Ла Ліга - Іспанія
субота, 29.10.2022
13:00
13:00

Альмерія

Сельта Віго
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Альмерія |
| В гостях: | Віго |
| Відстань: | 804.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Хуегос Медітерранеос |
| Вміщує: | 14 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Claudio Giraldez (Ісп) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.30 | 2.25 | 1 | 1.61 | 1.33 | |||
| 57% | 7% | 36% | 3.30 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.40 | 2.10 | 1.72 | 3.75 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 60% | 40% | 33% | 67% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2015-12-17 | Сельта Віго | 1 - 0 | Альмерія |
| 2015-12-02 | Альмерія | 1 - 3 | Сельта Віго |
| 2015-05-04 | Альмерія | 2 - 2 | Сельта Віго |
| 2014-12-19 | Сельта Віго | 0 - 1 | Альмерія |
| 2014-04-20 | Альмерія | 2 - 4 | Сельта Віго |
| 2013-11-30 | Сельта Віго | 3 - 1 | Альмерія |
| 2012-11-29 | Сельта Віго | 2 - 0 | Альмерія |
| 2012-10-31 | Альмерія | 2 - 0 | Сельта Віго |
| 2012-02-26 | Сельта Віго | 4 - 3 | Альмерія |
| 2011-09-18 | Альмерія | 1 - 0 | Сельта Віго |
| 2005-01-30 | Сельта Віго | 1 - 0 | Альмерія |
| 2004-08-29 | Альмерія | 0 - 1 | Сельта Віго |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 7 | 5 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 58% | 42% | 42% |
Альмерія останні 12 матчі
| 2022-10-23 | Вільярреал | 2 - 1 | Альмерія |
| 2022-10-20 | Альмерія | 3 - 2 | Жирона |
| 2022-10-16 | Бетіс | 3 - 1 | Альмерія |
| 2022-10-08 | Альмерія | 3 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2022-09-30 | Атлетік Б. | 4 - 0 | Альмерія |
| 2022-09-17 | Мальорка | 1 - 0 | Альмерія |
| 2022-09-12 | Альмерія | 0 - 1 | Осасуна |
| 2022-09-05 | Вальядолід | 1 - 0 | Альмерія |
| 2022-08-27 | Альмерія | 2 - 1 | Севілья |
| 2022-08-22 | Ельче | 1 - 1 | Альмерія |
| 2022-08-14 | Альмерія | 1 - 2 | Реал Мадрид |
| 2022-08-07 | Альмерія | 1 - 2 | Аль-Хіляль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 8 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 67% | 33% |
Сельта Віго останні 12 матчі
| 2022-10-24 | Сельта Віго | 1 - 1 | Хетафе |
| 2022-10-19 | Вальядолід | 4 - 1 | Сельта Віго |
| 2022-10-16 | Сельта Віго | 1 - 2 | Реал Сосьєдад |
| 2022-10-09 | Барселона | 1 - 0 | Сельта Віго |
| 2022-10-02 | Сельта Віго | 1 - 0 | Бетіс |
| 2022-09-17 | Валенсія | 3 - 0 | Сельта Віго |
| 2022-09-10 | Атлетіко М, | 4 - 1 | Сельта Віго |
| 2022-09-02 | Сельта Віго | 3 - 0 | Кадіс |
| 2022-08-26 | Жирона | 0 - 1 | Сельта Віго |
| 2022-08-20 | Сельта Віго | 1 - 4 | Реал Мадрид |
| 2022-08-13 | Сельта Віго | 2 - 2 | Еспаньйол |
| 2022-07-29 | Брага | 2 - 1 | Сельта Віго |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Таблиця Ла Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реал Мадрид | 11 | +19 | 31 |
| 2 | Барселона | 11 | +24 | 28 |
| 3 | Атлетіко М, | 11 | +9 | 23 |
| 4 | Реал Сосьєдад | 11 | +3 | 22 |
| 5 | Бетіс | 11 | +6 | 20 |
| 6 | Атлетік Б. | 11 | +7 | 18 |
| 7 | Вільярреал | 11 | +7 | 18 |
| 8 | Осасуна | 11 | 0 | 17 |
| 9 | Валенсія | 11 | +5 | 15 |
| 10 | Райо Вальєкано | 11 | +2 | 15 |
| 11 | Вальядолід | 11 | -4 | 14 |
| 12 | Мальорка | 12 | -3 | 13 |
| 13 | Еспаньйол | 12 | -5 | 11 |
| 14 | Сельта Віго | 11 | -9 | 11 |
| 15 | Альмерія | 11 | -7 | 10 |
| 16 | Севілья | 11 | -7 | 10 |
| 17 | Хетафе | 11 | -8 | 10 |
| 18 | Жирона | 11 | -4 | 9 |
| 19 | Кадіс | 11 | -17 | 7 |
| 20 | Ельче | 11 | -18 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Альмерія | |
| Сельта Віго | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Альмерія | Сельта Віго |
|---|---|---|---|
| 1 | Реал Мадрид | 1 - 2 | |
| 2 | Барселона | 1 - 0 | |
| 3 | Атлетіко М, | 4 - 1 | |
| 4 | Реал Сосьєдад | ||
| 5 | Бетіс | ||
| 6 | Атлетік Б. | ||
| 7 | Вільярреал | ||
| 8 | Осасуна | 0 - 1 | |
| 9 | Валенсія | 3 - 0 | |
| 10 | Райо Вальєкано | 3 - 1 | |
| 11 | Вальядолід | 4 - 1 | |
| 12 | Мальорка | ||
| 13 | Еспаньйол | ||
| 14 | Сельта Віго | - | |
| 15 | Альмерія | - | |
| 16 | Севілья | 2 - 1 | |
| 17 | Хетафе | ||
| 18 | Жирона | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | Кадіс | ||
| 20 | Ельче |
Позиція в лізі
| Альмерія | Сельта Віго | |
| Позиція | 15 | 14 |
| Очки | 10 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 17 |
| Очки | 9 | 3 |
Форма в лізі
| Альмерія | Сельта Віго | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 7 |
3
2 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 2 |
1
0 4 |
Голи в лізі
| Альмерія | Сельта Віго | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
19 |
12
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
7 |
3
12 |
Загальна статистика для Ла Ліга
| Матчі (111) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (292) | |
| Голи за матч | 2.63 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 28% |
Альмерія наступні 6 матчі
| 2022-11-05 | Барселона | - | Альмерія |
| 2022-11-09 | Альмерія | - | Хетафе |
| 2022-12-03 | Альмерія | - | Штурм Грац |
| 2022-12-04 | Альмерія | - | Хартс |
| 2022-12-16 | Торіно | - | Альмерія |
| 2022-12-22 | Альмерія | - | Лаціо |
Сельта Віго наступні 6 матчі
| 2022-11-05 | Сельта Віго | - | Осасуна |
| 2022-11-10 | Райо Вальєкано | - | Сельта Віго |
| 2022-12-07 | Сельта Віго | - | Боавішта |
| 2022-12-13 | Брентфорд | - | Сельта Віго |
| 2022-12-22 | Герніка Клуб | - | Сельта Віго |
| 2022-12-30 | Сельта Віго | - | Севілья |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.30 | 3.30 | 2.25 |
| Ймовірність | 57% | 7% | 36% |
| 1 @ 3.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.33 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.61 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.40 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.72 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.28 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-29 12:04. На даний момент можливі зміни!