Про Ліга - Бельгія
четвер, 31.10.2019
19:30
19:30

Андерлехт

КАА Гент
3 - 3
(1 - 1, 2 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Брюссель |
| В гостях: | Гент |
| Відстань: | 49.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Констант Ванден Сток |
| Вміщує: | 28 063 (21 845) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.75 | 2.20 | X2 | 1.61 | 1.40 | |||
| 22% | 42% | 36% | 1.40 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.66 | 2.15 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 74% | 26% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-19 | КАА Гент | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2019-04-21 | Андерлехт | 0 - 0 | КАА Гент |
| 2019-01-20 | КАА Гент | 1 - 0 | Андерлехт |
| 2018-11-11 | Андерлехт | 2 - 0 | КАА Гент |
| 2018-05-13 | КАА Гент | 1 - 0 | Андерлехт |
| 2018-04-01 | Андерлехт | 0 - 2 | КАА Гент |
| 2017-12-26 | Андерлехт | 1 - 0 | КАА Гент |
| 2017-08-27 | КАА Гент | 0 - 0 | Андерлехт |
| 2017-04-30 | КАА Гент | 0 - 0 | Андерлехт |
| 2017-04-09 | Андерлехт | 0 - 0 | КАА Гент |
| 2016-12-22 | КАА Гент | 2 - 3 | Андерлехт |
| 2016-08-28 | Андерлехт | 2 - 2 | КАА Гент |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 42% | 25% | 17% |
Андерлехт останні 12 матчі
| 2019-10-25 | Ейпен | 0 - 0 | Андерлехт |
| 2019-10-20 | Андерлехт | 4 - 1 | Сінт-Трейден |
| 2019-10-04 | Шарлеруа | 1 - 2 | Андерлехт |
| 2019-09-29 | Андерлехт | 0 - 0 | СК Беверен |
| 2019-09-25 | Беєрсхот ВА | 2 - 2 | Андерлехт |
| 2019-09-22 | Брюгге | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2019-09-15 | Андерлехт | 1 - 2 | Антверпен |
| 2019-09-01 | Андерлехт | 1 - 0 | Стандард |
| 2019-08-23 | Генк | 1 - 0 | Андерлехт |
| 2019-08-17 | Кортрейк | 4 - 2 | Андерлехт |
| 2019-08-09 | Андерлехт | 0 - 0 | Мехелен |
| 2019-08-04 | Мускрон | 0 - 0 | Андерлехт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 6 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 50% | 25% |
КАА Гент останні 12 матчі
| 2019-10-27 | Сінт-Трейден | 0 - 0 | КАА Гент |
| 2019-10-24 | КАА Гент | 2 - 2 | Вольфсбург |
| 2019-10-19 | КАА Гент | 2 - 0 | СК Беверен |
| 2019-10-06 | Брюгге | 4 - 0 | КАА Гент |
| 2019-10-03 | Олександрія | 1 - 1 | КАА Гент |
| 2019-09-28 | КАА Гент | 2 - 0 | Кортрейк |
| 2019-09-22 | Варегем | 2 - 2 | КАА Гент |
| 2019-09-19 | КАА Гент | 3 - 2 | Сент-Етьєн |
| 2019-09-15 | КАА Гент | 3 - 0 | Мехелен |
| 2019-09-01 | КАА Гент | 3 - 2 | Серкль Брюгге |
| 2019-08-29 | Рієка | 1 - 1 | КАА Гент |
| 2019-08-22 | КАА Гент | 2 - 1 | Рієка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 11 | 7 | 5 | |
| 50% | 42% | 8% | 92% | 58% | 42% |
Таблиця Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брюгге | 12 | +25 | 30 |
| 2 | Стандард | 13 | +17 | 27 |
| 3 | Мехелен | 13 | +3 | 23 |
| 4 | КАА Гент | 11 | +10 | 21 |
| 5 | Антверпен | 12 | +8 | 21 |
| 6 | Шарлеруа | 12 | +5 | 21 |
| 7 | Генк | 13 | +4 | 21 |
| 8 | Варегем | 13 | +4 | 19 |
| 9 | Мускрон | 13 | 0 | 17 |
| 10 | Сінт-Трейден | 13 | -9 | 16 |
| 11 | Кортрейк | 13 | 0 | 14 |
| 12 | Андерлехт | 12 | -1 | 13 |
| 13 | Ейпен | 13 | -14 | 13 |
| 14 | Остенде | 13 | -11 | 11 |
| 15 | СК Беверен | 13 | -18 | 7 |
| 16 | Серкль Брюгге | 13 | -23 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Андерлехт | |
| КАА Гент | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Андерлехт | КАА Гент |
|---|---|---|---|
| 1 | Брюгге | 4 - 0 | |
| 2 | Стандард | 1 - 0 | |
| 3 | Мехелен | 0 - 0 | |
| 4 | КАА Гент | - | |
| 5 | Антверпен | 1 - 2 | |
| 6 | Шарлеруа | 1 - 1 | |
| 7 | Генк | ||
| 8 | Варегем | 2 - 2 | |
| 9 | Мускрон | 2 - 1 | |
| 10 | Сінт-Трейден | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Кортрейк | ||
| 12 | Андерлехт | - | |
| 13 | Ейпен | ||
| 14 | Остенде | 1 - 2 | |
| 15 | СК Беверен | 0 - 0 | |
| 16 | Серкль Брюгге |
Позиція в лізі
| Андерлехт | КАА Гент | |
| Позиція | 12 | 4 |
| Очки | 13 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 13 |
| Очки | 8 | 3 |
Форма в лізі
| Андерлехт | КАА Гент | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 5 |
6
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 2 |
0
3 2 |
Голи в лізі
| Андерлехт | КАА Гент | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
13 |
22
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
5 |
4
9 |
Загальна статистика для Про Ліга
| Матчі (101) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (294) | |
| Голи за матч | 2.91 |
| Голи вдома за матч | 1.66 |
| Голи в гостях за матч | 1.25 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 38% |
Андерлехт наступні 6 матчі
| 2019-11-03 | Андерлехт | - | Серкль Брюгге |
| 2019-11-08 | Варегем | - | Андерлехт |
| 2019-11-24 | Андерлехт | - | Кортрейк |
| 2019-12-01 | Остенде | - | Андерлехт |
| 2019-12-05 | Мускрон | - | Андерлехт |
| 2019-12-08 | Андерлехт | - | Шарлеруа |
КАА Гент наступні 6 матчі
| 2019-11-03 | КАА Гент | - | Стандард |
| 2019-11-07 | Вольфсбург | - | КАА Гент |
| 2019-11-10 | Генк | - | КАА Гент |
| 2019-11-21 | Антверпен | - | КАА Гент |
| 2019-11-24 | КАА Гент | - | Антверпен |
| 2019-11-28 | Сент-Етьєн | - | КАА Гент |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.90 | 3.75 | 2.20 |
| Ймовірність | 22% | 42% | 36% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.40 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.15 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 2.20 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-31 16:00. На даний момент можливі зміни!