Прем'єр-ліга - Кувейт
пʼятниця, 01.11.2019
14:35
14:35

Аль-Шабаб

Аль-Насер
1 - 4
(0 - 3, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Аль-Ахмаді |
| В гостях: | Аль-Фарванія |
| Відстань: | 24.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:35 (17:35 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.25 | 2.50 | 1 | 1.50 | 1.50 | |||
| 52% | 42% | 6% | 2.60 | 89% | 11% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 90% | 10% | 51% | 49% | 35% | 65% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-02-16 | Аль-Насер | 2 - 0 | Аль-Шабаб |
| 2018-09-23 | Аль-Шабаб | 1 - 1 | Аль-Насер |
| 2017-04-08 | Аль-Насер | 2 - 1 | Аль-Шабаб |
| 2017-01-13 | Аль-Шабаб | 2 - 1 | Аль-Насер |
| 2016-10-27 | Аль-Шабаб | 1 - 2 | Аль-Насер |
| 2016-04-15 | Аль-Шабаб | 2 - 1 | Аль-Насер |
| 2016-01-01 | Аль-Насер | 0 - 1 | Аль-Шабаб |
| 2015-02-06 | Аль-Шабаб | 0 - 3 | Аль-Насер |
| 2014-08-23 | Аль-Насер | 0 - 0 | Аль-Шабаб |
| 2014-03-08 | Аль-Насер | 3 - 1 | Аль-Шабаб |
| 2013-10-19 | Аль-Шабаб | 1 - 1 | Аль-Насер |
| 2012-12-22 | Аль-Насер | 1 - 1 | Аль-Шабаб |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 6 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 50% | 8% |
Аль-Шабаб останні 12 матчі
| 2019-10-26 | СК Казма | 0 - 2 | Аль-Шабаб |
| 2019-10-18 | Аль-Шабаб | 1 - 1 | Аль-Арабі |
| 2019-10-12 | Аль-Шабаб | 0 - 2 | Аль-Кувейт |
| 2019-09-28 | Аль-Шабаб | 3 - 5 | Аль-Сальмія |
| 2019-09-15 | Ярмук | 1 - 2 | Аль-Шабаб |
| 2019-05-09 | Аль-Кадісія | 0 - 1 | Аль-Шабаб |
| 2019-05-04 | Аль-Фахахіл | 2 - 4 | Аль-Шабаб |
| 2019-04-06 | Аль-Шабаб | 1 - 1 | Burgan SC |
| 2019-03-29 | Аль-Джахра | 1 - 1 | Аль-Шабаб |
| 2019-03-19 | СК Казма | 1 - 2 | Аль-Шабаб |
| 2019-03-08 | Аль-Шабаб | 2 - 0 | Аль-Кувейт |
| 2019-03-05 | СК Казма | 2 - 0 | Аль-Шабаб |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 4 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 33% | 17% |
Аль-Насер останні 12 матчі
| 2019-10-26 | Аль-Насер | 1 - 3 | Аль-Сальмія |
| 2019-10-18 | Ярмук | 2 - 2 | Аль-Насер |
| 2019-10-11 | Al Salibikhaet | 0 - 2 | Аль-Насер |
| 2019-09-29 | Аль-Насер | 0 - 2 | Аль-Кувейт |
| 2019-09-16 | Аль-Сахел | 1 - 0 | Аль-Насер |
| 2019-05-09 | СК Казма | 3 - 1 | Аль-Насер |
| 2019-05-04 | Аль-Тадамон | 2 - 0 | Аль-Насер |
| 2019-03-28 | Аль-Кадісія | 0 - 0 | Аль-Насер |
| 2019-03-17 | Аль-Насер | 0 - 4 | Аль-Кувейт |
| 2019-03-09 | Аль-Кадісія | 1 - 1 | Аль-Насер |
| 2019-03-06 | Аль-Джахра | 0 - 0 | Аль-Насер |
| 2019-02-23 | Аль-Арабі | 2 - 2 | Аль-Насер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 9 | 5 | 5 | |
| 8% | 42% | 50% | 75% | 42% | 42% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аль-Кадісія | 5 | +7 | 11 |
| 2 | Аль-Кувейт | 4 | +8 | 10 |
| 3 | Аль-Сальмія | 5 | +5 | 10 |
| 4 | Аль-Шабаб | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Аль-Сахел | 4 | 0 | 7 |
| 6 | СК Казма | 4 | -1 | 6 |
| 7 | Аль-Тадамон | 5 | -6 | 6 |
| 8 | Аль-Арабі | 4 | -3 | 2 |
| 9 | Аль-Насер | 4 | -5 | 1 |
| 10 | Ярмук | 5 | -6 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Аль-Шабаб | |
| Аль-Насер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аль-Шабаб | Аль-Насер |
|---|---|---|---|
| 1 | Аль-Кадісія | ||
| 2 | Аль-Кувейт | ||
| 3 | Аль-Сальмія | 3 - 5 | |
| 4 | Аль-Шабаб | - | |
| 5 | Аль-Сахел | 1 - 0 | |
| 6 | СК Казма | ||
| 7 | Аль-Тадамон | ||
| 8 | Аль-Арабі | 1 - 1 | |
| 9 | Аль-Насер | - | |
| 10 | Ярмук | 2 - 2 |
Позиція в лізі
| Аль-Шабаб | Аль-Насер | |
| Позиція | 4 | 9 |
| Очки | 7 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 8 |
| Очки | 1 | 1 |
Форма в лізі
| Аль-Шабаб | Аль-Насер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
0
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
0
1 1 |
Голи в лізі
| Аль-Шабаб | Аль-Насер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
7 |
3
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
6 |
2
3 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (22) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (72) | |
| Голи за матч | 3.27 |
| Голи вдома за матч | 1.77 |
| Голи в гостях за матч | 1.50 |
| Домашня команда забила в | 86% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 64% |
| Більше 1.5 | 95% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 32% |
Аль-Шабаб наступні 6 матчі
| 2019-11-06 | Аль-Тадамон | - | Аль-Шабаб |
| 2019-11-18 | Аль-Шабаб | - | Хайтан |
| 2019-11-23 | Аль-Тадамон | - | Аль-Шабаб |
| 2019-11-29 | Аль-Арабі | - | Аль-Шабаб |
| 2019-12-04 | Аль-Шабаб | - | Аль-Сахел |
| 2019-12-17 | Аль-Шабаб | - | Аль-Кадісія |
Аль-Насер наступні 6 матчі
| 2019-11-07 | Аль-Насер | - | СК Казма |
| 2019-11-17 | Аль-Насер | - | Аль-Фахахіл |
| 2019-11-28 | Ярмук | - | Аль-Насер |
| 2019-12-03 | Аль-Насер | - | Аль-Кадісія |
| 2019-12-14 | Аль-Насер | - | Аль-Арабі |
| 2019-12-19 | Аль-Тадамон | - | Аль-Насер |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 3.25 | 2.50 |
| Ймовірність | 52% | 42% | 6% |
| 1 @ 2.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.50 |
| Ймовірність | 89% | 11% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 90% | 10% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.07 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-01 12:06. На даний момент можливі зміни!