Ліга 2 - Франція
вівторок, 31.01.2023
19:45
19:45

Аннесі

Кан
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Аннесі |
| В гостях: | Кан |
| Відстань: | 607.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (20:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.10 | 2.20 | X | 1.67 | 1.33 | |||
| 34% | 33% | 33% | 3.10 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.17 | ||||||
| 61% | 39% | 37% | 63% | 22% | 78% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-11-12 | Кан | 0 - 0 | Аннесі |
Аннесі останні 12 матчі
| 2023-01-28 | По | 2 - 2 | Аннесі |
| 2023-01-22 | Belfort | 1 - 1 | Аннесі |
| 2023-01-13 | Аннесі | 2 - 0 | ФК Париж |
| 2023-01-10 | Валансьєнн | 2 - 2 | Аннесі |
| 2022-12-30 | Аннесі | 0 - 0 | Нім |
| 2022-12-26 | Аннесі | 2 - 1 | Сент-Етьєн |
| 2022-12-21 | Аннесі | 2 - 4 | Серветт |
| 2022-12-17 | Гренобль | 0 - 2 | Аннесі |
| 2022-11-18 | Ліон-Дюшер | 2 - 3 | Аннесі |
| 2022-11-12 | Кан | 0 - 0 | Аннесі |
| 2022-11-05 | Аннесі | 2 - 1 | Сошо |
| 2022-10-22 | Бордо | 1 - 0 | Аннесі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Кан останні 12 матчі
| 2023-01-28 | Кан | 0 - 0 | Лаваль |
| 2023-01-20 | Сошо | 1 - 2 | Кан |
| 2023-01-10 | Кан | 2 - 2 | Бордо |
| 2022-12-30 | Сент-Етьєн | 1 - 1 | Кан |
| 2022-12-26 | Бастія | 1 - 0 | Кан |
| 2022-11-12 | Кан | 0 - 0 | Аннесі |
| 2022-11-05 | Валансьєнн | 1 - 1 | Кан |
| 2022-10-22 | Кан | 2 - 0 | Родез |
| 2022-10-15 | Лаваль | 4 - 0 | Кан |
| 2022-10-08 | Кан | 1 - 0 | Ніор |
| 2022-10-01 | Кан | 0 - 1 | Кевіллі Руан |
| 2022-09-17 | Гренобль | 1 - 0 | Кан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 25% | 17% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гавр | 20 | +22 | 43 |
| 2 | Бордо | 20 | +14 | 36 |
| 3 | Сошо | 20 | +11 | 33 |
| 4 | Мец | 20 | +9 | 32 |
| 5 | Бастія | 20 | -2 | 31 |
| 6 | Ам'єн | 20 | +2 | 30 |
| 7 | Гренобль | 20 | +2 | 30 |
| 8 | Кан | 20 | +3 | 29 |
| 9 | Кевіллі Руан | 20 | +1 | 28 |
| 10 | Генгам | 20 | -2 | 27 |
| 11 | ФК Париж | 20 | -4 | 27 |
| 12 | Валансьєнн | 20 | -1 | 26 |
| 13 | Аннесі | 20 | +1 | 25 |
| 14 | Лаваль | 20 | -6 | 24 |
| 15 | По | 20 | -6 | 23 |
| 16 | Діжон | 20 | -4 | 21 |
| 17 | Родез | 20 | -9 | 19 |
| 18 | Нім | 20 | -10 | 19 |
| 19 | Сент-Етьєн | 20 | -6 | 18 |
| 20 | Ніор | 20 | -15 | 17 |
Хронологія матчів у лізі
| Аннесі | |
| Кан | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аннесі | Кан |
|---|---|---|---|
| 1 | Гавр | 2 - 1 | |
| 2 | Бордо | ||
| 3 | Сошо | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 4 | Мец | ||
| 5 | Бастія | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Ам'єн | ||
| 7 | Гренобль | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Кан | - | |
| 9 | Кевіллі Руан | 1 - 0 | |
| 10 | Генгам | ||
| 11 | ФК Париж | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Валансьєнн | 1 - 1 | |
| 13 | Аннесі | - | |
| 14 | Лаваль | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 15 | По | 0 - 2 | |
| 16 | Діжон | 2 - 2 | |
| 17 | Родез | ||
| 18 | Нім | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 19 | Сент-Етьєн | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 20 | Ніор | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Аннесі | Кан | |
| Позиція | 13 | 8 |
| Очки | 25 | 29 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 14 |
| Очки | 14 | 10 |
Форма в лізі
| Аннесі | Кан | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
7 7 |
7
8 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 4 |
2
4 4 |
Голи в лізі
| Аннесі | Кан | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
19 |
23
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
9 |
9
14 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (200) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (457) | |
| Голи за матч | 2.29 |
| Голи вдома за матч | 1.23 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 22% |
Аннесі наступні 6 матчі
| 2023-02-04 | Сент-Етьєн | - | Аннесі |
| 2023-02-08 | ФК Париж | - | Аннесі |
| 2023-02-11 | Лаваль | - | Аннесі |
| 2023-02-18 | Аннесі | - | Ам'єн |
| 2023-02-25 | Сошо | - | Аннесі |
| 2023-03-01 | О. Марсель | - | Аннесі |
Кан наступні 6 матчі
| 2023-02-03 | Кан | - | Бастія |
| 2023-02-13 | Мец | - | Кан |
| 2023-02-18 | Кан | - | Гренобль |
| 2023-02-25 | Генгам | - | Кан |
| 2023-03-06 | Кан | - | Сошо |
| 2023-03-11 | Родез | - | Кан |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 3.10 | 2.20 |
| Ймовірність | 34% | 33% | 33% |
| X @ 3.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 1.33 |
| Ймовірність | 51% | 49% |
| 1X @ 1.67 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.17 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-31 16:06. На даний момент можливі зміни!