Професійна ліга - Аргентина
пʼятниця, 27.09.2019
23:00
23:00

Альдосіві

Уніон Санта-Фе
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Мар-дель-Плата |
| В гостях: | Санта-Фе |
| Відстань: | 763.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Jose Maria Minella |
| Вміщує: | 35 354 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 2.87 | 2.87 | X | 1.40 | 1.44 | |||
| 33% | 34% | 33% | 2.87 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.37 | 2.70 | 1.44 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 67% | 33% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2018-08-11 | Уніон Санта-Фе | 1 - 0 | Альдосіві |
| 2017-01-14 | Альдосіві | 1 - 1 | Уніон Санта-Фе |
| 2016-09-10 | Уніон Санта-Фе | 0 - 0 | Альдосіві |
| 2016-04-29 | Альдосіві | 1 - 1 | Уніон Санта-Фе |
| 2015-11-21 | Уніон Санта-Фе | 1 - 2 | Альдосіві |
| 2015-03-23 | Альдосіві | 3 - 3 | Уніон Санта-Фе |
| 2014-05-15 | Уніон Санта-Фе | 1 - 1 | Альдосіві |
| 2013-11-13 | Альдосіві | 1 - 0 | Уніон Санта-Фе |
| 2011-04-19 | Альдосіві | 0 - 1 | Уніон Санта-Фе |
| 2010-10-09 | Уніон Санта-Фе | 0 - 3 | Альдосіві |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 2 | 6 | 3 | 1 | |
| 30% | 50% | 20% | 60% | 30% | 10% |
Альдосіві останні 12 матчі
| 2019-09-22 | Ньюелз Олд Бойз | 2 - 0 | Альдосіві |
| 2019-09-16 | Альдосіві | 1 - 1 | Патронато |
| 2019-09-01 | Тальєрес Кордоба | 2 - 1 | Альдосіві |
| 2019-08-26 | Альдосіві | 3 - 0 | Атлетіко Тукуман |
| 2019-08-19 | Бока Хуніорс | 2 - 0 | Альдосіві |
| 2019-08-03 | Альдосіві | 0 - 0 | Архентинос Хун. |
| 2019-07-28 | Естудіантес ЛП | 1 - 0 | Альдосіві |
| 2019-05-04 | Рівер Плейт | 6 - 0 | Альдосіві |
| 2019-04-28 | Альдосіві | 1 - 1 | Рівер Плейт |
| 2019-04-20 | Альдосіві | 1 - 2 | Росаріо Сентраль |
| 2019-04-16 | Росаріо Сентраль | 0 - 2 | Альдосіві |
| 2019-04-07 | Альдосіві | 1 - 1 | Бока Хуніорс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 4 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 33% | 8% |
Уніон Санта-Фе останні 12 матчі
| 2019-09-20 | Уніон Санта-Фе | 0 - 0 | Росаріо Сентраль |
| 2019-09-14 | Арсенал Саранді | 4 - 1 | Уніон Санта-Фе |
| 2019-08-31 | Сан-Лоренсо | 2 - 1 | Уніон Санта-Фе |
| 2019-08-25 | Уніон Санта-Фе | 1 - 2 | Ланус |
| 2019-08-17 | Ньюелз Олд Бойз | 2 - 0 | Уніон Санта-Фе |
| 2019-08-04 | Уніон Санта-Фе | 2 - 1 | Дефенса і Хуст. |
| 2019-07-27 | Расінг Клуб | 0 - 0 | Уніон Санта-Фе |
| 2019-05-04 | Уніон Санта-Фе | 1 - 3 | Тігре |
| 2019-04-29 | Тігре | 1 - 2 | Уніон Санта-Фе |
| 2019-04-21 | Уніон Санта-Фе | 3 - 0 | Сан-Мартін Т. |
| 2019-04-18 | Інд. дель Вальє | 2 - 0 | Уніон Санта-Фе |
| 2019-04-14 | Сан-Мартін Т. | 1 - 1 | Уніон Санта-Фе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 17% |
Таблиця Професійна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бока Хуніорс | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Тальєрес Кордоба | 7 | +4 | 16 |
| 3 | Архентинос Хун. | 7 | +5 | 15 |
| 4 | Ланус | 7 | +2 | 14 |
| 5 | Ньюелз Олд Бойз | 6 | +7 | 13 |
| 6 | Сан-Лоренсо | 7 | +2 | 13 |
| 7 | Велес Сарсфілд | 7 | +2 | 13 |
| 8 | Арсенал Саранді | 7 | +5 | 12 |
| 9 | Расінг Клуб | 7 | -1 | 12 |
| 10 | Рівер Плейт | 7 | +10 | 11 |
| 11 | Росаріо Сентраль | 7 | +2 | 11 |
