Дивізіон 2 - Група 2 - Норвегія
субота, 29.04.2023
14:00
14:00

Алта

Євік-Люн
3 - 2
(2 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Альта |
| В гостях: | Джовік |
| Відстань: | 1 169.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Алта Ідреттспарк |
| Вміщує: | 3 000 (1 000) |
| Розміри: | 100 x 64 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 4.00 | 3.70 | 1 | 1.24 | 2.05 | |||
| 41% | 30% | 29% | 1.66 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 6.00 | 1.39 | 2.75 | 1.98 | 1.72 | ||||||
| 74% | 26% | 68% | 32% | 49% | 51% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2023-03-17 | Євік-Люн | 0 - 2 | Алта |
| 2022-10-01 | Євік-Люн | 2 - 0 | Алта |
| 2022-05-01 | Алта | 5 - 0 | Євік-Люн |
| 2015-09-06 | Алта | 3 - 0 | Євік-Люн |
| 2015-05-25 | Євік-Люн | 3 - 2 | Алта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 60% | 0% | 40% | 100% | 60% | 40% |
Алта останні 12 матчі
| 2023-04-22 | Улл Кіса | 5 - 1 | Алта |
| 2023-04-16 | Алта | 1 - 0 | Стреммен |
| 2023-04-10 | Тромсдален | 5 - 2 | Алта |
| 2023-03-19 | Гроруд | 0 - 1 | Алта |
| 2023-03-17 | Євік-Люн | 0 - 2 | Алта |
| 2022-10-22 | Алта | 0 - 2 | Берум |
| 2022-10-15 | Тромсдален | 1 - 1 | Алта |
| 2022-10-10 | Алта | 1 - 2 | Волеренга 2 |
| 2022-10-01 | Євік-Люн | 2 - 0 | Алта |
| 2022-09-25 | Алта | 3 - 3 | Трефф |
| 2022-09-17 | Фрігг | 2 - 2 | Алта |
| 2022-09-11 | Алта | 2 - 1 | Ейдсвольд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 33% |
Євік-Люн останні 12 матчі
| 2023-04-22 | Євік-Люн | 2 - 1 | Халден |
| 2023-04-17 | Бранн 2 | 7 - 1 | Євік-Люн |
| 2023-04-09 | Євік-Люн | 0 - 0 | Юнкерен |
| 2023-04-01 | Євік-Люн | 2 - 1 | Ейдсвольд |
| 2023-03-25 | Євік-Люн | 1 - 2 | Фрам |
| 2023-03-17 | Євік-Люн | 0 - 2 | Алта |
| 2023-02-25 | Євік-Люн | 3 - 1 | Халден |
| 2023-02-10 | Конгсвінгер | 0 - 0 | Євік-Люн |
| 2023-02-02 | Рауфосс | 4 - 1 | Євік-Люн |
| 2022-10-22 | Аскер | 2 - 3 | Євік-Люн |
| 2022-10-15 | Євік-Люн | 2 - 7 | Фрігг |
| 2022-10-08 | Хедд | 4 - 0 | Євік-Люн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 50% |
Таблиця Дивізіон 2 - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тромсдален | 3 | +10 | 9 |
| 2 | Левангер | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Сотра | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Юнкерен | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Бранн 2 | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Стьєрдальс-Блінк | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Улл Кіса | 3 | +2 | 4 |
| 8 | Берум | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Халден | 3 | -1 | 3 |
| 10 | Алта | 3 | -6 | 3 |
| 11 | Євік-Люн | 3 | -5 | 0 |
| 12 | Уллерн | 3 | -5 | 0 |
| 13 | Стремсгодсет 2 | 3 | -6 | 0 |
| 14 | Стреммен | 3 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Алта | |
| Євік-Люн | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Алта | Євік-Люн |
|---|---|---|---|
| 1 | Тромсдален | ||
| 2 | Левангер | ||
| 3 | Сотра | ||
| 4 | Юнкерен | ||
| 5 | Бранн 2 | 7 - 1 | |
| 6 | Стьєрдальс-Блінк | ||
| 7 | Улл Кіса | ||
| 8 | Берум | ||
| 9 | Халден | ||
| 10 | Алта | - | |
| 11 | Євік-Люн | - | |
| 12 | Уллерн | ||
| 13 | Стремсгодсет 2 | ||
| 14 | Стреммен | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Алта | Євік-Люн | |
| Позиція | 10 | 11 |
| Очки | 3 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 12 |
| Очки | 3 | 0 |
Форма в лізі
| Алта | Євік-Люн | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 2 |
1
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Алта | Євік-Люн | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
10 |
3
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
0 |
1
7 |
Загальна статистика для Дивізіон 2 - Група 2
| Матчі (21) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 10% |
| Перемоги в гостях | 43% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (82) | |
| Голи за матч | 3.90 |
| Голи вдома за матч | 2.29 |
| Голи в гостях за матч | 1.62 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 90% |
| Більше 2.5 | 71% |
| Більше 3.5 | 48% |
Алта наступні 6 матчі
| 2023-05-06 | Берум | - | Алта |
| 2023-05-14 | Алта | - | Уллерн |
| 2023-05-29 | Сотра | - | Алта |
| 2023-06-03 | Халден | - | Алта |
| 2023-06-07 | Алта | - | Тромсе |
| 2023-06-10 | Алта | - | Юнкерен |
Євік-Люн наступні 6 матчі
| 2023-05-07 | Євік-Люн | - | Стьєрдальс-Блінк |
| 2023-05-13 | Євік-Люн | - | Левангер |
| 2023-05-24 | Елверум | - | Євік-Люн |
| 2023-05-27 | Уллерн | - | Євік-Люн |
| 2023-06-01 | Євік-Люн | - | Конгсвінгер |
| 2023-06-04 | Євік-Люн | - | Улл Кіса |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 4.00 | 3.70 |
| Ймовірність | 41% | 30% | 29% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.24 | 2.05 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 6.00 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.08 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.75 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 2.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.72 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 3.5 @ 1.72 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.55 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 1.44 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-29 12:06. На даний момент можливі зміни!