Ліга де Еспансьйон МХ - Мексика
середа, 15.03.2023
23:00
23:00

Алебріхес Оахака

Леонес Негрос
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Оаксака де Хуарес |
| В гостях: | Гвадалахара |
| Відстань: | 803.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Benito Juarez |
| Вміщує: | 12 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.20 | 3.00 | 1 | 1.33 | 1.63 | |||
| 52% | 24% | 24% | 2.10 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | 1.98 | 1.73 | 3.40 | 1.27 | ||||||
| 82% | 18% | 59% | 41% | 33% | 67% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-06-26 | Леонес Негрос | 0 - 0 | Алебріхес Оахака |
| 2022-01-20 | Алебріхес Оахака | 1 - 1 | Леонес Негрос |
| 2021-08-29 | Леонес Негрос | 1 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2021-04-14 | Леонес Негрос | 1 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2020-08-19 | Алебріхес Оахака | 1 - 0 | Леонес Негрос |
| 2020-01-24 | Леонес Негрос | 1 - 0 | Алебріхес Оахака |
| 2019-08-04 | Алебріхес Оахака | 2 - 0 | Леонес Негрос |
| 2019-02-24 | Алебріхес Оахака | 1 - 1 | Леонес Негрос |
| 2018-09-15 | Леонес Негрос | 1 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2018-04-22 | Леонес Негрос | 1 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2018-04-20 | Алебріхес Оахака | 2 - 2 | Леонес Негрос |
| 2018-02-04 | Алебріхес Оахака | 1 - 2 | Леонес Негрос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 8 | 2 | 9 | 2 | 1 | |
| 17% | 67% | 17% | 75% | 17% | 8% |
Алебріхес Оахака останні 12 матчі
| 2023-03-09 | Райя2 Еспансьйон | 1 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2023-03-03 | Тапатіо | 1 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2023-02-24 | Алебріхес Оахака | 4 - 0 | Коррекамінос |
| 2023-02-15 | Алакранес Дуранго | 1 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2023-02-09 | Алебріхес Оахака | 0 - 3 | Тепатітлан |
| 2023-02-01 | Тласкала | 3 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2023-01-26 | Алебріхес Оахака | 3 - 0 | Дорадос Сіналоа |
| 2023-01-19 | Венадос | 2 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2023-01-11 | Алебріхес Оахака | 0 - 1 | Селая |
| 2023-01-06 | Атланте | 4 - 0 | Алебріхес Оахака |
| 2022-10-22 | Атлетіко Морелія | 1 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2022-10-12 | Дорадос Сіналоа | 2 - 0 | Алебріхес Оахака |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 6 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 50% | 25% |
Леонес Негрос останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Леонес Негрос | 1 - 3 | Тапатіо |
| 2023-02-28 | Сакатекас | 2 - 1 | Леонес Негрос |
| 2023-02-24 | Леонес Негрос | 3 - 2 | Атлетіко Ла-Пас |
| 2023-02-19 | Тепатітлан | 1 - 1 | Леонес Негрос |
| 2023-02-14 | Леонес Негрос | 3 - 3 | Пумас Табаско |
| 2023-02-08 | Леонес Негрос | 1 - 0 | Алакранес Дуранго |
| 2023-02-03 | Коррекамінос | 3 - 1 | Леонес Негрос |
| 2023-01-25 | Селая | 1 - 0 | Леонес Негрос |
| 2023-01-19 | Леонес Негрос | 1 - 2 | Сімарронес |
| 2023-01-12 | Канкун | 2 - 2 | Леонес Негрос |
| 2022-11-06 | Атланте | 1 - 0 | Леонес Негрос |
| 2022-11-03 | Леонес Негрос | 1 - 1 | Атланте |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Таблиця Ліга де Еспансьйон МХ
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тапатіо | 10 | +7 | 21 |
| 2 | Селая | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Райя2 Еспансьйон | 10 | +6 | 19 |
| 4 | Атланте | 10 | +8 | 18 |
| 5 | Сімарронес | 10 | +6 | 17 |
| 6 | Тепатітлан | 10 | +7 | 15 |
| 7 | Венадос | 10 | +1 | 15 |
| 8 | Пумас Табаско | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Тласкала | 10 | -2 | 14 |
| 10 | Сакатекас | 10 | -3 | 14 |
| 11 | Атлетіко Ла-Пас | 10 | -2 | 13 |
| 12 | Атлетіко Морелія | 10 | +1 | 12 |
| 13 | Алакранес Дуранго | 10 | -7 | 10 |
| 14 | Алебріхес Оахака | 10 | -4 | 9 |
| 15 | Канкун | 10 | -4 | 9 |
| 16 | Леонес Негрос | 10 | -5 | 9 |
| 17 | Коррекамінос | 9 | -6 | 9 |
| 18 | Дорадос Сіналоа | 9 | -12 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Алебріхес Оахака | |
| Леонес Негрос | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Алебріхес Оахака | Леонес Негрос |
|---|---|---|---|
| 1 | Тапатіо | ||
| 2 | Селая | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Райя2 Еспансьйон | ||
| 4 | Атланте | ||
| 5 | Сімарронес | ||
| 6 | Тепатітлан | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Венадос | ||
| 8 | Пумас Табаско | ||
| 9 | Тласкала | ||
| 10 | Сакатекас | 2 - 1 | |
| 11 | Атлетіко Ла-Пас | ||
| 12 | Атлетіко Морелія | ||
| 13 | Алакранес Дуранго | ||
| 14 | Алебріхес Оахака | - | |
| 15 | Канкун | 2 - 2 | |
| 16 | Леонес Негрос | - | |
| 17 | Коррекамінос | 4 - 0 | 3 - 1 |
| 18 | Дорадос Сіналоа | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Алебріхес Оахака | Леонес Негрос | |
| Позиція | 14 | 16 |
| Очки | 9 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 16 |
| Очки | 6 | 2 |
Форма в лізі
| Алебріхес Оахака | Леонес Негрос | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 5 |
2
3 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 2 |
0
2 3 |
Голи в лізі
| Алебріхес Оахака | Леонес Негрос | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
16 |
14
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
4 |
5
9 |
Загальна статистика для Ліга де Еспансьйон МХ
| Матчі (89) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (228) | |
| Голи за матч | 2.56 |
| Голи вдома за матч | 1.53 |
| Голи в гостях за матч | 1.03 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 20% |
Алебріхес Оахака наступні 6 матчі
| 2023-03-22 | Сакатекас | - | Алебріхес Оахака |
| 2023-03-24 | Алебріхес Оахака | - | Атлетіко Ла-Пас |
| 2023-03-29 | Сімарронес | - | Алебріхес Оахака |
| 2023-04-08 | Алебріхес Оахака | - | Канкун |
| 2023-04-14 | Атлетіко Морелія | - | Алебріхес Оахака |
| 2023-04-19 | Алебріхес Оахака | - | Пумас Табаско |
Леонес Негрос наступні 6 матчі
| 2023-03-24 | Леонес Негрос | - | Атлетіко Морелія |
| 2023-03-26 | Атланте | - | Леонес Негрос |
| 2023-04-01 | Леонес Негрос | - | Тласкала |
| 2023-04-05 | Венадос | - | Леонес Негрос |
| 2023-04-14 | Леонес Негрос | - | Райя2 Еспансьйон |
| 2023-04-21 | Леонес Негрос | - | Дорадос Сіналоа |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.20 | 3.00 |
| Ймовірність | 52% | 24% | 24% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.63 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 3.10 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.32 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.73 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.98 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.27 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.27 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.88 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-15 20:01. На даний момент можливі зміни!