Серія C - Група В - Італія
субота, 29.10.2022
16:30
16:30

Анкона

Луккезе
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Анкона |
| В гостях: | Лукка |
| Відстань: | 243.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.10 | 2.80 | 12 | 1.38 | 1.55 | |||
| 36% | 23% | 41% | 1.32 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.65 | 2.25 | 1.57 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 64% | 36% | 43% | 57% | 18% | 82% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-01-30 | Луккезе | 2 - 2 | Анкона |
| 2021-09-25 | Анкона | 3 - 1 | Луккезе |
| 2016-02-27 | Анкона | 3 - 0 | Луккезе |
| 2015-10-17 | Луккезе | 1 - 2 | Анкона |
| 2015-04-18 | Луккезе | 0 - 2 | Анкона |
| 2014-12-08 | Анкона | 2 - 2 | Луккезе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 0 | 6 | 5 | 3 | |
| 67% | 33% | 0% | 100% | 83% | 50% |
Анкона останні 12 матчі
| 2022-10-23 | Ентелла | 3 - 2 | Анкона |
| 2022-10-19 | Ольбія | 2 - 4 | Анкона |
| 2022-10-16 | Анкона | 2 - 1 | Фермана |
| 2022-10-09 | Реджана 1919 | 1 - 0 | Анкона |
| 2022-10-05 | Анкона | 0 - 1 | Ріміні |
| 2022-10-02 | Анкона | 1 - 2 | Монтеваркі |
| 2022-09-24 | Вис Пезаро | 0 - 3 | Анкона |
| 2022-09-18 | Анкона | 0 - 1 | Губбіо |
| 2022-09-14 | Анкона | 2 - 0 | Фйоренцуола |
| 2022-09-11 | Понтедера | 2 - 2 | Анкона |
| 2022-09-05 | Анкона | 1 - 1 | Сієна |
| 2022-05-01 | Анкона | 0 - 2 | Ольбія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Луккезе останні 12 матчі
| 2022-10-23 | Луккезе | 1 - 0 | Монтеваркі |
| 2022-10-19 | Вис Пезаро | 0 - 1 | Луккезе |
| 2022-10-16 | Реканатезе | 0 - 0 | Луккезе |
| 2022-10-12 | Фйоренцуола | 0 - 0 | Луккезе |
| 2022-10-09 | Луккезе | 0 - 0 | Торрес |
| 2022-10-02 | Сан-Донато Тав. | 0 - 2 | Луккезе |
| 2022-09-24 | Луккезе | 2 - 1 | Ріміні |
| 2022-09-18 | Фйоренцуола | 1 - 0 | Луккезе |
| 2022-09-14 | Луккезе | 1 - 1 | Понтедера |
| 2022-09-11 | Луккезе | 3 - 1 | Імолезе |
| 2022-09-04 | Реджана 1919 | 2 - 1 | Луккезе |
| 2022-08-27 | Ареццо | 2 - 0 | Луккезе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 3 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 25% | 8% |
Таблиця Серія C - Група В
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Губбіо | 10 | +9 | 20 |
| 2 | Ентелла | 10 | +3 | 20 |
| 3 | Реджана 1919 | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Ріміні | 10 | +12 | 18 |
| 5 | Фйоренцуола | 10 | +6 | 18 |
| 5 | Чезена | 10 | +6 | 18 |
| 7 | Луккезе | 10 | +5 | 18 |
| 8 | Каррарезе | 10 | +2 | 16 |
| 9 | Анкона | 10 | +4 | 14 |
| 10 | Вис Пезаро | 10 | -6 | 13 |
| 11 | Торрес | 10 | +2 | 12 |
| 12 | Понтедера | 10 | -2 | 11 |
| 13 | Сієна | 10 | +5 | 10 |
| 14 | Фермана | 10 | -1 | 9 |
| 15 | Реканатезе | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Монтеваркі | 10 | -8 | 8 |
| 17 | Алессандрія | 10 | -9 | 8 |
| 18 | Ольбія | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Сан-Донато Тав. | 10 | -7 | 6 |
| 20 | Імолезе | 10 | -12 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Анкона | |
| Луккезе | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Анкона | Луккезе |
|---|---|---|---|
| 1 | Губбіо | 0 - 1 | |
| 2 | Ентелла | ||
| 3 | Реджана 1919 | 2 - 1 | |
| 4 | Ріміні | ||
| 5 | Фйоренцуола | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Чезена | ||
| 7 | Луккезе | - | |
| 8 | Каррарезе | ||
| 9 | Анкона | - | |
| 10 | Вис Пезаро | 0 - 1 | |
| 11 | Торрес | ||
| 12 | Понтедера | ||
| 13 | Сієна | 1 - 1 | |
| 14 | Фермана | 2 - 1 | |
| 15 | Реканатезе | 0 - 0 | |
| 16 | Монтеваркі | 1 - 2 | |
| 17 | Алессандрія | ||
| 18 | Ольбія | ||
| 19 | Сан-Донато Тав. | 0 - 2 | |
| 20 | Імолезе |
Позиція в лізі
| Анкона | Луккезе | |
| Позиція | 9 | 7 |
| Очки | 14 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 7 |
| Очки | 7 | 7 |
Форма в лізі
| Анкона | Луккезе | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 4 |
5
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 2 |
2
1 2 |
Голи в лізі
| Анкона | Луккезе | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
13 |
11
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
5 |
4
3 |
Загальна статистика для Серія C - Група В
| Матчі (100) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (210) | |
| Голи за матч | 2.10 |
| Голи вдома за матч | 1.19 |
| Голи в гостях за матч | 0.91 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 16% |
Анкона наступні 6 матчі
| 2022-11-05 | Сан-Донато Тав. | - | Анкона |
| 2022-11-13 | Анкона | - | Імолезе |
| 2022-11-20 | Чезена | - | Анкона |
| 2022-11-26 | Анкона | - | Торрес |
| 2022-11-29 | Каррарезе | - | Анкона |
| 2022-12-03 | Анкона | - | Алессандрія |
Луккезе наступні 6 матчі
| 2022-11-02 | Луккезе | - | Ольбія |
| 2022-11-05 | Луккезе | - | Алессандрія |
| 2022-11-13 | Сієна | - | Луккезе |
| 2022-11-17 | Ентелла | - | Луккезе |
| 2022-11-20 | Луккезе | - | Губбіо |
| 2022-11-26 | Фермана | - | Луккезе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 3.10 | 2.80 |
| Ймовірність | 36% | 23% | 41% |
| 12 @ 1.32 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.38 | 1.55 |
| Ймовірність | 46% | 54% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.42 | 2.65 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 1.5 @ 1.42 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.10 | 1.20 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.72 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-29 12:04. На даний момент можливі зміни!