Еерсте Дівізі - Нідерланди
пʼятниця, 13.04.2018
19:00
19:00

Алмере Сіті

Йонг ПСВ
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Альмер |
| В гостях: | Ейндховен |
| Відстань: | 104.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Almere City Stadion |
| Вміщує: | 3 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.60 | 2.70 | X2 | 1.48 | 1.60 | |||
| 33% | 22% | 45% | 1.60 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 7.00 | 1.33 | 3.39 | 1.83 | 1.83 | ||||||
| 89% | 11% | 74% | 26% | 47% | 53% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2017-12-15 | Йонг ПСВ | 3 - 2 | Алмере Сіті |
| 2017-03-10 | Йонг ПСВ | 0 - 1 | Алмере Сіті |
| 2016-10-14 | Алмере Сіті | 1 - 0 | Йонг ПСВ |
| 2016-04-29 | Алмере Сіті | 7 - 0 | Йонг ПСВ |
| 2015-12-11 | Йонг ПСВ | 3 - 4 | Алмере Сіті |
| 2015-02-27 | Алмере Сіті | 2 - 2 | Йонг ПСВ |
| 2014-12-12 | Йонг ПСВ | 0 - 1 | Алмере Сіті |
| 2014-02-28 | Алмере Сіті | 1 - 3 | Йонг ПСВ |
| 2013-11-22 | Йонг ПСВ | 2 - 2 | Алмере Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 6 | 6 | 6 | |
| 56% | 22% | 22% | 67% | 67% | 67% |
Алмере Сіті останні 12 матчі
| 2018-04-09 | Де Графсхап | 4 - 2 | Алмере Сіті |
| 2018-04-06 | Алмере Сіті | 2 - 1 | Йонг Утрехт |
| 2018-04-02 | Валвейк | 0 - 4 | Алмере Сіті |
| 2018-03-30 | Алмере Сіті | 1 - 4 | Фортуна Сіттард |
| 2018-03-25 | Алмере Сіті | 2 - 2 | ФК Еммен |
| 2018-03-16 | Йонг АЗ Алкмар | 4 - 1 | Алмере Сіті |
| 2018-03-12 | Алмере Сіті | 2 - 3 | Телстар |
| 2018-03-09 | Камбур | 2 - 1 | Алмере Сіті |
| 2018-03-02 | Алмере Сіті | 1 - 2 | Йонг Аякс |
| 2018-02-23 | МВВ Маастрихт | 3 - 0 | Алмере Сіті |
| 2018-02-16 | Алмере Сіті | 2 - 0 | Гоу Ехед Іглс |
| 2018-02-09 | ФК Осс | 5 - 1 | Алмере Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 12 | 11 | 7 | |
| 25% | 8% | 67% | 100% | 92% | 58% |
Йонг ПСВ останні 12 матчі
| 2018-04-10 | Йонг ПСВ | 6 - 0 | Гоу Ехед Іглс |
| 2018-04-06 | Телстар | 0 - 0 | Йонг ПСВ |
| 2018-04-02 | Йонг ПСВ | 5 - 1 | ФК Осс |
| 2018-03-30 | Йонг Аякс | 0 - 3 | Йонг ПСВ |
| 2018-03-23 | Йонг Утрехт | 1 - 4 | Йонг ПСВ |
| 2018-03-16 | Йонг ПСВ | 2 - 1 | Волендам |
| 2018-03-12 | Йонг ПСВ | 1 - 1 | Камбур |
| 2018-03-09 | Валвейк | 3 - 2 | Йонг ПСВ |
| 2018-03-05 | Йонг ПСВ | 1 - 1 | ФК Еммен |
| 2018-02-26 | Йонг АЗ Алкмар | 2 - 1 | Йонг ПСВ |
| 2018-02-19 | Йонг ПСВ | 2 - 1 | Ден Босх |
| 2018-02-08 | НЕК Неймеген | 2 - 0 | Йонг ПСВ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 8 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 67% | 33% |
Таблиця Еерсте Дівізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Сіттард | 35 | +36 | 69 |
| 2 | НЕК Неймеген | 34 | +34 | 67 |
| 3 | Йонг Аякс | 34 | +31 | 67 |
| 4 | Йонг ПСВ | 35 | +22 | 61 |
| 5 | Де Графсхап | 35 | +27 | 58 |
| 6 | Телстар | 35 | +4 | 58 |
| 7 | ФК Еммен | 35 | +8 | 54 |
| 8 | МВВ Маастрихт | 35 | +4 | 49 |
| 9 | Камбур | 35 | -2 | 49 |
| 10 | Волендам | 35 | -4 | 46 |
| 11 | Алмере Сіті | 35 | -8 | 46 |
| 12 | Дордрехт | 35 | -19 | 46 |
| 13 | Ден Босх | 35 | +6 | 44 |
| 14 | ФК Осс | 35 | -9 | 44 |
| 15 | Йонг АЗ Алкмар | 35 | -13 | 42 |
| 16 | ФК Ейндховен | 35 | -25 | 40 |
| 17 | Гоу Ехед Іглс | 35 | -16 | 37 |
| 18 | Хелмонд | 35 | -13 | 35 |
| 19 | Валвейк | 35 | -26 | 30 |
| 20 | Йонг Утрехт | 35 | -37 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Алмере Сіті | |
