Ліга конференцій УЄФА - Кваліфікація
четвер, 11.08.2022
19:00
Андерлехт
(Бельгія)
Пайде
(Естонія)
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
Переможець Андерлехт
загальний результат 5 - 0
Результат першого матчу
Пайде0 - 2Андерлехт
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Брюссель (Бел) |
| В гостях: |
Пайде (Ест) |
| Відстань: |
1 613.9 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Констант Ванден Сток
(Брюссель / Бел)
|
| Вміщує: |
28 063 (21 845) |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.05 |
11.00 |
41.00 |
1 |
|
|
|
1.00 |
7.00 |
| 48% |
41% |
11% |
1.05 |
|
|
|
97% |
3% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
7.14 |
|
|
|
1.40 |
2.87 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
| 85% |
15% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
46% |
54% |
Останні 1 прямі зустрічі
|
2022-08-04 |
Пайде
|
0 - 2 |
Андерлехт
|
Андерлехт останні 12 матчі
|
2022-08-07 |
Андерлехт
|
3 - 1 |
Серен
|
|
2022-08-04 |
Пайде
|
0 - 2 |
Андерлехт
|
|
2022-07-30 |
Серкль Брюгге
|
1 - 0 |
Андерлехт
|
|
2022-07-24 |
Андерлехт
|
2 - 0 |
Остенде
|
|
2022-07-16 |
Андерлехт
|
3 - 0 |
Ліон
|
|
2022-05-22 |
Брюгге
|
1 - 1 |
Андерлехт
|
|
2022-05-15 |
Андерлехт
|
0 - 2 |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-05-12 |
Андерлехт
|
2 - 1 |
Антверпен
|
|
2022-05-08 |
Антверпен
|
0 - 4 |
Андерлехт
|
|
2022-05-01 |
Андерлехт
|
0 - 0 |
Брюгге
|
|
2022-04-24 |
Сент-Жиллуаз
|
3 - 1 |
Андерлехт
|
|
2022-04-18 |
КАА Гент
|
0 - 0 |
Андерлехт
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
5 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
42% |
25% |
Пайде останні 12 матчі
|
2022-08-04 |
Пайде
|
0 - 2 |
Андерлехт
|
|
2022-07-31 |
Пайде
|
3 - 0 |
Таммека
|
|
2022-07-28 |
Пайде
|
0 - 0 |
Арарат-Вірменія
|
|
2022-07-21 |
Арарат-Вірменія
|
0 - 0 |
Пайде
|
|
2022-07-14 |
Пайде
|
0 - 1 |
Динамо Тбілісі
|
|
2022-07-07 |
Динамо Тбілісі
|
2 - 3 |
Пайде
|
|
2022-07-02 |
Нарва
|
1 - 1 |
Пайде
|
|
2022-06-29 |
Легіон
|
1 - 2 |
Пайде
|
|
2022-06-18 |
Пайде
|
1 - 1 |
Курессаре
|
|
2022-05-29 |
Нимме Калью
|
1 - 0 |
Пайде
|
|
2022-05-24 |
Пайде
|
3 - 0 |
Таммека
|
|
2022-05-21 |
Пайде
|
0 - 0 |
Нимме Калью
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
7 |
4 |
1 |
| 33% |
42% |
25% |
|
58% |
33% |
8% |
Таблиця Про Ліга (Бельгія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Антверпен |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 2 |
Генк |
3 |
2 |
0 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
6 |
| 3 |
Андерлехт |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 4 |
Левен |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 5 |
Остенде |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 6 |
КАА Гент |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 7 |
Варегем |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 8 |
Брюгге |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 8 |
Стандард |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 10 |
Кортрейк |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
4 |
| 11 |
Сент-Жиллуаз |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 12 |
Мехелен |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 13 |
Сінт-Трейден |
3 |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 14 |
Шарлеруа |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 15 |
Вестерло |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 16 |
Ейпен |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
3 |
| 17 |
Серкль Брюгге |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 18 |
Серен |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
Таблиця Мейстріліга (Естонія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Флора |
22 |
20 |
2 |
0 |
62 |
11 |
+51 |
62 |
| 2 |
Левадія |
22 |
18 |
3 |
1 |
52 |
9 |
+43 |
57 |
| 3 |
Нимме Калью |
22 |
14 |
4 |
4 |
45 |
18 |
+27 |
46 |
| 4 |
Пайде |
20 |
11 |
3 |
6 |
47 |
20 |
+27 |
36 |
| 5 |
Курессаре |
22 |
9 |
4 |
9 |
26 |
30 |
-4 |
31 |
| 6 |
Нарва |
22 |
6 |
3 |
13 |
27 |
40 |
-13 |
21 |
| 7 |
Таммека |
22 |
5 |
3 |
14 |
18 |
44 |
-26 |
18 |
| 8 |
Калев Таллінн |
22 |
4 |
3 |
15 |
21 |
62 |
-41 |
15 |
| 9 |
Легіон |
21 |
3 |
5 |
13 |
19 |
44 |
-25 |
10 |
| 10 |
Вапрус Пярну |
21 |
2 |
2 |
17 |
21 |
60 |
-39 |
8 |
Андерлехт наступні 6 матчі
|
2022-08-14 |
Сінт-Трейден
|
- |
Андерлехт
|
|
2022-08-18 |
Янг Бойз
|
- |
Андерлехт
|
|
2022-08-25 |
Андерлехт
|
- |
Янг Бойз
|
|
2022-08-28 |
Сент-Жиллуаз
|
- |
Андерлехт
|
|
2022-09-01 |
Андерлехт
|
- |
КАА Гент
|
|
2022-09-04 |
Андерлехт
|
- |
Левен
|
Пайде наступні 6 матчі
|
2022-08-14 |
Пайде
|
- |
Курессаре
|
|
2022-08-17 |
Пайде
|
- |
Вапрус Пярну
|
|
2022-08-20 |
Калев Таллінн
|
- |
Пайде
|
|
2022-08-28 |
Пайде
|
- |
Флора
|
|
2022-08-31 |
Пайде
|
- |
Левадія
|
|
2022-09-03 |
Нимме Калью
|
- |
Пайде
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.05 |
11.00 |
41.00 |
| Ймовірність |
48% |
41% |
11% |
|
1 @ 1.05 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.00 |
7.00 |
| Ймовірність |
97% |
3% |
|
1X @ 1.00 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.08 |
7.14 |
| Ймовірність |
|
85% |
15% |
|
Більше 1.5 @ 1.08 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.40 |
2.87 |
| Ймовірність |
|
67% |
33% |
|
Більше 2.5 @ 1.40 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.00 |
1.80 |
| Ймовірність |
|
46% |
54% |
|
Менше 3.5 @ 1.80 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
3.73 |
1.23 |
| Ймовірність |
|
26% |
74% |
|
Ні @ 1.23 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-11 16:02. На даний момент можливі зміни!