25 (17:25 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.20 | 2.95 | 1X | 1.35 | 1.62 | |||
| 34% | 48% | 18% | 1.35 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.25 | 1.88 | 1.80 | 3.20 | 1.30 | ||||||
| 71% | 29% | 40% | 60% | 27% | 73% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-21 | Аль-Тадамон | 5 - 2 | Аль-Насер |
| 2022-01-05 | Аль-Насер | 1 - 4 | Аль-Тадамон |
| 2020-12-12 | Аль-Насер | 3 - 1 | Аль-Тадамон |
| 2020-08-30 | Аль-Насер | 2 - 1 | Аль-Тадамон |
| 2019-12-19 | Аль-Тадамон | 1 - 1 | Аль-Насер |
| 2019-05-04 | Аль-Тадамон | 2 - 0 | Аль-Насер |
| 2018-11-01 | Аль-Насер | 0 - 1 | Аль-Тадамон |
| 2018-03-30 | Аль-Насер | 3 - 2 | Аль-Тадамон |
| 2018-02-13 | Аль-Тадамон | 4 - 1 | Аль-Насер |
| 2017-09-28 | Аль-Насер | 4 - 0 | Аль-Тадамон |
| 2017-05-24 | Аль-Насер | 1 - 0 | Аль-Тадамон |
| 2017-03-10 | Аль-Тадамон | 2 - 0 | Аль-Насер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 7 | 6 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 58% | 50% |
Аль-Насер останні 12 матчі
| 2022-11-01 | Аль-Насер | 2 - 2 | Аль-Кувейт |
| 2022-10-19 | Аль-Сахел | 2 - 1 | Аль-Насер |
| 2022-10-14 | Аль-Сальмія | 0 - 0 | Аль-Насер |
| 2022-10-07 | Аль-Джахра | 1 - 2 | Аль-Насер |
| 2022-10-02 | Аль-Насер | 0 - 0 | Аль-Кадісія |
| 2022-09-15 | СК Казма | 1 - 0 | Аль-Насер |
| 2022-09-08 | Аль-Насер | 1 - 3 | Аль-Фахахіл |
| 2022-09-01 | Аль-Сахел | 1 - 3 | Аль-Насер |
| 2022-08-25 | Аль-Насер | 1 - 1 | Аль-Арабі |
| 2022-05-07 | Аль-Насер | 1 - 2 | Аль-Сальмія |
| 2022-04-29 | Аль-Насер | 2 - 1 | Аль-Шабаб |
| 2022-04-25 | Аль-Насер | 3 - 1 | Аль-Кадісія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 67% | 33% |
Аль-Тадамон останні 12 матчі
| 2022-11-03 | Аль-Кадісія | 2 - 1 | Аль-Тадамон |
| 2022-10-27 | Аль-Сахел | 2 - 0 | Аль-Тадамон |
| 2022-10-21 | Аль-Шабаб | 0 - 3 | Аль-Тадамон |
| 2022-10-14 | Аль-Тадамон | 2 - 2 | СК Казма |
| 2022-10-07 | Аль-Фахахіл | 2 - 0 | Аль-Тадамон |
| 2022-10-01 | Аль-Тадамон | 1 - 1 | Аль-Сахел |
| 2022-09-20 | Аль-Сахел | 2 - 0 | Аль-Тадамон |
| 2022-09-16 | Аль-Арабі | 1 - 1 | Аль-Тадамон |
| 2022-09-09 | Аль-Тадамон | 1 - 0 | Аль-Джахра |
| 2022-09-01 | Аль-Тадамон | 0 - 2 | Аль-Кувейт |
| 2022-08-25 | Аль-Сальмія | 1 - 0 | Аль-Тадамон |
| 2022-04-25 | Аль-Тадамон | 1 - 0 | Аль-Шабаб |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 3 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 25% | 8% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аль-Кувейт | 8 | +4 | 15 |
| 2 | СК Казма | 8 | +5 | 13 |
| 3 | Аль-Арабі | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Аль-Сальмія | 8 | +3 | 13 |
| 5 | Аль-Фахахіл | 8 | +1 | 12 |
| 6 | Аль-Кадісія | 8 | -1 | 12 |
| 7 | Аль-Насер | 8 | 0 | 10 |
| 8 | Аль-Джахра | 8 | -2 | 10 |
| 9 | Аль-Тадамон | 8 | -5 | 6 |
| 10 | Аль-Сахел | 8 | -8 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Аль-Насер | |
| Аль-Тадамон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аль-Насер | Аль-Тадамон |
|---|---|---|---|
| 1 | Аль-Кувейт | 2 - 2 | |
| 2 | СК Казма | ||
| 3 | Аль-Арабі | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Аль-Сальмія | 1 - 0 | |
| 5 | Аль-Фахахіл | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 6 | Аль-Кадісія | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Аль-Насер | - | |
| 8 | Аль-Джахра | ||
| 9 | Аль-Тадамон | - | |
| 10 | Аль-Сахел |
Позиція в лізі
| Аль-Насер | Аль-Тадамон | |
| Позиція | 7 | 9 |
| Очки | 10 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 10 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Аль-Насер | Аль-Тадамон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
4 2 |
1
3 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
3 1 |
0
1 3 |
Голи в лізі
| Аль-Насер | Аль-Тадамон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
9 |
6
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
6 |
2
6 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (40) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 35% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (105) | |
| Голи за матч | 2.62 |
| Голи вдома за матч | 1.35 |
| Голи в гостях за матч | 1.27 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 32% |
Аль-Насер наступні 6 матчі
| 2022-11-28 | Аль-Насер | - | Аль-Тадамон |
| 2022-12-02 | Аль-Насер | - | Аль-Арабі |
| 2022-12-13 | Аль-Арабі | - | Аль-Насер |
| 2022-12-19 | Аль-Насер | - | Аль-Сахел |
| 2022-12-28 | Аль-Насер | - | Аль-Шабаб |
| 2023-01-23 | Аль-Насер | - | Аль-Джахра |
Аль-Тадамон наступні 6 матчі
| 2022-11-28 | Аль-Насер | - | Аль-Тадамон |
| 2022-12-02 | Аль-Тадамон | - | Аль-Шабаб |
| 2022-12-14 | Аль-Тадамон | - | Аль-Сальмія |
| 2022-12-21 | Аль-Кувейт | - | Аль-Тадамон |
| 2022-12-28 | Аль-Тадамон | - | Аль-Джахра |
| 2023-01-23 | Аль-Кувейт | - | Аль-Тадамон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.20 | 2.95 |
| Ймовірність | 34% | 48% | 18% |
| 1X @ 1.35 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.35 | 1.62 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.35 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.25 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.80 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 1.30 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.95 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-10 12:04. На даний момент можливі зміни!