Друга ліга - Шотландія
субота, 08.04.2023
15:00
15:00

Аннан

Дамбартон
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Аннан |
| В гостях: | Дамбартон |
| Відстань: | 134.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Galabank Park |
| Вміщує: | 3 000 (500) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.30 | 3.50 | X2 | 1.22 | 1.70 | |||
| 34% | 26% | 40% | 1.70 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 79% | 21% | 54% | 46% | 33% | 67% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2023-02-11 | Дамбартон | 2 - 1 | Аннан |
| 2022-10-29 | Аннан | 0 - 1 | Дамбартон |
| 2022-08-13 | Дамбартон | 4 - 0 | Аннан |
| 2019-07-13 | Аннан | 0 - 1 | Дамбартон |
| 2017-07-25 | Дамбартон | 0 - 0 | Аннан |
| 2009-05-09 | Аннан | 1 - 3 | Дамбартон |
| 2009-03-21 | Дамбартон | 0 - 2 | Аннан |
| 2008-12-20 | Аннан | 2 - 1 | Дамбартон |
| 2008-10-04 | Дамбартон | 4 - 1 | Аннан |
| 2008-08-05 | Дамбартон | 0 - 0 | Аннан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 6 | 6 | 5 | 3 | |
| 20% | 20% | 60% | 60% | 50% | 30% |
Аннан останні 12 матчі
| 2023-04-01 | Іст Файф | 0 - 1 | Аннан |
| 2023-03-25 | Аннан | 0 - 0 | Странрар |
| 2023-03-18 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Аннан |
| 2023-03-11 | Аннан | 4 - 1 | Елгін Сіті |
| 2023-03-04 | Аннан | 2 - 3 | Стенхаузмур |
| 2023-02-25 | Альбіон Роверс | 0 - 2 | Аннан |
| 2023-02-18 | Аннан | 2 - 2 | Стерлінг |
| 2023-02-11 | Дамбартон | 2 - 1 | Аннан |
| 2023-02-04 | Боннірігг Роуз | 1 - 2 | Аннан |
| 2023-01-28 | Аннан | 3 - 0 | Іст Файф |
| 2023-01-21 | Аннан | 4 - 0 | Боннірігг Роуз |
| 2023-01-14 | Елгін Сіті | 1 - 1 | Аннан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 33% |
Дамбартон останні 12 матчі
| 2023-04-01 | Дамбартон | 1 - 2 | Стенхаузмур |
| 2023-03-29 | Дамбартон | 0 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2023-03-25 | Стерлінг | 2 - 2 | Дамбартон |
| 2023-03-18 | Дамбартон | 1 - 5 | Альбіон Роверс |
| 2023-03-04 | Странрар | 0 - 2 | Дамбартон |
| 2023-02-28 | Дамбартон | 1 - 0 | Стенхаузмур |
| 2023-02-25 | Дамбартон | 1 - 2 | Елгін Сіті |
| 2023-02-18 | Іст Файф | 2 - 0 | Дамбартон |
| 2023-02-11 | Дамбартон | 2 - 1 | Аннан |
| 2023-02-04 | Стенхаузмур | 1 - 1 | Дамбартон |
| 2023-01-28 | Дамбартон | 1 - 0 | Боннірігг Роуз |
| 2023-01-21 | Кілмарнок | 1 - 0 | Дамбартон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стерлінг | 30 | +28 | 62 |
| 2 | Дамбартон | 30 | +10 | 54 |
| 3 | Аннан | 31 | +7 | 44 |
| 4 | Форфар Атлетік | 31 | -3 | 44 |
| 5 | Іст Файф | 31 | -3 | 43 |
| 6 | Стенхаузмур | 30 | 0 | 42 |
| 7 | Странрар | 31 | -10 | 37 |
| 8 | Боннірігг Роуз | 31 | -13 | 34 |
| 9 | Елгін Сіті | 30 | -13 | 33 |
| 10 | Альбіон Роверс | 31 | -3 | 30 |
Хронологія матчів у лізі
| Аннан | |
| Дамбартон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аннан | Дамбартон |
|---|---|---|---|
| 1 | Стерлінг | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 2 | Дамбартон | 0 - 1 | - |
| 3 | Аннан | - | 0 - 1 |
| 4 | Форфар Атлетік | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Іст Файф | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Стенхаузмур | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Странрар | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Боннірігг Роуз | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Елгін Сіті | 4 - 1 | 0 - 4 |
| 10 | Альбіон Роверс | 5 - 1 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Аннан | Дамбартон | |
| Позиція | 3 | 2 |
| Очки | 44 | 54 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 3 |
| Очки | 22 | 25 |
Форма в лізі
| Аннан | Дамбартон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
8 11 |
16
6 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 5 |
7
4 4 |
Голи в лізі
| Аннан | Дамбартон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
52
45 |
44
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
20 |
21
19 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (153) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (425) | |
| Голи за матч | 2.78 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.35 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 32% |
Аннан наступні 6 матчі
| 2023-04-15 | Аннан | - | Альбіон Роверс |
| 2023-04-22 | Стерлінг | - | Аннан |
| 2023-04-29 | Аннан | - | Боннірігг Роуз |
| 2023-05-06 | Стенхаузмур | - | Аннан |
| 2023-05-09 | Аннан | - | Дамбартон |
| 2023-05-13 | Дамбартон | - | Аннан |
Дамбартон наступні 6 матчі
| 2023-04-11 | Дамбартон | - | Стерлінг |
| 2023-04-15 | Боннірігг Роуз | - | Дамбартон |
| 2023-04-18 | Дамбартон | - | Стерлінг |
| 2023-04-22 | Дамбартон | - | Іст Файф |
| 2023-04-29 | Елгін Сіті | - | Дамбартон |
| 2023-05-06 | Дамбартон | - | Странрар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.30 | 3.50 |
| Ймовірність | 34% | 26% | 40% |
| X2 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.70 |
| Ймовірність | 46% | 54% |
| X2 @ 1.70 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.44 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.20 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.62 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-08 12:00. На даний момент можливі зміни!