Ліга конференцій УЄФА - Фінальна стадія
четвер, 23.02.2023
17:45
Андерлехт
(Бельгія)
Лудогорець
(Болгарія)
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1, 3 - 0)
Переможець Андерлехт
результат 3 - 0 після додаткового часу
Результат першого матчу
Лудогорець1 - 0Андерлехт
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Брюссель (Бел) |
| В гостях: |
Разград (Бол) |
| Відстань: |
1 852.5 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Констант Ванден Сток
(Брюссель / Бел)
|
| Вміщує: |
28 063 (21 845) |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| В гостях: |
Thomas Reis (Нмч) |
| Час початку |
| Година: |
17:45 (18:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.91 |
3.75 |
3.80 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.83 |
| 39% |
33% |
28% |
1.91 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.85 |
2.00 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 70% |
30% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
25% |
75% |
Останні 1 прямі зустрічі
|
2023-02-16 |
Лудогорець
|
1 - 0 |
Андерлехт
|
Андерлехт останні 12 матчі
|
2023-02-19 |
Кортрейк
|
2 - 2 |
Андерлехт
|
|
2023-02-16 |
Лудогорець
|
1 - 0 |
Андерлехт
|
|
2023-02-12 |
Андерлехт
|
3 - 1 |
Сінт-Трейден
|
|
2023-02-03 |
Остенде
|
0 - 2 |
Андерлехт
|
|
2023-01-29 |
Андерлехт
|
0 - 0 |
Антверпен
|
|
2023-01-22 |
Серен
|
0 - 1 |
Андерлехт
|
|
2023-01-18 |
Андерлехт
|
2 - 3 |
Варегем
|
|
2023-01-15 |
Брюгге
|
1 - 1 |
Андерлехт
|
|
2023-01-08 |
Андерлехт
|
1 - 3 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-12-26 |
Шарлеруа
|
0 - 1 |
Андерлехт
|
|
2022-12-21 |
Генк
|
0 - 0 |
Андерлехт
|
|
2022-12-14 |
Андерлехт
|
1 - 1 |
Ракув
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
7 |
4 |
4 |
| 33% |
42% |
25% |
|
58% |
33% |
33% |
Лудогорець останні 12 матчі
|
2023-02-19 |
Лудогорець
|
2 - 1 |
Славія Софія
|
|
2023-02-16 |
Лудогорець
|
1 - 0 |
Андерлехт
|
|
2023-02-11 |
Спартак
|
1 - 2 |
Лудогорець
|
|
2023-01-31 |
Шахтар Д.
|
2 - 2 |
Лудогорець
|
|
2023-01-28 |
Лудогорець
|
2 - 1 |
Динамо Тбілісі
|
|
2023-01-25 |
Лудогорець
|
3 - 2 |
Црвена Звезда
|
|
2023-01-19 |
Заглембє
|
1 - 1 |
Лудогорець
|
|
2023-01-14 |
Ганновер
|
2 - 1 |
Лудогорець
|
|
2022-12-04 |
Лудогорець
|
2 - 1 |
Левскі
|
|
2022-12-01 |
Лудогорець
|
0 - 0 |
Левскі
|
|
2022-11-26 |
Славія Софія
|
1 - 2 |
Лудогорець
|
|
2022-11-13 |
Лудогорець
|
1 - 1 |
ЦСКА 1948 Софія
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
10 |
8 |
2 |
| 58% |
33% |
8% |
|
83% |
67% |
17% |
Таблиця Про Ліга (Бельгія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Генк |
26 |
20 |
3 |
3 |
62 |
25 |
+37 |
63 |
| 2 |
Сент-Жиллуаз |
26 |
17 |
5 |
4 |
53 |
29 |
+24 |
56 |
| 3 |
Антверпен |
26 |
16 |
5 |
5 |
45 |
23 |
+22 |
53 |
| 4 |
Брюгге |
26 |
11 |
10 |
5 |
45 |
32 |
+13 |
43 |
| 5 |
КАА Гент |
26 |
12 |
6 |
8 |
46 |
30 |
+16 |
42 |
| 6 |
Стандард |
26 |
12 |
5 |
9 |
42 |
34 |
+8 |
41 |
| 7 |
Вестерло |
26 |
11 |
6 |
9 |
49 |
43 |
+6 |
39 |
