Клубні товариські матчі
субота, 23.07.2022
16:00
Анже
(Франція)
Сент-Етьєн
(Франція)
4 - 1
(1 - 1, 3 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Гнів |
| В гостях: |
Сент-Етьєн |
| Відстань: |
441.4 км |
| Головний тренер |
| Вдома: |
Stephane Gilli (Фра) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.20 |
3.25 |
1X |
|
|
|
1.30 |
1.70 |
| 38% |
32% |
30% |
1.30 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.32 |
3.10 |
|
|
|
1.95 |
1.75 |
|
|
|
3.40 |
1.28 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
26% |
74% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2022-01-26 |
Анже
|
0 - 1 |
Сент-Етьєн
|
|
2021-10-22 |
Сент-Етьєн
|
2 - 2 |
Анже
|
|
2021-03-13 |
Анже
|
0 - 1 |
Сент-Етьєн
|
|
2020-12-11 |
Сент-Етьєн
|
0 - 0 |
Анже
|
|
2020-08-15 |
Анже
|
1 - 0 |
Сент-Етьєн
|
|
2019-09-22 |
Анже
|
4 - 1 |
Сент-Етьєн
|
|
2019-05-24 |
Анже
|
1 - 1 |
Сент-Етьєн
|
|
2018-11-04 |
Сент-Етьєн
|
4 - 3 |
Анже
|
|
2018-02-17 |
Анже
|
0 - 1 |
Сент-Етьєн
|
|
2017-09-10 |
Сент-Етьєн
|
1 - 1 |
Анже
|
|
2017-01-22 |
Сент-Етьєн
|
2 - 1 |
Анже
|
|
2016-11-27 |
Анже
|
1 - 2 |
Сент-Етьєн
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
7 |
5 |
3 |
| 17% |
33% |
50% |
|
58% |
42% |
25% |
Анже останні 12 матчі
|
2022-07-20 |
Брест
|
2 - 0 |
Анже
|
|
2022-07-17 |
Анже
|
0 - 0 |
Лаваль
|
|
2022-07-13 |
Анже
|
2 - 1 |
Шоле
|
|
2022-07-10 |
Анже
|
2 - 1 |
Ніор
|
|
2022-05-21 |
Анже
|
2 - 0 |
Монпельє
|
|
2022-05-14 |
Мец
|
1 - 0 |
Анже
|
|
2022-05-08 |
Анже
|
4 - 1 |
Бордо
|
|
2022-05-01 |
Монако
|
2 - 0 |
Анже
|
|
2022-04-24 |
Клермон
|
2 - 2 |
Анже
|
|
2022-04-20 |
Анже
|
0 - 3 |
ПСЖ
|
|
2022-04-17 |
Нант
|
1 - 1 |
Анже
|
|
2022-04-10 |
Анже
|
1 - 1 |
Лілль
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
5 |
2 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
42% |
17% |
Сент-Етьєн останні 12 матчі
|
2022-07-15 |
Сент-Етьєн
|
1 - 1 |
Гренобль
|
|
2022-07-12 |
Ле-Пюї
|
0 - 1 |
Сент-Етьєн
|
|
2022-05-29 |
Сент-Етьєн
|
1 - 1 |
Осер
|
|
2022-05-26 |
Осер
|
1 - 1 |
Сент-Етьєн
|
|
2022-05-21 |
Нант
|
1 - 1 |
Сент-Етьєн
|
|
2022-05-14 |
Сент-Етьєн
|
1 - 2 |
Реймс
|
|
2022-05-11 |
Ніцца
|
4 - 2 |
Сент-Етьєн
|
|
2022-04-30 |
Ренн
|
2 - 0 |
Сент-Етьєн
|
|
2022-04-23 |
Сент-Етьєн
|
1 - 4 |
Монако
|
|
2022-04-20 |
Бордо
|
2 - 2 |
Сент-Етьєн
|
|
2022-04-16 |
Сент-Етьєн
|
2 - 1 |
Брест
|
|
2022-04-08 |
Лор'ян
|
6 - 2 |
Сент-Етьєн
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
11 |
6 |
4 |
| 17% |
42% |
42% |
|
92% |
50% |
33% |
Анже наступні 6 матчі
|
2022-07-27 |
Севілья
|
- |
Анже
|
|
2022-07-30 |
Анже
|
- |
Спеція
|
|
2022-08-07 |
Анже
|
- |
Нант
|
|
2022-08-14 |
Осер
|
- |
Анже
|
|
2022-08-21 |
Анже
|
- |
Брест
|
|
2022-08-28 |
Труа
|
- |
Анже
|
Сент-Етьєн наступні 6 матчі
|
2022-07-30 |
Діжон
|
- |
Сент-Етьєн
|
|
2022-08-06 |
Сент-Етьєн
|
- |
Нім
|
|
2022-08-15 |
Кевіллі Руан
|
- |
Сент-Етьєн
|
|
2022-08-20 |
Сент-Етьєн
|
- |
Гавр
|
|
2022-08-27 |
Валансьєнн
|
- |
Сент-Етьєн
|
|
2022-08-30 |
Сент-Етьєн
|
- |
Бастія
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.05 |
3.20 |
3.25 |
| Ймовірність |
38% |
32% |
30% |
|
1X @ 1.30 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.30 |
1.70 |
| Ймовірність |
61% |
39% |
|
1X @ 1.30 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.32 |
3.10 |
| Ймовірність |
|
71% |
29% |
|
Більше 1.5 @ 1.32 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.95 |
1.75 |
| Ймовірність |
|
47% |
53% |
|
Менше 2.5 @ 1.75 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.40 |
1.28 |
| Ймовірність |
|
26% |
74% |
|
Менше 3.5 @ 1.28 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.80 |
1.90 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Так @ 1.80 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-23 12:06. На даний момент можливі зміни!