1. ліга - Росія
неділя, 31.07.2022
18:00
18:00

Аланія Владикавказ

Єнісей
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Владикавказ |
| В гостях: | Красноярськ |
| Відстань: | 3 674.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Республіканський стадіон Спартак |
| Вміщує: | 32 464 |
| Розміри: | 104 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.76 | 3.82 | 3.83 | 1 | 1.24 | 1.92 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.76 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.30 | 1.58 | 2.24 | 2.49 | 1.52 | ||||||
| 75% | 25% | 47% | 53% | 42% | 58% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2021-11-13 | Аланія Владикавказ | 1 - 2 | Єнісей |
| 2021-07-31 | Єнісей | 0 - 3 | Аланія Владикавказ |
| 2020-11-25 | Аланія Владикавказ | 3 - 0 | Єнісей |
| 2020-08-16 | Єнісей | 3 - 2 | Аланія Владикавказ |
| 2014-04-20 | Єнісей | 3 - 0 | Аланія Владикавказ |
| 2013-09-22 | Аланія Владикавказ | 2 - 1 | Єнісей |
| 2011-10-10 | Єнісей | 0 - 0 | Аланія Владикавказ |
| 2011-04-15 | Аланія Владикавказ | 4 - 0 | Єнісей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 3 | 7 | 7 | 2 | |
| 50% | 12% | 38% | 88% | 88% | 25% |
Аланія Владикавказ останні 12 матчі
| 2022-07-24 | Родіна | 1 - 3 | Аланія Владикавказ |
| 2022-07-18 | Аланія Владикавказ | 0 - 0 | Динамо Махачкала |
| 2022-07-03 | Балтика | 0 - 1 | Аланія Владикавказ |
| 2022-06-25 | Спартак Москва | 2 - 2 | Аланія Владикавказ |
| 2022-05-21 | Аланія Владикавказ | 3 - 2 | Камаз |
| 2022-05-15 | Аланія Владикавказ | 0 - 1 | Ротор В. |
| 2022-05-10 | Динамо Москва | 3 - 0 | Аланія Владикавказ |
| 2022-05-06 | Нафтохімік | 5 - 2 | Аланія Владикавказ |
| 2022-04-30 | Аланія Владикавказ | 2 - 2 | Акрон Тольятті |
| 2022-04-24 | Оренбург | 0 - 0 | Аланія Владикавказ |
| 2022-04-20 | Аланія Владикавказ | 2 - 2 | Зеніт |
| 2022-04-16 | Аланія Владикавказ | 3 - 0 | Томськ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 8 | 6 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 67% | 50% |
Єнісей останні 12 матчі
| 2022-07-24 | Єнісей | 3 - 2 | Рубін Казань |
| 2022-07-16 | Волга Ульяновськ | 1 - 1 | Єнісей |
| 2022-07-02 | Спартак Москва | 3 - 0 | Єнісей |
| 2022-06-26 | Балтика | 2 - 0 | Єнісей |
| 2022-05-21 | Єнісей | 3 - 2 | Велес Москва |
| 2022-05-15 | Єнісей | 0 - 1 | Торпедо Москва |
| 2022-05-11 | Спартак Москва | 3 - 0 | Єнісей |
| 2022-05-07 | Краснодар 2 | 4 - 0 | Єнісей |
| 2022-04-30 | Єнісей | 0 - 0 | Камаз |
| 2022-04-24 | Ротор В. | 2 - 3 | Єнісей |
| 2022-04-20 | Єнісей | 3 - 1 | Рубін Казань |
| 2022-04-16 | Єнісей | 2 - 0 | Нафтохімік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Таблиця 1. ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Арсенал Тула | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Камаз | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Аланія Владикавказ | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Кубань | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Єнісей | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Нафтохімік | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Динамо Махачкала | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Балтика | 2 | +1 | 3 |
| 8 | Рубін Казань | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Шинник Ярославль | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Волгар-Астрахань | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Краснодар 2 | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Уфа | 2 | -1 | 3 |
| 14 | Родіна | 3 | -2 | 3 |
| 15 | Велес Москва | 3 | -2 | 3 |
| 16 | Акрон Тольятті | 3 | -2 | 1 |
| 17 | Волга Ульяновськ | 3 | -3 | 1 |
| 18 | СКА Хабаровськ | 2 | -2 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Аланія Владикавказ | |
| Єнісей | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аланія Владикавказ | Єнісей |
|---|---|---|---|
| 1 | Арсенал Тула | ||
| 2 | Камаз | ||
| 3 | Аланія Владикавказ | - | |
| 4 | Кубань | ||
| 5 | Єнісей | - | |
| 6 | Нафтохімік | ||
| 7 | Динамо Махачкала | 0 - 0 | |
| 8 | Балтика | ||
| 8 | Рубін Казань | ||
| 10 | Шинник Ярославль | ||
| 11 | Волгар-Астрахань | ||
| 11 | Краснодар 2 | ||
| 11 | Уфа | ||
| 14 | Родіна | ||
| 15 | Велес Москва | ||
| 16 | Акрон Тольятті | ||
| 17 | Волга Ульяновськ | 1 - 1 | |
| 18 | СКА Хабаровськ |
Позиція в лізі
| Аланія Владикавказ | Єнісей | |
| Позиція | 3 | 5 |
| Очки | 4 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 8 |
| Очки | 1 | 1 |
Форма в лізі
| Аланія Владикавказ | Єнісей | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
1
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Аланія Владикавказ | Єнісей | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
1 |
4
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
1
1 |
Загальна статистика для 1. ліга
| Матчі (21) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (54) | |
| Голи за матч | 2.57 |
| Голи вдома за матч | 1.29 |
| Голи в гостях за матч | 1.29 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 29% |
Аланія Владикавказ наступні 6 матчі
| 2022-08-07 | Уфа | - | Аланія Владикавказ |
| 2022-08-14 | Аланія Владикавказ | - | Нафтохімік |
| 2022-08-21 | Кубань | - | Аланія Владикавказ |
| 2022-08-27 | Аланія Владикавказ | - | Волга Ульяновськ |
| 2022-09-04 | Рубін Казань | - | Аланія Владикавказ |
| 2022-09-11 | Аланія Владикавказ | - | Камаз |
Єнісей наступні 6 матчі
| 2022-08-06 | Єнісей | - | Велес Москва |
| 2022-08-14 | Волгар-Астрахань | - | Єнісей |
| 2022-08-21 | Єнісей | - | Шинник Ярославль |
| 2022-08-29 | Арсенал Тула | - | Єнісей |
| 2022-09-04 | Єнісей | - | СКА Хабаровськ |
| 2022-09-11 | Краснодар 2 | - | Єнісей |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.76 | 3.82 | 3.83 |
| Ймовірність | 40% | 31% | 29% |
| 1 @ 1.76 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.24 | 1.92 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.30 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.58 | 2.24 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 2.24 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.49 | 1.52 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 3.5 @ 1.52 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.58 | 2.24 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 1.58 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-31 16:05. На даний момент можливі зміни!