| 8 |
Серкль Брюгге |
26 |
9 |
9 |
8 |
35 |
35 |
0 |
36 |
| 9 |
Андерлехт |
26 |
10 |
5 |
11 |
38 |
35 |
+3 |
35 |
| 10 |
Сінт-Трейден |
26 |
9 |
8 |
9 |
26 |
29 |
-3 |
35 |
| 11 |
Левен |
26 |
8 |
8 |
10 |
38 |
38 |
0 |
32 |
| 12 |
Шарлеруа |
26 |
9 |
5 |
12 |
33 |
42 |
-9 |
32 |
| 13 |
Мехелен |
26 |
8 |
6 |
12 |
40 |
46 |
-6 |
30 |
| 14 |
Кортрейк |
26 |
7 |
5 |
14 |
30 |
47 |
-17 |
26 |
| 15 |
Ейпен |
26 |
7 |
4 |
15 |
32 |
51 |
-19 |
25 |
| 16 |
Варегем |
26 |
5 |
7 |
14 |
32 |
54 |
-22 |
22 |
| 17 |
Остенде |
26 |
5 |
5 |
16 |
26 |
54 |
-28 |
20 |
| 18 |
Серен |
26 |
5 |
4 |
17 |
24 |
49 |
-25 |
19 |
Таблиця Перша ліга (Болгарія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
ЦСКА Софія |
20 |
16 |
2 |
2 |
41 |
11 |
+30 |
50 |
| 2 |
Лудогорець |
20 |
15 |
4 |
1 |
50 |
14 |
+36 |
49 |
| 3 |
ЦСКА 1948 Софія |
20 |
11 |
6 |
3 |
30 |
14 |
+16 |
39 |
| 4 |
Славія Софія |
20 |
11 |
2 |
7 |
25 |
20 |
+5 |
35 |
| 5 |
Лок. Пловдив |
20 |
10 |
4 |
6 |
22 |
20 |
+2 |
34 |
| 6 |
Черно Море |
20 |
9 |
6 |
5 |
19 |
17 |
+2 |
33 |
| 7 |
Арда |
20 |
9 |
5 |
6 |
24 |
20 |
+4 |
32 |
| 8 |
Левскі |
20 |
8 |
7 |
5 |
26 |
13 |
+13 |
31 |
| 9 |
Лок. Софія |
20 |
7 |
7 |
6 |
24 |
21 |
+3 |
28 |
| 10 |
Ботев Пловдив |
20 |
6 |
2 |
12 |
27 |
28 |
-1 |
20 |
| 11 |
Бероє |
20 |
5 |
5 |
10 |
18 |
35 |
-17 |
20 |
| 12 |
Ботев Враца |
20 |
5 |
4 |
11 |
16 |
34 |
-18 |
19 |
| 13 |
Септемврі Софія |
20 |
3 |
7 |
10 |
18 |
27 |
-9 |
16 |
| 14 |
Пірін Благоєвград |
20 |
2 |
7 |
11 |
14 |
29 |
-15 |
13 |
| 15 |
Хебар |
20 |
3 |
4 |
13 |
11 |
37 |
-26 |
13 |
| 16 |
Спартак |
20 |
1 |
6 |
13 |
15 |
40 |
-25 |
9 |
Андерлехт наступні 6 матчі
|
2023-02-26 |
Андерлехт
|
- |
Стандард
|
|
2023-03-05 |
КАА Гент
|
- |
Андерлехт
|
|
2023-03-09 |
Андерлехт
|
- |
Вільярреал
|
|
2023-03-12 |
Андерлехт
|
- |
Серкль Брюгге
|
|
2023-03-16 |
Вільярреал
|
- |
Андерлехт
|
|
2023-03-19 |
Левен
|
- |
Андерлехт
|
Лудогорець наступні 6 матчі
|
2023-02-28 |
Левскі
|
- |
Лудогорець
|
|
2023-03-05 |
Лудогорець
|
- |
Пірін Благоєвград
|
|
2023-03-12 |
Лудогорець
|
- |
Черно Море
|
|
2023-03-18 |
Хебар
|
- |
Лудогорець
|
|
2023-04-04 |
Лудогорець
|
- |
Спартак
|
|
2023-04-08 |
Лудогорець
|
- |
Ботев Враца
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.91 |
3.75 |
3.80 |
| Ймовірність |
39% |
33% |
28% |
|
1 @ 1.91 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.25 |
1.83 |
| Ймовірність |
67% |
33% |
|
1X @ 1.25 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.25 |
3.75 |
| Ймовірність |
|
70% |
30% |
|
Більше 1.5 @ 1.25 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.85 |
2.00 |
| Ймовірність |
|
46% |
54% |
|
Менше 2.5 @ 2.00 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.25 |
1.33 |
| Ймовірність |
|
25% |
75% |
|
Менше 3.5 @ 1.33 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.73 |
2.00 |
| Ймовірність |
|
50% |
50% |
|
Так @ 1.73 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-23 16:04. На даний момент можливі зміни!