Чемпіоншип - Шотландія

субота, 06.02.2021
15:00
Аллоа Атлетік

Аллоа Атлетік

Квін оф Саут

Квін оф Саут

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Аллоа
В гостях: Дамфріс
Відстань: 117.0 км
Стадіон
Стадіон: Recreation Park
Вміщує: 3 412
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 15:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.55 3.60 2.25 2 1.53 1.44
27% 23% 50% 2.25 35% 65%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.65 2.20 2.62 1.44
87% 13% 62% 38% 44% 56%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-11-21 Квін оф Саут 2 - 0 Аллоа Атлетік
2020-01-25 Квін оф Саут 2 - 3 Аллоа Атлетік
2019-10-26 Аллоа Атлетік 2 - 2 Квін оф Саут
2019-08-31 Квін оф Саут 0 - 1 Аллоа Атлетік
2019-04-13 Аллоа Атлетік 1 - 0 Квін оф Саут
2019-02-23 Квін оф Саут 1 - 2 Аллоа Атлетік
2018-12-22 Аллоа Атлетік 2 - 0 Квін оф Саут
2018-10-06 Квін оф Саут 3 - 3 Аллоа Атлетік
2016-11-12 Квін оф Саут 2 - 0 Аллоа Атлетік
2016-04-16 Аллоа Атлетік 2 - 2 Квін оф Саут
2016-01-23 Квін оф Саут 1 - 0 Аллоа Атлетік
2015-10-31 Аллоа Атлетік 1 - 2 Квін оф Саут
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 9 6 4
42% 25% 33% 75% 50% 33%

Аллоа Атлетік останні 12 матчі

2021-01-30 Ейр Юнайтед 4 - 1 Аллоа Атлетік
2021-01-16 Аллоа Атлетік 1 - 3 Хартс
2021-01-09 Аллоа Атлетік 2 - 3 Коув Рейнджерс
2021-01-02 Аллоа Атлетік 1 - 1 Мортон
2020-12-29 ФК Данді 3 - 1 Аллоа Атлетік
2020-12-26 Аллоа Атлетік 2 - 5 Рейт Роверз
2020-12-19 Аллоа Атлетік 2 - 1 Інвернесс
2020-12-15 Аллоа Атлетік 1 - 2 Хіберніан
2020-12-12 Арброт 0 - 1 Аллоа Атлетік
2020-12-05 Аллоа Атлетік 0 - 2 Ейр Юнайтед
2020-11-28 Аллоа Атлетік 0 - 0 Хартс
2020-11-24 Хартс 3 - 0 Аллоа Атлетік
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 10 8 5
17% 17% 67% 83% 67% 42%

Квін оф Саут останні 12 матчі

2021-01-23 Квін оф Саут 2 - 1 Мортон
2021-01-16 Квін оф Саут 2 - 2 Арброт
2021-01-08 Квінс Парк 0 - 3 Квін оф Саут
2021-01-02 Квін оф Саут 3 - 2 Ейр Юнайтед
2020-12-29 Рейт Роверз 0 - 2 Квін оф Саут
2020-12-26 Квін оф Саут 1 - 3 ФК Данді
2020-12-19 Мортон 2 - 0 Квін оф Саут
2020-12-12 Хартс 6 - 1 Квін оф Саут
2020-12-04 Квін оф Саут 0 - 3 Інвернесс
2020-11-21 Квін оф Саут 2 - 0 Аллоа Атлетік
2020-11-10 Квінс Парк 1 - 3 Квін оф Саут
2020-11-07 Арброт 1 - 1 Квін оф Саут
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 12 8 5
50% 17% 33% 100% 67% 42%
Реклама

Таблиця Чемпіоншип

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Хартс 15 12 0 3 41 17 +24 36
2 Данфермлін 14 6 6 2 24 15 +9 24
3 Рейт Роверз 13 6 3 4 28 22 +6 21
4 ФК Данді 13 5 5 3 24 24 0 20
5 Ейр Юнайтед 14 4 5 5 20 18 +2 17
6 Мортон 14 4 5 5 13 18 -5 17
7 Інвернесс 11 3 5 3 18 15 +3 14
8 Квін оф Саут 13 4 2 7 19 30 -11 14
9 Арброт 14 2 5 7 10 19 -9 11
10 Аллоа Атлетік 13 2 2 9 13 32 -19 8

Хронологія матчів у лізі

Аллоа Атлетік              
Квін оф Саут              
Вдома              
В гостях              

Матчі вдома/в гостях

М Команда Аллоа Атлетік Квін оф Саут
1 Хартс 1 - 3 6 - 1
2 Данфермлін 1 - 4 3 - 2
3 Рейт Роверз 2 - 5 0 - 2
4 ФК Данді 3 - 3  
5 Ейр Юнайтед 0 - 2 2 - 1
6 Мортон 1 - 1 2 - 0
7 Інвернесс 2 - 1  
8 Квін оф Саут   -
9 Арброт   1 - 1
10 Аллоа Атлетік -  

Позиція в лізі

  Аллоа Атлетік Квін оф Саут
Позиція 10 8
Очки 8 14
  Вдома В гостях
Позиція 10 8
Очки 5 4

Форма в лізі

  Аллоа Атлетік Квін оф Саут
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
2   
9          
4     
2   
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
2   
4     
1  
1  
4     

Голи в лізі

  Аллоа Атлетік Квін оф Саут
Забиті голи
Пропущені голи
13              
32                                 
19                    
30                               
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
10           
19                    
7        
14               

Загальна статистика для Чемпіоншип

Матчі   (67)
Перемоги вдома 48%
Нічиї 28%
Перемоги в гостях 24%
Зіграні матчі 100%
Голи   (210)
Голи за матч 3.13
Голи вдома за матч 1.79
Голи в гостях за матч 1.34
Домашня команда забила в 79%
Команда гостей забила в 75%
Обидві Команди Заб'ють 61%
Більше 1.5 79%
Більше 2.5 57%
Більше 3.5 42%

Аллоа Атлетік наступні 6 матчі

2021-02-10 Інвернесс - Аллоа Атлетік
2021-02-13 Аллоа Атлетік - Арброт
2021-02-20 Данфермлін - Аллоа Атлетік
2021-02-23 Інвернесс - Аллоа Атлетік
2021-02-27 Рейт Роверз - Аллоа Атлетік
2021-03-06 Аллоа Атлетік - Інвернесс

Квін оф Саут наступні 6 матчі

2021-02-12 Квін оф Саут - Хартс
2021-02-17 Інвернесс - Квін оф Саут
2021-02-20 ФК Данді - Квін оф Саут
2021-02-27 Квін оф Саут - Данфермлін
2021-03-06 Арброт - Квін оф Саут
2021-03-13 Квін оф Саут - Аллоа Атлетік

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.55 3.60 2.25
Ймовірність 27% 23% 50%
2 @ 2.25
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.53 1.44
Ймовірність 35% 65%
X2 @ 1.44
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.20 4.33
Ймовірність   87% 13%
Більше 1.5 @ 1.20
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.65 2.20
Ймовірність   62% 38%
Більше 2.5 @ 1.65
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.62 1.44
Ймовірність   44% 56%
Менше 3.5 @ 1.44
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.61 2.20
Ймовірність   63% 37%
Так @ 1.61

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-02-06 12:05. На даний момент можливі зміни!