К-Ліга 2 - Південна Корея
неділя, 23.04.2023
10:30
10:30

Ансан Грінерс

Чоннам
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ansan |
| В гостях: | Gwangyang |
| Відстань: | 275.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 10:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.40 | 1.91 | 2 | 1.73 | 1.25 | |||
| 29% | 19% | 52% | 1.91 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.98 | 1.82 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 72% | 28% | 50% | 50% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-14 | Ансан Грінерс | 1 - 7 | Чоннам |
| 2022-07-31 | Ансан Грінерс | 3 - 0 | Чоннам |
| 2022-05-21 | Чоннам | 2 - 3 | Ансан Грінерс |
| 2022-03-26 | Чоннам | 1 - 1 | Ансан Грінерс |
| 2021-10-31 | Чоннам | 2 - 3 | Ансан Грінерс |
| 2021-08-01 | Ансан Грінерс | 1 - 1 | Чоннам |
| 2021-05-17 | Чоннам | 2 - 0 | Ансан Грінерс |
| 2021-04-11 | Ансан Грінерс | 0 - 1 | Чоннам |
| 2020-11-01 | Чоннам | 0 - 0 | Ансан Грінерс |
| 2020-08-15 | Ансан Грінерс | 0 - 0 | Чоннам |
| 2020-07-04 | Чоннам | 4 - 0 | Ансан Грінерс |
| 2019-11-09 | Чоннам | 2 - 1 | Ансан Грінерс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Ансан Грінерс останні 12 матчі
| 2023-04-19 | Чхонан Сіті | 1 - 1 | Ансан Грінерс |
| 2023-04-16 | Ансан Грінерс | 2 - 3 | Кімпхо |
| 2023-04-12 | Ансан Грінерс | 1 - 3 | Сувон |
| 2023-04-09 | Сеул Е-Ленд | 4 - 1 | Ансан Грінерс |
| 2023-03-18 | Пучхон ФК 1995 | 1 - 0 | Ансан Грінерс |
| 2023-03-12 | Ансан Грінерс | 1 - 1 | Аньян |
| 2023-03-04 | Ансан Грінерс | 1 - 0 | Асан |
| 2023-03-01 | Соннам | 2 - 1 | Ансан Грінерс |
| 2022-10-15 | Ансан Грінерс | 1 - 2 | Теджон |
| 2022-10-01 | Аньян | 2 - 0 | Ансан Грінерс |
| 2022-09-26 | Кванджу | 3 - 0 | Ансан Грінерс |
| 2022-09-17 | Ансан Грінерс | 1 - 1 | Сеул Е-Ленд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 6 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 50% | 25% |
Чоннам останні 12 матчі
| 2023-04-19 | Кімчхон Сангму | 2 - 1 | Чоннам |
| 2023-04-15 | Чоннам | 3 - 0 | Чхонджу |
| 2023-04-12 | Асан | 2 - 3 | Чоннам |
| 2023-04-08 | Чоннам | 2 - 2 | Соннам |
| 2023-04-02 | Чхонан Сіті | 1 - 3 | Чоннам |
| 2023-03-19 | Чоннам | 0 - 2 | Кімпхо |
| 2023-03-11 | Сеул Е-Ленд | 0 - 1 | Чоннам |
| 2023-03-05 | Чоннам | 0 - 5 | Кьоннам |
| 2023-03-01 | Чоннам | 0 - 1 | Аньян |
| 2022-10-15 | Пучхон ФК 1995 | 2 - 2 | Чоннам |
| 2022-10-08 | Чоннам | 3 - 0 | Сеул Е-Ленд |
| 2022-10-05 | Теджон | 2 - 1 | Чоннам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 42% |
Таблиця К-Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кімпхо | 8 | +9 | 18 |
| 2 | Кімчхон Сангму | 8 | +6 | 18 |
| 3 | Кьоннам | 7 | +9 | 15 |
| 4 | Пусан | 8 | +5 | 15 |
| 5 | Аньян | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Асан | 8 | +2 | 11 |
| 7 | Соннам | 8 | 0 | 11 |
| 8 | Пучхон ФК 1995 | 8 | -2 | 10 |
| 9 | Чоннам | 8 | -3 | 10 |
| 10 | Сеул Е-Ленд | 8 | -2 | 7 |
| 11 | Чхонджу | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Ансан Грінерс | 7 | -5 | 5 |
| 13 | Чхонан Сіті | 8 | -15 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Ансан Грінерс | |
| Чоннам | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ансан Грінерс | Чоннам |
|---|---|---|---|
| 1 | Кімпхо | 2 - 3 | |
| 2 | Кімчхон Сангму | 2 - 1 | |
| 3 | Кьоннам | ||
| 4 | Пусан | ||
| 5 | Аньян | 1 - 1 | |
| 6 | Асан | 1 - 0 | |
| 7 | Соннам | ||
| 8 | Пучхон ФК 1995 | ||
| 9 | Чоннам | - | |
| 10 | Сеул Е-Ленд | 0 - 1 | |
| 11 | Чхонджу | ||
| 12 | Ансан Грінерс | - | |
| 13 | Чхонан Сіті | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Ансан Грінерс | Чоннам | |
| Позиція | 12 | 9 |
| Очки | 5 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 6 |
| Очки | 4 | 6 |
Форма в лізі
| Ансан Грінерс | Чоннам | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 4 |
3
1 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
2
0 1 |
Голи в лізі
| Ансан Грінерс | Чоннам | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
12 |
10
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
4 |
5
3 |
Загальна статистика для К-Ліга 2
| Матчі (51) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (133) | |
| Голи за матч | 2.61 |
| Голи вдома за матч | 1.29 |
| Голи в гостях за матч | 1.31 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 31% |
Ансан Грінерс наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Пусан | - | Ансан Грінерс |
| 2023-05-03 | Ансан Грінерс | - | Кімчхон Сангму |
| 2023-05-06 | Ансан Грінерс | - | Кьоннам |
| 2023-05-14 | Чхонджу | - | Ансан Грінерс |
| 2023-05-20 | Ансан Грінерс | - | Соннам |
| 2023-05-28 | Ансан Грінерс | - | Сеул Е-Ленд |
Чоннам наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Чоннам | - | Асан |
| 2023-05-02 | Чоннам | - | Пусан |
| 2023-05-07 | Пучхон ФК 1995 | - | Чоннам |
| 2023-05-20 | Аньян | - | Чоннам |
| 2023-05-24 | Чоннам | - | Ульсан ХД |
| 2023-05-27 | Чоннам | - | Чхонан Сіті |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 3.40 | 1.91 |
| Ймовірність | 29% | 19% | 52% |
| 2 @ 1.91 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 1.25 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.50 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.82 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.82 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.00 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-23 08:01. На даний момент можливі зміни!