Про-ліга Перської затоки - Іран
середа, 04.01.2023
10:30
10:30

Алюмініум Арак

Фулад
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Arak |
| В гостях: | Ахваз |
| Відстань: | 322.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 10:30 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.65 | 2.35 | 3.40 | 1X | 1.28 | 1.44 | |||
| 43% | 26% | 31% | 1.28 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.98 | 1.72 | 4.00 | 1.21 | 9.00 | 1.06 | ||||||
| 43% | 57% | 24% | 76% | 15% | 85% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2022-02-13 | Фулад | 1 - 0 | Алюмініум Арак |
| 2021-10-27 | Алюмініум Арак | 3 - 0 | Фулад |
| 2021-04-01 | Алюмініум Арак | 0 - 0 | Фулад |
| 2020-11-30 | Фулад | 0 - 0 | Алюмініум Арак |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
| 25% | 50% | 25% | 25% | 25% | 0% |
Алюмініум Арак останні 12 матчі
| 2022-12-30 | Нафт М.І.С. | 0 - 1 | Алюмініум Арак |
| 2022-12-19 | Зоб Ахан | 1 - 0 | Алюмініум Арак |
| 2022-10-28 | Алюмініум Арак | 3 - 0 | Нассаджі М. |
| 2022-10-21 | Естеглаль Т. | 0 - 0 | Алюмініум Арак |
| 2022-10-14 | Алюмініум Арак | 2 - 0 | Мес Керман |
| 2022-10-06 | Пейкан | 0 - 0 | Алюмініум Арак |
| 2022-10-01 | Алюмініум Арак | 1 - 0 | Малаван |
| 2022-09-10 | Сепахан | 0 - 0 | Алюмініум Арак |
| 2022-09-05 | Алюмініум Арак | 0 - 2 | Трактор |
| 2022-08-31 | Мес Рафсанджан | 0 - 0 | Алюмініум Арак |
| 2022-08-26 | Алюмініум Арак | 0 - 1 | Персеполіс |
| 2022-08-19 | Санат Нафт | 0 - 1 | Алюмініум Арак |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 25% | 8% | 0% |
Фулад останні 12 матчі
| 2022-12-30 | Фулад | 0 - 0 | Хавадар СК |
| 2022-12-24 | Фулад | 1 - 1 | Зоб Ахан |
| 2022-12-19 | Нафт М.І.С. | 1 - 4 | Фулад |
| 2022-11-02 | Малаван | 3 - 1 | Фулад |
| 2022-10-27 | Фулад | 1 - 2 | Сірджан |
| 2022-10-20 | Нассаджі М. | 2 - 1 | Фулад |
| 2022-10-13 | Фулад | 1 - 1 | Пейкан |
| 2022-10-07 | Естеглаль Т. | 1 - 1 | Фулад |
| 2022-10-01 | Фулад | 0 - 0 | Мес Керман |
| 2022-09-05 | Фулад | 0 - 0 | Мес Рафсанджан |
| 2022-08-31 | Сепахан | 0 - 1 | Фулад |
| 2022-08-26 | Фулад | 3 - 2 | Трактор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Таблиця Про-ліга Перської затоки
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Персеполіс | 14 | +10 | 29 |
| 2 | Естеглаль Т. | 14 | +7 | 27 |
| 3 | Сепахан | 14 | +10 | 24 |
| 4 | Сірджан | 13 | +7 | 24 |
| 5 | Нассаджі М. | 14 | +2 | 20 |
| 6 | Алюмініум Арак | 13 | +3 | 19 |
| 7 | Мес Рафсанджан | 14 | +3 | 19 |
| 8 | Трактор | 14 | -1 | 19 |
| 9 | Зоб Ахан | 14 | +4 | 18 |
| 10 | Фулад | 14 | +1 | 17 |
| 11 | Пейкан | 14 | -3 | 16 |
| 12 | Хавадар СК | 14 | -4 | 14 |
| 13 | Малаван | 14 | -4 | 12 |
| 14 | Мес Керман | 14 | -5 | 11 |
| 15 | Санат Нафт | 14 | -8 | 10 |
| 16 | Нафт М.І.С. | 14 | -22 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Алюмініум Арак | |
| Фулад | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Алюмініум Арак | Фулад |
|---|---|---|---|
| 1 | Персеполіс | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Естеглаль Т. | 1 - 1 | |
| 3 | Сепахан | 0 - 1 | |
| 4 | Сірджан | ||
| 5 | Нассаджі М. | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Алюмініум Арак | - | |
| 7 | Мес Рафсанджан | ||
| 8 | Трактор | 0 - 2 | |
| 9 | Зоб Ахан | ||
| 10 | Фулад | - | |
| 11 | Пейкан | ||
| 12 | Хавадар СК | 0 - 1 | |
| 13 | Малаван | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 14 | Мес Керман | 2 - 0 | |
| 15 | Санат Нафт | ||
| 16 | Нафт М.І.С. | 1 - 4 |
Позиція в лізі
| Алюмініум Арак | Фулад | |
| Позиція | 6 | 10 |
| Очки | 19 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 9 |
| Очки | 9 | 8 |
Форма в лізі
| Алюмініум Арак | Фулад | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 4 |
3
8 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 3 |
2
2 2 |
Голи в лізі
| Алюмініум Арак | Фулад | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
5 |
14
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
4 |
8
7 |
Загальна статистика для Про-ліга Перської затоки
| Матчі (111) | |
| Перемоги вдома | 32% |
| Нічиї | 41% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (199) | |
| Голи за матч | 1.79 |
| Голи вдома за матч | 0.95 |
| Голи в гостях за матч | 0.85 |
| Домашня команда забила в | 56% |
| Команда гостей забила в | 56% |
| Обидві Команди Заб'ють | 36% |
| Більше 1.5 | 50% |
| Більше 2.5 | 29% |
| Більше 3.5 | 16% |
Алюмініум Арак наступні 6 матчі
| 2023-01-16 | Алюмініум Арак | - | Сірджан |
| 2023-01-21 | Хавадар СК | - | Алюмініум Арак |
| 2023-01-27 | Алюмініум Арак | - | Санат Нафт |
| 2023-02-01 | Персеполіс | - | Алюмініум Арак |
| 2023-02-07 | Алюмініум Арак | - | Мес Рафсанджан |
| 2023-02-13 | Трактор | - | Алюмініум Арак |
Фулад наступні 6 матчі
| 2023-01-20 | Санат Нафт | - | Фулад |
| 2023-01-27 | Фулад | - | Персеполіс |
| 2023-02-01 | Трактор | - | Фулад |
| 2023-02-07 | Фулад | - | Сепахан |
| 2023-02-13 | Мес Рафсанджан | - | Фулад |
| 2023-02-20 | Аль-Фейсалі | - | Фулад |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.65 | 2.35 | 3.40 |
| Ймовірність | 43% | 26% | 31% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.44 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.72 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 1.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.21 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 2.5 @ 1.21 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 9.00 | 1.06 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.06 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.90 | 1.36 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Ні @ 1.36 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-04 08:06. На даний момент можливі зміни!