Суперліга - Туреччина
неділя, 22.01.2023
13:00
13:00

Аланіяспор

Карагюмрюк
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Аланія |
| В гостях: | Стамбул |
| Відстань: | 562.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Аланія Оба Стадіум |
| Вміщує: | 15 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 4.20 | 3.60 | 1 | 1.29 | 1.95 | |||
| 42% | 34% | 24% | 1.80 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.40 | 2.88 | 2.00 | 1.73 | ||||||
| 82% | 18% | 65% | 35% | 50% | 50% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2022-08-07 | Карагюмрюк | 2 - 4 | Аланіяспор |
| 2022-05-22 | Карагюмрюк | 0 - 1 | Аланіяспор |
| 2021-12-26 | Аланіяспор | 1 - 1 | Карагюмрюк |
| 2021-02-27 | Карагюмрюк | 2 - 0 | Аланіяспор |
| 2020-10-25 | Аланіяспор | 2 - 0 | Карагюмрюк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | |
| 60% | 20% | 20% | 80% | 20% | 20% |
Аланіяспор останні 12 матчі
| 2023-01-17 | Аланіяспор | 1 - 2 | Галатасарай |
| 2023-01-09 | Аланіяспор | 5 - 0 | Трабзонспор |
| 2023-01-04 | Касимпаша | 4 - 1 | Аланіяспор |
| 2022-12-28 | Аланіяспор | 3 - 1 | Кайсеріспор |
| 2022-12-25 | Коньяспор | 2 - 2 | Аланіяспор |
| 2022-12-21 | Аланіяспор | 2 - 2 | Еюпспор |
| 2022-12-15 | Аланіяспор | 3 - 1 | Салернітана |
| 2022-12-07 | Аланіяспор | 2 - 4 | Фенербахче |
| 2022-11-11 | Аланіяспор | 0 - 0 | Аданадемірспор |
| 2022-11-08 | Аланіяспор | 3 - 0 | Сакар'яспор |
| 2022-11-04 | Умранієспор | 3 - 1 | Аланіяспор |
| 2022-10-29 | Аланіяспор | 2 - 0 | Газіантеп |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 10 | 8 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 83% | 67% |
Карагюмрюк останні 12 матчі
| 2023-01-18 | Карагюмрюк | 1 - 1 | Башакшехір |
| 2023-01-15 | Касимпаша | 2 - 2 | Карагюмрюк |
| 2023-01-08 | Карагюмрюк | 3 - 3 | Коньяспор |
| 2023-01-04 | Кайсеріспор | 2 - 4 | Карагюмрюк |
| 2022-12-28 | Карагюмрюк | 4 - 1 | Трабзонспор |
| 2022-12-25 | Аданадемірспор | 2 - 1 | Карагюмрюк |
| 2022-12-08 | Карагюмрюк | 2 - 0 | Хатайспор |
| 2022-12-02 | Бешикташ | 1 - 1 | Карагюмрюк |
| 2022-11-13 | Карагюмрюк | 3 - 3 | Газіантеп |
| 2022-11-06 | Антальяспор | 4 - 2 | Карагюмрюк |
| 2022-10-28 | Карагюмрюк | 0 - 2 | Галатасарай |
| 2022-10-22 | Умранієспор | 1 - 3 | Карагюмрюк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 12 | 8 | 7 | |
| 33% | 42% | 25% | 100% | 67% | 58% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Галатасарай | 19 | +24 | 45 |
| 2 | Фенербахче | 18 | +23 | 38 |
| 3 | Башакшехір | 19 | +10 | 37 |
| 4 | Аданадемірспор | 19 | +17 | 34 |
| 5 | Бешикташ | 17 | +11 | 32 |
| 6 | Трабзонспор | 18 | +1 | 32 |
| 7 | Коньяспор | 18 | +6 | 27 |
| 8 | Аланіяспор | 18 | -1 | 24 |
| 9 | Кайсеріспор | 18 | +3 | 23 |
| 10 | Карагюмрюк | 18 | +1 | 21 |
| 11 | Гіресунспор | 19 | -10 | 21 |
| 12 | Газіантеп | 18 | -2 | 19 |
| 13 | Анкарагюджю | 18 | -6 | 19 |
| 14 | Касимпаша | 19 | -13 | 19 |
| 15 | Антальяспор | 18 | -8 | 18 |
| 16 | Хатайспор | 18 | -18 | 17 |
| 17 | Сівасспор | 18 | -9 | 15 |
| 18 | Істанбулспор | 18 | -18 | 15 |
| 19 | Умранієспор | 18 | -11 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Аланіяспор | |
| Карагюмрюк | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аланіяспор | Карагюмрюк |
|---|---|---|---|
| 1 | Галатасарай | ||
| 2 | Фенербахче | 5 - 4 | |
| 3 | Башакшехір | 0 - 0 | |
| 4 | Аданадемірспор | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Бешикташ | 3 - 3 | 4 - 1 |
| 6 | Трабзонспор | 5 - 0 | |
| 7 | Коньяспор | ||
| 8 | Аланіяспор | - | |
| 9 | Кайсеріспор | 3 - 1 | 2 - 4 |
| 10 | Карагюмрюк | - | |
| 11 | Гіресунспор | 1 - 1 | |
| 12 | Газіантеп | 2 - 0 | |
| 13 | Анкарагюджю | 2 - 1 | |
| 14 | Касимпаша | 2 - 2 | |
| 15 | Антальяспор | 3 - 2 | 4 - 2 |
| 16 | Хатайспор | ||
| 17 | Сівасспор | 0 - 0 | |
| 18 | Істанбулспор | 0 - 1 | |
| 19 | Умранієспор | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Аланіяспор | Карагюмрюк | |
| Позиція | 8 | 10 |
| Очки | 24 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 11 |
| Очки | 18 | 9 |
Форма в лізі
| Аланіяспор | Карагюмрюк | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
6 6 |
5
6 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 1 |
2
3 4 |
Голи в лізі
| Аланіяспор | Карагюмрюк | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
31 |
38
37 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
9 |
17
20 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (173) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (510) | |
| Голи за матч | 2.95 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 1.34 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 34% |
Аланіяспор наступні 6 матчі
| 2023-01-25 | Арда | - | Аланіяспор |
| 2023-01-27 | Бешикташ | - | Аланіяспор |
| 2023-01-31 | Аланіяспор | - | Сівасспор |
| 2023-02-05 | Істанбулспор | - | Аланіяспор |
| 2023-02-18 | Аланіяспор | - | Башакшехір |
| 2023-02-26 | Аланіяспор | - | Галатасарай |
Карагюмрюк наступні 6 матчі
| 2023-01-31 | Карагюмрюк | - | Бешикташ |
| 2023-02-04 | Анкарагюджю | - | Карагюмрюк |
| 2023-02-18 | Карагюмрюк | - | Сівасспор |
| 2023-02-18 | Фенербахче | - | Карагюмрюк |
| 2023-03-04 | Карагюмрюк | - | Сівасспор |
| 2023-03-10 | Гіресунспор | - | Карагюмрюк |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 4.20 | 3.60 |
| Ймовірність | 42% | 34% | 24% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.95 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 6.50 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.11 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.88 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 2.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 3.5 @ 1.73 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.63 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 1.44 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-22 12:01. На даний момент можливі зміни!