Ла Ліга - Іспанія
субота, 08.10.2022
13:00
13:00

Альмерія

Райо Вальєкано
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Альмерія |
| В гостях: | Мадрид |
| Відстань: | 412.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Хуегос Медітерранеос |
| Вміщує: | 14 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Benat San Jose (Ісп) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.10 | 2.55 | 2 | 1.50 | 1.36 | |||
| 26% | 14% | 60% | 2.55 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.20 | 1.66 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 52% | 48% | 18% | 82% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2021-04-02 | Альмерія | 0 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2020-11-08 | Райо Вальєкано | 0 - 1 | Альмерія |
| 2020-07-13 | Альмерія | 3 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2019-09-21 | Райо Вальєкано | 1 - 1 | Альмерія |
| 2018-03-10 | Альмерія | 0 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2017-10-12 | Райо Вальєкано | 1 - 0 | Альмерія |
| 2017-02-05 | Райо Вальєкано | 1 - 0 | Альмерія |
| 2016-09-06 | Альмерія | 0 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2016-09-03 | Альмерія | 3 - 0 | Райо Вальєкано |
| 2015-04-19 | Райо Вальєкано | 2 - 0 | Альмерія |
| 2014-12-01 | Альмерія | 0 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2014-03-15 | Райо Вальєкано | 3 - 1 | Альмерія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 50% | 25% | 17% |
Альмерія останні 12 матчі
| 2022-09-30 | Атлетік Б. | 4 - 0 | Альмерія |
| 2022-09-17 | Мальорка | 1 - 0 | Альмерія |
| 2022-09-12 | Альмерія | 0 - 1 | Осасуна |
| 2022-09-05 | Вальядолід | 1 - 0 | Альмерія |
| 2022-08-27 | Альмерія | 2 - 1 | Севілья |
| 2022-08-22 | Ельче | 1 - 1 | Альмерія |
| 2022-08-14 | Альмерія | 1 - 2 | Реал Мадрид |
| 2022-08-07 | Альмерія | 1 - 2 | Аль-Хіляль |
| 2022-07-30 | Гранада | 3 - 2 | Альмерія |
| 2022-07-23 | Альмерія | 1 - 2 | Кордоба |
| 2022-05-29 | Леганес | 2 - 2 | Альмерія |
| 2022-05-21 | Альмерія | 1 - 1 | Алькоркон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 7 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 58% | 25% |
Райо Вальєкано останні 12 матчі
| 2022-10-03 | Райо Вальєкано | 2 - 1 | Ельче |
| 2022-09-22 | Фуенлабрада | 1 - 0 | Райо Вальєкано |
| 2022-09-17 | Атлетік Б. | 3 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2022-09-10 | Райо Вальєкано | 2 - 1 | Валенсія |
| 2022-09-04 | Осасуна | 2 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2022-08-27 | Райо Вальєкано | 0 - 2 | Мальорка |
| 2022-08-19 | Еспаньйол | 0 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2022-08-13 | Барселона | 0 - 0 | Райо Вальєкано |
| 2022-07-31 | Ман. Юнайтед | 1 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2022-07-27 | Леганес | 1 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2022-07-23 | Бірмінгем | 2 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2022-07-20 | Шеффілд Венсдей | 0 - 2 | Райо Вальєкано |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Таблиця Ла Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Барселона | 7 | +18 | 19 |
| 2 | Реал Мадрид | 7 | +11 | 19 |
| 3 | Атлетік Б. | 7 | +12 | 16 |
| 4 | Бетіс | 7 | +5 | 15 |
| 5 | Валенсія | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Атлетіко М, | 7 | +6 | 13 |
| 7 | Реал Сосьєдад | 7 | +1 | 13 |
| 8 | Осасуна | 8 | +1 | 13 |
| 9 | Вільярреал | 7 | +8 | 12 |
| 10 | Райо Вальєкано | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Сельта Віго | 7 | -4 | 10 |
| 12 | Мальорка | 7 | -2 | 8 |
| 13 | Жирона | 7 | -2 | 7 |
| 14 | Хетафе | 7 | -7 | 7 |
| 15 | Вальядолід | 7 | -7 | 7 |
| 16 | Еспаньйол | 7 | -5 | 5 |
| 17 | Севілья | 7 | -6 | 5 |
| 18 | Альмерія | 7 | -7 | 4 |
| 19 | Кадіс | 7 | -13 | 4 |
| 20 | Ельче | 7 | -15 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Альмерія | |
| Райо Вальєкано | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Альмерія | Райо Вальєкано |
|---|---|---|---|
| 1 | Барселона | 0 - 0 | |
| 2 | Реал Мадрид | 1 - 2 | |
| 3 | Атлетік Б. | 3 - 2 | |
| 4 | Бетіс | ||
| 5 | Валенсія | ||
| 6 | Атлетіко М, | ||
| 7 | Реал Сосьєдад | ||
| 8 | Осасуна | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Вільярреал | ||
| 10 | Райо Вальєкано | - | |
| 11 | Сельта Віго | ||
| 12 | Мальорка | ||
| 13 | Жирона | ||
| 14 | Хетафе | ||
| 15 | Вальядолід | ||
| 16 | Еспаньйол | 0 - 2 | |
| 17 | Севілья | 2 - 1 | |
| 18 | Альмерія | - | |
| 19 | Кадіс | ||
| 20 | Ельче |
Позиція в лізі
| Альмерія | Райо Вальєкано | |
| Позиція | 18 | 10 |
| Очки | 4 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 7 |
| Очки | 3 | 4 |
Форма в лізі
| Альмерія | Райо Вальєкано | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 5 |
3
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 2 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| Альмерія | Райо Вальєкано | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
11 |
9
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
4 |
5
5 |
Загальна статистика для Ла Ліга
| Матчі (71) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 17% |
| Перемоги в гостях | 41% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (192) | |
| Голи за матч | 2.70 |
| Голи вдома за матч | 1.37 |
| Голи в гостях за матч | 1.34 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 27% |
Альмерія наступні 6 матчі
| 2022-10-16 | Бетіс | - | Альмерія |
| 2022-10-20 | Альмерія | - | Жирона |
| 2022-10-23 | Вільярреал | - | Альмерія |
| 2022-10-29 | Альмерія | - | Сельта Віго |
| 2022-11-05 | Барселона | - | Альмерія |
| 2022-11-09 | Альмерія | - | Хетафе |
Райо Вальєкано наступні 6 матчі
| 2022-10-14 | Райо Вальєкано | - | Хетафе |
| 2022-10-18 | Атлетіко М, | - | Райо Вальєкано |
| 2022-10-22 | Райо Вальєкано | - | Кадіс |
| 2022-10-29 | Севілья | - | Райо Вальєкано |
| 2022-11-07 | Райо Вальєкано | - | Реал Мадрид |
| 2022-11-10 | Райо Вальєкано | - | Сельта Віго |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.10 | 2.55 |
| Ймовірність | 26% | 14% | 60% |
| 2 @ 2.55 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.36 |
| Ймовірність | 30% | 70% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.20 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.66 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 2.20 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.25 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-08 12:05. На даний момент можливі зміни!