Прімера КІФФ - Група 1 - Іспанія
неділя, 12.02.2023
11:00
11:00

Альхесірас

Сеута
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Альгесірас |
| В гостях: | Ceuta |
| Відстань: | 29.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (12:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.25 | 3.60 | 1 | 1.22 | 1.80 | |||
| 52% | 27% | 21% | 1.85 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 79% | 21% | 48% | 52% | 19% | 81% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-10-02 | Сеута | 1 - 3 | Альхесірас |
Альхесірас останні 12 матчі
| 2023-02-04 | Талавера | 3 - 0 | Альхесірас |
| 2023-01-29 | Альхесірас | 1 - 1 | Бадахос |
| 2023-01-22 | Уніоністас | 0 - 0 | Альхесірас |
| 2023-01-14 | Альхесірас | 3 - 3 | Лінарес |
| 2023-01-08 | Реал Мадрид B | 2 - 1 | Альхесірас |
| 2022-12-18 | Альхесірас | 0 - 2 | Понтеведра |
| 2022-12-10 | Сан-Фернандо | 0 - 2 | Альхесірас |
| 2022-12-07 | Альхесірас | 1 - 0 | Ліненсе |
| 2022-12-04 | Сельта Віго B | 2 - 2 | Альхесірас |
| 2022-11-27 | Альхесірас | 0 - 2 | СС Реєс |
| 2022-11-19 | Алькоркон | 2 - 0 | Альхесірас |
| 2022-11-05 | Альхесірас | 1 - 2 | Депортіво |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 42% | 17% |
Сеута останні 12 матчі
| 2023-02-05 | Сеута | 1 - 0 | Фуенлабрада |
| 2023-01-28 | Ферроль | 1 - 1 | Сеута |
| 2023-01-22 | Сеута | 2 - 1 | Леонеса |
| 2023-01-19 | Сеута | 0 - 5 | Барселона |
| 2023-01-15 | Сеута | 2 - 2 | Реал Мадрид B |
| 2023-01-08 | Талавера | 2 - 0 | Сеута |
| 2023-01-03 | Сеута | 1 - 0 | Ельче |
| 2022-12-21 | Сеута | 3 - 2 | Ібіса |
| 2022-12-18 | Сеута | 1 - 2 | Депортіво |
| 2022-12-11 | Лінарес | 2 - 2 | Сеута |
| 2022-12-08 | Сеута | 3 - 1 | СС Реєс |
| 2022-12-04 | Ліненсе | 2 - 1 | Сеута |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алькоркон | 23 | +18 | 47 |
| 2 | Реал Мадрид B | 23 | +14 | 45 |
| 3 | Депортіво | 22 | +12 | 42 |
| 4 | Кордоба | 23 | +15 | 41 |
| 5 | Сельта Віго B | 22 | +10 | 36 |
| 6 | Ферроль | 22 | +10 | 36 |
| 7 | Лінарес | 22 | +2 | 35 |
| 8 | Леонеса | 23 | +6 | 34 |
| 9 | СС Реєс | 22 | -8 | 30 |
| 10 | Ліненсе | 22 | +2 | 28 |
| 11 | Бадахос | 22 | -5 | 28 |
| 12 | Меріда | 22 | -4 | 27 |
| 13 | Уніоністас | 22 | -8 | 27 |
| 14 | Райо Махадаонда | 22 | -1 | 26 |
| 15 | Альхесірас | 22 | -7 | 25 |
| 16 | Талавера | 23 | -11 | 23 |
| 17 | Фуенлабрада | 22 | -12 | 23 |
| 18 | Понтеведра | 23 | -9 | 22 |
| 19 | Сан-Фернандо | 22 | -8 | 21 |
| 20 | Сеута | 22 | -16 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Альхесірас | |
| Сеута | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Альхесірас | Сеута |
|---|---|---|---|
| 1 | Алькоркон | ||
| 2 | Реал Мадрид B | ||
| 3 | Депортіво | 1 - 2 | |
| 4 | Кордоба | ||
| 5 | Сельта Віго B | ||
| 6 | Ферроль | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Лінарес | 3 - 3 | 2 - 2 |
| 8 | Леонеса | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | СС Реєс | 0 - 2 | |
| 10 | Ліненсе | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Бадахос | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Меріда | 2 - 0 | |
| 13 | Уніоністас | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Райо Махадаонда | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Альхесірас | - | |
| 16 | Талавера | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 17 | Фуенлабрада | 2 - 1 | |
| 18 | Понтеведра | 0 - 2 | |
| 19 | Сан-Фернандо | 1 - 0 | |
| 20 | Сеута | - |
Позиція в лізі
| Альхесірас | Сеута | |
| Позиція | 15 | 20 |
| Очки | 25 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 20 |
| Очки | 13 | 5 |
Форма в лізі
| Альхесірас | Сеута | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
7 9 |
4
3 15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 4 |
1
2 8 |
Голи в лізі
| Альхесірас | Сеута | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
32 |
22
38 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
14 |
8
18 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 1
| Матчі (223) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (507) | |
| Голи за матч | 2.27 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 1.02 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 14% |
Альхесірас наступні 6 матчі
| 2023-02-19 | Леонеса | - | Альхесірас |
| 2023-02-26 | Альхесірас | - | Фуенлабрада |
| 2023-03-05 | Ферроль | - | Альхесірас |
| 2023-03-11 | Понтеведра | - | Альхесірас |
| 2023-03-19 | Альхесірас | - | Кордоба |
| 2023-03-25 | Лінарес | - | Альхесірас |
Сеута наступні 6 матчі
| 2023-02-19 | Сеута | - | Райо Махадаонда |
| 2023-02-26 | Понтеведра | - | Сеута |
| 2023-03-05 | Сеута | - | Лінарес |
| 2023-03-12 | Кордоба | - | Сеута |
| 2023-03-19 | Сеута | - | Сан-Фернандо |
| 2023-03-26 | Алькоркон | - | Сеута |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.25 | 3.60 |
| Ймовірність | 52% | 27% | 21% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.80 |
| Ймовірність | 71% | 29% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.65 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-12 08:03. На даний момент можливі зміни!