Прем'єр Соккер-ліга - ПАР
субота, 09.11.2019
18:15
18:15

АмаЗулу

Чіппа Юнайтед
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Дурбан |
| В гостях: | Порт Елізабет |
| Відстань: | 685.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Moses Mabhida |
| Вміщує: | 54 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:15 (20:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.10 | 3.00 | 1 | 1.36 | 1.57 | |||
| 71% | 18% | 11% | 2.30 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.37 | 2.60 | 1.47 | 5.00 | 1.14 | ||||||
| 56% | 44% | 28% | 72% | 15% | 85% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2019-04-06 | АмаЗулу | 0 - 1 | Чіппа Юнайтед |
| 2018-11-30 | Чіппа Юнайтед | 0 - 1 | АмаЗулу |
| 2018-01-07 | АмаЗулу | 0 - 2 | Чіппа Юнайтед |
| 2017-08-22 | Чіппа Юнайтед | 2 - 0 | АмаЗулу |
| 2015-03-13 | Чіппа Юнайтед | 1 - 1 | АмаЗулу |
| 2014-10-18 | АмаЗулу | 0 - 1 | Чіппа Юнайтед |
| 2013-05-18 | АмаЗулу | 1 - 2 | Чіппа Юнайтед |
| 2012-12-15 | Чіппа Юнайтед | 1 - 1 | АмаЗулу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 5 | 5 | 1 | 0 | |
| 12% | 25% | 62% | 62% | 12% | 0% |
АмаЗулу останні 12 матчі
| 2019-11-06 | АмаЗулу | 2 - 0 | Стелленбош |
| 2019-10-27 | Барока | 0 - 1 | АмаЗулу |
| 2019-10-20 | Мамелоді Сандаунз | 5 - 0 | АмаЗулу |
| 2019-10-01 | АмаЗулу | 2 - 1 | Кейптаун Сіті |
| 2019-09-28 | Суперспорт Юн. | 1 - 0 | АмаЗулу |
| 2019-09-24 | АмаЗулу | 0 - 2 | Кайзер Чіфс |
| 2019-09-14 | Голден Ерроуз | 1 - 1 | АмаЗулу |
| 2019-08-27 | Хайлендс | 2 - 1 | АмаЗулу |
| 2019-08-20 | АмаЗулу | 0 - 0 | Орландо Пайретс |
| 2019-08-10 | Полокване Сіті | 1 - 0 | АмаЗулу |
| 2019-08-03 | АмаЗулу | 0 - 3 | Бідвест Вітс |
| 2019-05-11 | Роял АМ | 3 - 1 | АмаЗулу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 42% | 17% |
Чіппа Юнайтед останні 12 матчі
| 2019-11-06 | Чіппа Юнайтед | 0 - 2 | Кайзер Чіфс |
| 2019-11-03 | Чіппа Юнайтед | 2 - 2 | Мамелоді Сандаунз |
| 2019-10-26 | Хайлендс | 2 - 0 | Чіппа Юнайтед |
| 2019-10-22 | Чіппа Юнайтед | 1 - 0 | Роял АМ |
| 2019-10-01 | Чіппа Юнайтед | 0 - 1 | Бідвест Вітс |
| 2019-09-27 | Durban City | 1 - 0 | Чіппа Юнайтед |
| 2019-09-21 | Чіппа Юнайтед | 0 - 0 | Роял АМ |
| 2019-09-14 | Орландо Пайретс | 2 - 1 | Чіппа Юнайтед |
| 2019-08-28 | Чіппа Юнайтед | 0 - 0 | Полокване Сіті |
| 2019-08-24 | Голден Ерроуз | 2 - 1 | Чіппа Юнайтед |
| 2019-08-14 | Чіппа Юнайтед | 1 - 1 | Мамелоді Сандаунз |
| 2019-08-03 | Чіппа Юнайтед | 0 - 0 | Стелленбош |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 6 | 3 | 1 | |
| 8% | 42% | 50% | 50% | 25% | 8% |
Таблиця Прем'єр Соккер-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кайзер Чіфс | 10 | +11 | 25 |
| 2 | Мамелоді Сандаунз | 9 | +4 | 18 |
| 3 | Суперспорт Юн. | 11 | +3 | 17 |
| 4 | Бідвест Вітс | 7 | +5 | 15 |
| 5 | Хайлендс | 10 | +1 | 14 |
| 6 | Голден Ерроуз | 10 | -4 | 14 |
| 7 | Роял АМ | 10 | +4 | 13 |
| 8 | Durban City | 10 | 0 | 13 |
| 9 | Орландо Пайретс | 10 | -1 | 13 |