| Йонг ПСВ | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Алмере Сіті | Йонг ПСВ |
|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Сіттард | 1 - 4 | |
| 2 | НЕК Неймеген | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Йонг Аякс | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 4 | Йонг ПСВ | - | |
| 5 | Де Графсхап | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 6 | Телстар | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 7 | ФК Еммен | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 8 | МВВ Маастрихт | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | Камбур | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Волендам | 1 - 0 | |
| 11 | Алмере Сіті | - | |
| 12 | Дордрехт | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 13 | Ден Босх | 1 - 1 | 5 - 0 |
| 14 | ФК Осс | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 15 | Йонг АЗ Алкмар | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 16 | ФК Ейндховен | 5 - 1 | 1 - 2 |
| 17 | Гоу Ехед Іглс | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Хелмонд | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Валвейк | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 20 | Йонг Утрехт | 2 - 1 | 1 - 4 |
Позиція в лізі
| Алмере Сіті | Йонг ПСВ | |
| Позиція | 11 | 4 |
| Очки | 46 | 61 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 4 |
| Очки | 31 | 27 |
Форма в лізі
| Алмере Сіті | Йонг ПСВ | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
13
7 15 |
18
7 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
4 4 |
8
3 6 |
Голи в лізі
| Алмере Сіті | Йонг ПСВ | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
64
72 |
71
49 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
37
29 |
26
24 |
Загальна статистика для Еерсте Дівізі
| Матчі (349) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1144) | |
| Голи за матч | 3.28 |
| Голи вдома за матч | 1.87 |
| Голи в гостях за матч | 1.41 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 65% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 67% |
| Більше 3.5 | 43% |
Алмере Сіті наступні 6 матчі
| 2018-04-20 | ФК Ейндховен | - | Алмере Сіті |
| 2018-04-28 | Алмере Сіті | - | Волендам |
| 2018-05-01 | МВВ Маастрихт | - | Алмере Сіті |
| 2018-05-05 | Алмере Сіті | - | МВВ Маастрихт |
| 2018-05-10 | Алмере Сіті | - | Рода |
| 2018-05-13 | Рода | - | Алмере Сіті |
Йонг ПСВ наступні 6 матчі
| 2018-04-20 | Йонг ПСВ | - | Дордрехт |
| 2018-04-28 | Фортуна Сіттард | - | Йонг ПСВ |
| 2018-08-17 | Йонг ПСВ | - | ФК Ейндховен |
| 2018-08-24 | ФК Осс | - | Йонг ПСВ |
| 2018-08-31 | Йонг ПСВ | - | Хелмонд |
| 2018-09-07 | Йонг Утрехт | - | Йонг ПСВ |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 3.60 | 2.70 |
| Ймовірність | 33% | 22% | 45% |
| X2 @ 1.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 1.60 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.60 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 7.00 | |
| Ймовірність | 89% | 11% | |
| Більше 1.5 @ 1.10 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.39 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 2.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 3.5 @ 1.83 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Так @ 1.33 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-13 16:00. На даний момент можливі зміни!