Категорія Прімера A - Колумбія

середа, 06.02.2019
01:00
Альянса Вальєдупар

Альянса Вальєдупар

Санта-Фе

Санта-Фе

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Valledupar
В гостях: Богота
Відстань: 659.5 км
Час початку
Година: 01:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
3.10 2.90 2.50 X2 1.55 1.38
31% 34% 35% 1.38 45% 55%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.66 2.10 3.10 1.36 6.50 1.11
73% 27% 44% 56% 15% 85%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-08-12 Санта-Фе 4 - 0 Альянса Вальєдупар
2018-02-18 Альянса Вальєдупар 2 - 1 Санта-Фе
2017-11-18 Альянса Вальєдупар 0 - 0 Санта-Фе
2017-05-28 Санта-Фе 1 - 1 Альянса Вальєдупар
2016-09-25 Альянса Вальєдупар 0 - 1 Санта-Фе
2016-04-24 Санта-Фе 0 - 1 Альянса Вальєдупар
2015-08-02 Санта-Фе 1 - 1 Альянса Вальєдупар
2015-02-14 Альянса Вальєдупар 0 - 1 Санта-Фе
2014-08-24 Санта-Фе 0 - 0 Альянса Вальєдупар
2014-02-19 Альянса Вальєдупар 1 - 2 Санта-Фе
2013-09-04 Альянса Вальєдупар 2 - 2 Санта-Фе
2013-08-14 Санта-Фе 0 - 0 Альянса Вальєдупар
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 6 4 2
17% 50% 33% 50% 33% 17%

Альянса Вальєдупар останні 12 матчі

2019-01-31 Агілас 0 - 1 Альянса Вальєдупар
2019-01-27 Альянса Вальєдупар 1 - 2 Америка де Калі
2019-01-17 Кукута 0 - 0 Альянса Вальєдупар
2018-11-10 Онсе Кальдас 1 - 0 Альянса Вальєдупар
2018-11-06 Альянса Вальєдупар 0 - 3 Хуніор
2018-10-28 Агілас 1 - 0 Альянса Вальєдупар
2018-10-22 Альянса Вальєдупар 2 - 0 Деп. Калі
2018-10-18 Інд. Медельїн 2 - 0 Альянса Вальєдупар
2018-10-13 Альянса Вальєдупар 1 - 0 Бояка Чіко
2018-10-06 Ind. Yumbo 2 - 1 Альянса Вальєдупар
2018-09-30 Альянса Вальєдупар 1 - 2 Енвігадо
2018-09-23 Деп. Пасто 2 - 1 Альянса Вальєдупар
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 7 5 0
25% 8% 67% 58% 42% 0%

Санта-Фе останні 12 матчі

2019-01-30 Санта-Фе 1 - 2 Кукута
2019-01-27 Санта-Фе 1 - 1 Деп. Пасто
2019-01-18 Санта-Фе 2 - 1 Атл. Насьйональ
2019-01-16 Санта-Фе 3 - 1 Мільйонаріос
2019-01-12 Америка де Калі 0 - 1 Санта-Фе
2018-11-30 Хуніор 1 - 0 Санта-Фе
2018-11-18 Депортес Толіма 0 - 1 Санта-Фе
2018-11-15 Санта-Фе 1 - 2 Депортес Толіма
2018-11-11 Мільйонаріос 0 - 3 Санта-Фе
2018-11-09 Санта-Фе 0 - 2 Хуніор
2018-11-03 Санта-Фе 3 - 0 Депортес Толіма
2018-10-31 Деп. Калі 1 - 2 Санта-Фе
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 9 7 1
58% 8% 33% 75% 58% 8%
Реклама

