Прімера КІФФ - Група 1 - Іспанія
субота, 24.09.2022
18:00
18:00

Альхесірас

Ферроль
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Альгесірас |
| В гостях: | Феррол |
| Відстань: | 851.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.30 | 2.15 | X2 | 1.66 | 1.36 | |||
| 32% | 33% | 35% | 1.36 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 58% | 42% | 40% | 60% | 14% | 86% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Альхесірас останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Бадахос | 0 - 1 | Альхесірас |
| 2022-09-10 | Альхесірас | 0 - 1 | Леонеса |
| 2022-09-03 | Альхесірас | 2 - 1 | Райо Махадаонда |
| 2022-08-28 | Фуенлабрада | 2 - 0 | Альхесірас |
| 2022-08-17 | Альхесірас | 1 - 1 | Рекр. Уельва |
| 2022-08-05 | Альхесірас | 2 - 2 | Аль-Шабаб |
| 2022-07-27 | Санлукеньйо | 1 - 3 | Альхесірас |
| 2022-05-28 | Сабадель | 0 - 1 | Альхесірас |
| 2022-05-21 | Альхесірас | 1 - 1 | Реал Мадрид B |
| 2022-05-15 | Сан-Фернандо | 0 - 2 | Альхесірас |
| 2022-05-07 | Альхесірас | 3 - 0 | Севілья B |
| 2022-04-29 | Кастельйон | 1 - 0 | Альхесірас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Ферроль останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Ферроль | 3 - 2 | Леонеса |
| 2022-09-11 | Сан-Фернандо | 0 - 1 | Ферроль |
| 2022-09-04 | Ферроль | 2 - 1 | Реал Мадрид B |
| 2022-08-27 | Райо Махадаонда | 0 - 1 | Ферроль |
| 2022-08-20 | Ферроль | 4 - 1 | Компостела |
| 2022-08-06 | Луго | 1 - 0 | Ферроль |
| 2022-06-05 | Ферроль | 0 - 1 | Хімнастік |
| 2022-05-28 | Ферроль | 2 - 0 | Інтер. Мадрид |
| 2022-05-21 | Сельта Віго B | 0 - 1 | Ферроль |
| 2022-05-15 | Ферроль | 1 - 1 | Атлетік B |
| 2022-05-07 | Уніоністас | 0 - 1 | Ферроль |
| 2022-04-30 | Ферроль | 1 - 0 | Талавера |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 75% | 8% | 17% | 42% | 25% | 17% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кордоба | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Ферроль | 4 | +4 | 12 |
| 3 | Лінарес | 4 | +4 | 10 |
| 4 | Алькоркон | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Реал Мадрид B | 4 | +4 | 7 |
| 6 | Депортіво | 3 | +2 | 7 |
| 7 | Фуенлабрада | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Леонеса | 4 | +1 | 6 |
| 9 | Альхесірас | 4 | -1 | 6 |
| 10 | СС Реєс | 4 | -2 | 6 |
| 11 | Понтеведра | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Бадахос | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Сельта Віго B | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Сан-Фернандо | 4 | -1 | 4 |
| 15 | Ліненсе | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Уніоністас | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Меріда | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Райо Махадаонда | 4 | -4 | 1 |
| 19 | Талавера | 2 | -4 | 0 |
| 20 | Сеута | 4 | -6 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Альхесірас | |
| Ферроль | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Альхесірас | Ферроль |
|---|---|---|---|
| 1 | Кордоба | ||
| 2 | Ферроль | - | |
| 3 | Лінарес | ||
| 4 | Алькоркон | ||
| 5 | Реал Мадрид B | ||
| 6 | Депортіво | ||
| 7 | Фуенлабрада | ||
| 8 | Леонеса | 0 - 1 | |
| 9 | Альхесірас | - | |
| 10 | СС Реєс | ||
| 11 | Понтеведра | ||
| 12 | Бадахос | ||
| 13 | Сельта Віго B | ||
| 14 | Сан-Фернандо | 0 - 1 | |
| 15 | Ліненсе | ||
| 16 | Уніоністас | ||
| 17 | Меріда | ||
| 18 | Райо Махадаонда | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | Талавера | ||
| 20 | Сеута |
Позиція в лізі
| Альхесірас | Ферроль | |
| Позиція | 9 | 2 |
| Очки | 6 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 1 |
| Очки | 3 | 6 |
Форма в лізі
| Альхесірас | Ферроль | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 2 |
4
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
2
0 0 |
Голи в лізі
| Альхесірас | Ферроль | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
4 |
7
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
2 |
2
0 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 1
| Матчі (38) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (96) | |
| Голи за матч | 2.53 |
| Голи вдома за матч | 1.42 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 18% |
Альхесірас наступні 6 матчі
| 2022-10-02 | Сеута | - | Альхесірас |
| 2022-10-09 | Альхесірас | - | Уніоністас |
| 2022-10-15 | Кордоба | - | Альхесірас |
| 2022-10-23 | Альхесірас | - | Талавера |
| 2022-10-30 | Меріда | - | Альхесірас |
| 2022-11-05 | Альхесірас | - | Депортіво |
Ферроль наступні 6 матчі
| 2022-10-01 | Бадахос | - | Ферроль |
| 2022-10-08 | Ферроль | - | Талавера |
| 2022-10-16 | Сеута | - | Ферроль |
| 2022-10-22 | Ферроль | - | Кордоба |
| 2022-10-30 | Фуенлабрада | - | Ферроль |
| 2022-11-06 | Ферроль | - | Уніоністас |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.30 | 2.15 |
| Ймовірність | 32% | 33% | 35% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 1.36 |
| Ймовірність | 45% | 55% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-24 16:06. На даний момент можливі зміни!