| 10 | Полокване Сіті | 10 | -3 | 13 |
| 11 | Кейптаун Сіті | 10 | 0 | 11 |
| 12 | АмаЗулу | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Стелленбош | 10 | -2 | 10 |
| 14 | Блек Леопардс | 9 | -3 | 9 |
| 15 | Барока | 10 | -3 | 9 |
| 16 | Чіппа Юнайтед | 10 | -8 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| АмаЗулу | |
| Чіппа Юнайтед | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | АмаЗулу | Чіппа Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Кайзер Чіфс | 0 - 2 | |
| 2 | Мамелоді Сандаунз | ||
| 3 | Суперспорт Юн. | ||
| 4 | Бідвест Вітс | 0 - 3 | |
| 5 | Хайлендс | 2 - 0 | |
| 6 | Голден Ерроуз | 2 - 1 | |
| 7 | Роял АМ | ||
| 8 | Durban City | 1 - 0 | |
| 9 | Орландо Пайретс | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Полокване Сіті | ||
| 11 | Кейптаун Сіті | 2 - 1 | |
| 12 | АмаЗулу | - | |
| 13 | Стелленбош | 2 - 0 | |
| 14 | Блек Леопардс | ||
| 15 | Барока | ||
| 16 | Чіппа Юнайтед | - |
Позиція в лізі
| АмаЗулу | Чіппа Юнайтед | |
| Позиція | 12 | 16 |
| Очки | 11 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 16 |
| Очки | 7 | 0 |
Форма в лізі
| АмаЗулу | Чіппа Юнайтед | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 5 |
0
4 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 2 |
0
0 4 |
Голи в лізі
| АмаЗулу | Чіппа Юнайтед | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
11 |
3
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
6 |
2
7 |
Загальна статистика для Прем'єр Соккер-ліга
| Матчі (78) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (170) | |
| Голи за матч | 2.18 |
| Голи вдома за матч | 1.19 |
| Голи в гостях за матч | 0.99 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 60% |
| Більше 2.5 | 36% |
| Більше 3.5 | 18% |
АмаЗулу наступні 6 матчі
| 2019-11-26 | Мамелоді Сандаунз | - | АмаЗулу |
| 2019-12-01 | АмаЗулу | - | Durban City |
| 2019-12-07 | Блек Леопардс | - | АмаЗулу |
| 2019-12-22 | Роял АМ | - | АмаЗулу |
| 2020-01-04 | АмаЗулу | - | Мамелоді Сандаунз |
| 2020-01-08 | Кейптаун Сіті | - | АмаЗулу |
Чіппа Юнайтед наступні 6 матчі
| 2019-11-27 | Чіппа Юнайтед | - | Блек Леопардс |
| 2019-12-01 | Чіппа Юнайтед | - | Барока |
| 2019-12-07 | Кейптаун Сіті | - | Чіппа Юнайтед |
| 2019-12-21 | Чіппа Юнайтед | - | Суперспорт Юн. |
| 2020-01-04 | Полокване Сіті | - | Чіппа Юнайтед |
| 2020-01-08 | Блек Леопардс | - | Чіппа Юнайтед |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.10 | 3.00 |
| Ймовірність | 71% | 18% | 11% |
| 1 @ 2.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.57 |
| Ймовірність | 85% | 15% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 1.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 1.47 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 2.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.14 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.14 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-09 16:02. На даний момент можливі зміни!