Прімера Дивізіон - Болівія
пʼятниця, 30.08.2019
20:00
20:00

Олвейс Реді

Сан-Хосе
2 - 4
(2 - 4, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ла-Пас |
| В гостях: | Оруро |
| Відстань: | 196.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.60 | 4.33 | 12 | 1.18 | 2.00 | |||
| 41% | 23% | 36% | 1.25 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.50 | 2.50 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 87% | 13% | 64% | 36% | 31% | 69% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2019-04-14 | Сан-Хосе | 6 - 2 | Олвейс Реді |
| 2019-02-03 | Олвейс Реді | 3 - 3 | Сан-Хосе |
Олвейс Реді останні 12 матчі
| 2019-08-26 | Блумінг | 2 - 3 | Олвейс Реді |
| 2019-08-17 | Олвейс Реді | 6 - 0 | Дестроєрс |
| 2019-08-14 | Рояль Парі | 1 - 1 | Олвейс Реді |
| 2019-08-10 | Гуабіра | 2 - 0 | Олвейс Реді |
| 2019-08-06 | Реал Потосі | 1 - 2 | Олвейс Реді |
| 2019-08-03 | Олвейс Реді | 0 - 1 | Болівар |
| 2019-07-28 | Х. Вільстерманн | 3 - 0 | Олвейс Реді |
| 2019-07-25 | Олвейс Реді | 3 - 0 | Орієнте Петролеро |
| 2019-07-16 | Спорт Бойз | 1 - 2 | Олвейс Реді |
| 2019-05-23 | Стронгест | 3 - 2 | Олвейс Реді |
| 2019-05-19 | Олвейс Реді | 5 - 0 | Орієнте Петролеро |
| 2019-05-15 | Реал Потосі | 2 - 1 | Олвейс Реді |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 9 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 75% | 33% |
Сан-Хосе останні 12 матчі
| 2019-08-24 | Сан-Хосе | 3 - 2 | Реал Потосі |
| 2019-08-18 | Болівар | 1 - 4 | Сан-Хосе |
| 2019-08-11 | Сан-Хосе | 1 - 2 | Х. Вільстерманн |
| 2019-08-09 | Орієнте Петролеро | 1 - 0 | Сан-Хосе |
| 2019-08-04 | Сан-Хосе | 3 - 1 | Рояль Парі |
| 2019-07-28 | Спорт Бойз | 1 - 1 | Сан-Хосе |
| 2019-07-24 | Сан-Хосе | 2 - 1 | Насьональ Потосі |
| 2019-07-21 | Стронгест | 1 - 1 | Сан-Хосе |
| 2019-07-14 | Сан-Хосе | 3 - 0 | Аврора |
| 2019-05-21 | Гуабіра | 2 - 1 | Сан-Хосе |
| 2019-05-19 | Сан-Хосе | 2 - 0 | Дестроєрс |
| 2019-05-16 | Х. Вільстерманн | 0 - 0 | Сан-Хосе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Х. Вільстерманн | 9 | +12 | 21 |
| 2 | Болівар | 9 | +11 | 21 |
| 3 | Стронгест | 9 | +10 | 17 |
| 4 | Насьональ Потосі | 9 | +8 | 16 |
| 5 | Олвейс Реді | 9 | +6 | 16 |
| 6 | Орієнте Петролеро | 9 | -2 | 12 |
| 7 | Сан-Хосе | 9 | +8 | 11 |
| 8 | Реал Потосі | 9 | 0 | 10 |
| 9 | Рояль Парі | 9 | -6 | 9 |
| 10 | Блумінг | 9 | -10 | 9 |
| 11 | Аврора | 8 | -8 | 6 |
| 12 | Дестроєрс | 9 | -14 | 6 |
| 13 | Спорт Бойз | 9 | -1 | 5 |
| 14 | Гуабіра | 8 | -14 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Олвейс Реді | |
| Сан-Хосе | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Олвейс Реді | Сан-Хосе |
|---|---|---|---|
| 1 | Х. Вільстерманн | ||
| 2 | Болівар | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 3 | Стронгест | 1 - 1 | |
| 4 | Насьональ Потосі | ||
| 5 | Олвейс Реді | - | |
| 6 | Орієнте Петролеро | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Сан-Хосе | - | |
| 8 | Реал Потосі | ||
| 9 | Рояль Парі | ||
| 10 | Блумінг | ||
| 11 | Аврора | ||
| 12 | Дестроєрс | 6 - 0 | |
| 13 | Спорт Бойз | 1 - 1 | |
| 14 | Гуабіра |
Позиція в лізі
| Олвейс Реді | Сан-Хосе | |
| Позиція | 5 | 7 |
| Очки | 16 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 5 |
| Очки | 6 | 5 |
Форма в лізі
| Олвейс Реді | Сан-Хосе | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 3 |
5
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 1 |
1
2 1 |
Голи в лізі
| Олвейс Реді | Сан-Хосе | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
11 |
18
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
1 |
6
4 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (62) | |
| Перемоги вдома | 55% |
| Нічиї | 18% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (197) | |
| Голи за матч | 3.18 |
| Голи вдома за матч | 1.97 |
| Голи в гостях за матч | 1.21 |
| Домашня команда забила в | 85% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 39% |
Олвейс Реді наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Аврора | - | Олвейс Реді |
| 2019-09-21 | Олвейс Реді | - | Стронгест |
| 2019-09-26 | Насьональ Потосі | - | Олвейс Реді |
| 2019-09-28 | Олвейс Реді | - | Спорт Бойз |
| 2019-10-05 | Олвейс Реді | - | Рояль Парі |
| 2019-10-19 | Орієнте Петролеро | - | Олвейс Реді |
Сан-Хосе наступні 6 матчі
| 2019-09-15 | Сан-Хосе | - | Дестроєрс |
| 2019-09-22 | Блумінг | - | Сан-Хосе |
| 2019-09-26 | Гуабіра | - | Сан-Хосе |
| 2019-09-29 | Аврора | - | Сан-Хосе |
| 2019-10-06 | Сан-Хосе | - | Стронгест |
| 2019-10-19 | Насьональ Потосі | - | Сан-Хосе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 3.60 | 4.33 |
| Ймовірність | 41% | 23% | 36% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.00 |
| Ймовірність | 52% | 48% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.50 | |
| Ймовірність | 87% | 13% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.61 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-30 16:05. На даний момент можливі зміни!