Таблиця Категорія Прімера A

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Кукута 3 2 1 0 6 2 +4 7
2 Америка де Калі 3 2 1 0 6 3 +3 7
3 Онсе Кальдас 3 2 1 0 3 1 +2 7
4 Атл. Насьйональ 3 2 1 0 2 0 +2 7
5 Хуніор 2 2 0 0 6 3 +3 6
6 Мільйонаріос 3 2 0 1 3 1 +2 6
7 Ягуарес Кордоба 3 2 0 1 5 4 +1 6
8 Деп. Калі 3 1 1 1 3 2 +1 4
8 Inter Bogota 3 1 1 1 3 2 +1 4
10 У. Магдалена 3 1 1 1 5 5 0 4
11 Патріотас 3 1 1 1 4 5 -1 4
12 Депортес Толіма 2 1 0 1 3 3 0 3
13 Альянса Вальєдупар 2 1 0 1 2 2 0 3
14 Деп. Пасто 3 0 2 1 3 4 -1 2
15 Енвігадо 3 0 2 1 2 3 -1 2
16 Ind. Yumbo 3 0 2 1 2 4 -2 2
17 Санта-Фе 2 0 1 1 2 3 -1 1
18 Інд. Медельїн 3 0 1 2 4 6 -2 1
19 Букараманга 3 0 0 3 0 5 -5 0
20 Агілас 3 0 0 3 0 6 -6 0

Хронологія матчів у лізі

Альянса Вальєдупар   
Санта-Фе   
Вдома   
В гостях   

Матчі вдома/в гостях

М Команда Альянса Вальєдупар Санта-Фе
1 Кукута    
2 Америка де Калі 1 - 2  
3 Онсе Кальдас    
4 Атл. Насьйональ    
5 Хуніор    
6 Мільйонаріос    
7 Ягуарес Кордоба    
8 Деп. Калі    
8 Inter Bogota    
10 У. Магдалена    
11 Патріотас    
12 Депортес Толіма    
13 Альянса Вальєдупар -  
14 Деп. Пасто    
15 Енвігадо    
16 Ind. Yumbo    
17 Санта-Фе   -
18 Інд. Медельїн    
19 Букараманга    
20 Агілас    

Позиція в лізі

  Альянса Вальєдупар Санта-Фе
Позиція 13 17
Очки 3 1
  Вдома В гостях
Позиція 17 19
Очки 0 0

Форма в лізі

  Альянса Вальєдупар Санта-Фе
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
1  
0  
1  
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
1  
0  
0  
0  

Голи в лізі

  Альянса Вальєдупар Санта-Фе
Забиті голи
Пропущені голи
2   
2   
2   
3    
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
1   
2   
0   
0   

Загальна статистика для Категорія Прімера A

Матчі   (28)
Перемоги вдома 46%
Нічиї 29%
Перемоги в гостях 25%
Зіграні матчі 100%
Голи   (64)
Голи за матч 2.29
Голи вдома за матч 1.39
Голи в гостях за матч 0.89
Домашня команда забила в 86%
Команда гостей забила в 64%
Обидві Команди Заб'ють 54%
Більше 1.5 71%
Більше 2.5 32%
Більше 3.5 14%

Альянса Вальєдупар наступні 6 матчі

2019-02-09 Енвігадо - Альянса Вальєдупар
2019-02-14 Букараманга - Альянса Вальєдупар
2019-02-16 Альянса Вальєдупар - Онсе Кальдас
2019-02-23 Букараманга - Альянса Вальєдупар
2019-02-26 Альянса Вальєдупар - Ягуарес Кордоба
2019-03-05 Ind. Yumbo - Альянса Вальєдупар

Санта-Фе наступні 6 матчі

2019-02-09 Санта-Фе - Депортес Толіма
2019-02-17 Патріотас - Санта-Фе
2019-02-25 Санта-Фе - Хуніор
2019-02-28 Америка де Калі - Санта-Фе
2019-03-03 Санта-Фе - Агілас
2019-03-10 Інд. Медельїн - Санта-Фе

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 3.10 2.90 2.50
Ймовірність 31% 34% 35%
X2 @ 1.38
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.55 1.38
Ймовірність 45% 55%
X2 @ 1.38
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.66 2.10
Ймовірність   73% 27%
Більше 1.5 @ 1.66
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.10 1.36
Ймовірність   44% 56%
Менше 2.5 @ 1.36
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   6.50 1.11
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.11
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.37 1.53
Ймовірність   67% 33%
Так @ 2.37

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-02-06 00:04. На даний момент можливі зміни!