| 12 | Патронато | 7 | 0 | 11 |
| 13 | Індепендьєнте | 6 | 0 | 10 |
| 14 | Естудіантес ЛП | 7 | +1 | 9 |
| 15 | Уракан | 7 | -5 | 8 |
| 16 | Банфілд | 7 | -1 | 7 |
| 17 | Колон Санта-Фе | 7 | -4 | 7 |
| 18 | Дефенса і Хуст. | 7 | -4 | 7 |
| 19 | Атлетіко Тукуман | 7 | -5 | 6 |
| 20 | Альдосіві | 7 | -3 | 5 |
| 21 | Сентраль Кордоба | 7 | -5 | 5 |
| 22 | Уніон Санта-Фе | 7 | -6 | 5 |
| 23 | Годой Крус | 7 | -8 | 3 |
| 24 | Хімнасія Л.-П. | 7 | -6 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Альдосіві | |
| Уніон Санта-Фе | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Альдосіві | Уніон Санта-Фе |
|---|---|---|---|
| 1 | Бока Хуніорс | ||
| 2 | Тальєрес Кордоба | ||
| 3 | Архентинос Хун. | 0 - 0 | |
| 4 | Ланус | ||
| 5 | Ньюелз Олд Бойз | 2 - 0 | |
| 6 | Сан-Лоренсо | 2 - 1 | |
| 7 | Велес Сарсфілд | ||
| 8 | Арсенал Саранді | 4 - 1 | |
| 9 | Расінг Клуб | 0 - 0 | |
| 10 | Рівер Плейт | ||
| 11 | Росаріо Сентраль | ||
| 12 | Патронато | 1 - 1 | |
| 13 | Індепендьєнте | ||
| 14 | Естудіантес ЛП | ||
| 15 | Уракан | ||
| 16 | Банфілд | ||
| 17 | Колон Санта-Фе | ||
| 18 | Дефенса і Хуст. | ||
| 19 | Атлетіко Тукуман | 3 - 0 | |
| 20 | Альдосіві | - | |
| 21 | Сентраль Кордоба | ||
| 22 | Уніон Санта-Фе | - | |
| 23 | Годой Крус | ||
| 24 | Хімнасія Л.-П. |
Позиція в лізі
| Альдосіві | Уніон Санта-Фе | |
| Позиція | 20 | 22 |
| Очки | 5 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 11 |
| Очки | 5 | 1 |
Форма в лізі
| Альдосіві | Уніон Санта-Фе | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 4 |
1
2 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 0 |
0
1 3 |
Голи в лізі
| Альдосіві | Уніон Санта-Фе | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
8 |
5
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
1 |
2
8 |
Загальна статистика для Професійна ліга
| Матчі (83) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (179) | |
| Голи за матч | 2.16 |
| Голи вдома за матч | 1.22 |
| Голи в гостях за матч | 0.94 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 60% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 17% |
Альдосіві наступні 6 матчі
| 2019-10-06 | Расінг Клуб | - | Альдосіві |
| 2019-10-20 | Альдосіві | - | Дефенса і Хуст. |
| 2019-10-29 | Годой Крус | - | Альдосіві |
| 2019-11-02 | Альдосіві | - | Рівер Плейт |
| 2019-11-10 | Альдосіві | - | Хімнасія Л.-П. |
| 2019-11-26 | Росаріо Сентраль | - | Альдосіві |
Уніон Санта-Фе наступні 6 матчі
| 2019-10-06 | Уніон Санта-Фе | - | Колон Санта-Фе |
| 2019-10-20 | Хімнасія Л.-П. | - | Уніон Санта-Фе |
| 2019-10-30 | Уніон Санта-Фе | - | Індепендьєнте |
| 2019-11-03 | Банфілд | - | Уніон Санта-Фе |
| 2019-11-09 | Уніон Санта-Фе | - | Атлетіко Тукуман |
| 2019-11-24 | Бока Хуніорс | - | Уніон Санта-Фе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 2.87 | 2.87 |
| Ймовірність | 33% | 34% | 33% |
| X @ 2.87 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.44 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 1.44 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.50 | 1.14 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.14 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-27 20:02. На даний момент можливі зміни!