Суперліга - Туреччина
неділя, 06.11.2022
14:00
14:00

Антальяспор

Карагюмрюк
4 - 2
(3 - 2, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Анталія |
| В гостях: | Стамбул |
| Відстань: | 480.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.50 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.90 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.88 | 1.98 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 52% | 48% | 34% | 66% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2022-02-13 | Антальяспор | 3 - 0 | Карагюмрюк |
| 2021-09-21 | Карагюмрюк | 0 - 0 | Антальяспор |
| 2021-04-28 | Карагюмрюк | 2 - 2 | Антальяспор |
| 2021-01-06 | Антальяспор | 3 - 1 | Карагюмрюк |
| 2019-07-26 | Антальяспор | 0 - 0 | Карагюмрюк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | |
| 40% | 60% | 0% | 60% | 60% | 40% |
Антальяспор останні 12 матчі
| 2022-10-31 | Сівасспор | 0 - 2 | Антальяспор |
| 2022-10-21 | Антальяспор | 2 - 1 | Істанбулспор |
| 2022-10-14 | Аланіяспор | 3 - 2 | Антальяспор |
| 2022-10-08 | Антальяспор | 1 - 1 | Коньяспор |
| 2022-09-17 | Антальяспор | 0 - 3 | Аданадемірспор |
| 2022-09-11 | Кайсеріспор | 1 - 0 | Антальяспор |
| 2022-09-04 | Антальяспор | 0 - 2 | Касимпаша |
| 2022-08-26 | Газіантеп | 5 - 2 | Антальяспор |
| 2022-08-20 | Антальяспор | 5 - 2 | Трабзонспор |
| 2022-08-14 | Умранієспор | 0 - 1 | Антальяспор |
| 2022-08-07 | Антальяспор | 0 - 1 | Галатасарай |
| 2022-07-30 | Боруссія Д. | 1 - 1 | Антальяспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 42% | 25% |
Карагюмрюк останні 12 матчі
| 2022-10-28 | Карагюмрюк | 0 - 2 | Галатасарай |
| 2022-10-22 | Умранієспор | 1 - 3 | Карагюмрюк |
| 2022-10-15 | Карагюмрюк | 3 - 0 | Хатайспор |
| 2022-10-09 | Фенербахче | 5 - 4 | Карагюмрюк |
| 2022-10-03 | Карагюмрюк | 1 - 2 | Істанбулспор |
| 2022-09-18 | Башакшехір | 0 - 0 | Карагюмрюк |
| 2022-09-10 | Карагюмрюк | 1 - 1 | Гіресунспор |
| 2022-09-03 | Сівасспор | 0 - 0 | Карагюмрюк |
| 2022-08-27 | Карагюмрюк | 4 - 1 | Анкарагюджю |
| 2022-08-21 | Бешикташ | 4 - 1 | Карагюмрюк |
| 2022-08-07 | Карагюмрюк | 2 - 4 | Аланіяспор |
| 2022-05-22 | Карагюмрюк | 0 - 1 | Аланіяспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фенербахче | 11 | +22 | 26 |
| 2 | Галатасарай | 12 | +6 | 24 |
| 3 | Башакшехір | 11 | +11 | 23 |
| 4 | Аданадемірспор | 12 | +10 | 23 |
| 5 | Бешикташ | 13 | +8 | 22 |
| 6 | Трабзонспор | 11 | +3 | 21 |
| 7 | Коньяспор | 12 | +6 | 20 |
| 8 | Кайсеріспор | 12 | +5 | 17 |
| 9 | Аланіяспор | 13 | -5 | 16 |
| 10 | Газіантеп | 11 | +1 | 15 |
| 11 | Касимпаша | 13 | -11 | 15 |
| 12 | Антальяспор | 11 | -4 | 13 |
| 13 | Карагюмрюк | 11 | -1 | 12 |
| 14 | Анкарагюджю | 12 | -5 | 12 |
| 15 | Гіресунспор | 12 | -8 | 12 |
| 16 | Сівасспор | 12 | -5 | 10 |
| 17 | Хатайспор | 11 | -11 | 10 |
| 18 | Істанбулспор | 12 | -13 | 8 |
| 19 | Умранієспор | 12 | -9 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Антальяспор | |
| Карагюмрюк | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Антальяспор | Карагюмрюк |
|---|---|---|---|
| 1 | Фенербахче | 5 - 4 | |
| 2 | Галатасарай | 0 - 1 | |
| 3 | Башакшехір | 0 - 0 | |
| 4 | Аданадемірспор | 0 - 3 | |
| 5 | Бешикташ | 4 - 1 | |
| 6 | Трабзонспор | 5 - 2 | |
| 7 | Коньяспор | 1 - 1 | |
| 8 | Кайсеріспор | ||
| 9 | Аланіяспор | ||
| 10 | Газіантеп | ||
| 11 | Касимпаша | 0 - 2 | |
| 12 | Антальяспор | - | |
| 13 | Карагюмрюк | - | |
| 14 | Анкарагюджю | ||
| 15 | Гіресунспор | ||
| 16 | Сівасспор | 0 - 0 | |
| 17 | Хатайспор | ||
| 18 | Істанбулспор | 2 - 1 | |
| 19 | Умранієспор | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Антальяспор | Карагюмрюк | |
| Позиція | 12 | 13 |
| Очки | 13 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 13 |
| Очки | 7 | 5 |
Форма в лізі
| Антальяспор | Карагюмрюк | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 6 |
3
3 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 3 |
1
2 2 |
Голи в лізі
| Антальяспор | Карагюмрюк | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
19 |
19
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
10 |
8
10 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (112) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (310) | |
| Голи за матч | 2.77 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.28 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 30% |
Антальяспор наступні 6 матчі
| 2022-11-09 | Антальяспор | - | Пендікспор |
| 2022-11-13 | Бешикташ | - | Антальяспор |
| 2022-11-30 | Антальяспор | - | М. Тель-Авів |
| 2022-12-07 | Антальяспор | - | Наполі |
| 2022-12-20 | Антальяспор | - | Маніса |
| 2022-12-23 | Антальяспор | - | Анкарагюджю |
Карагюмрюк наступні 6 матчі
| 2022-11-13 | Карагюмрюк | - | Газіантеп |
| 2022-12-02 | Бешикташ | - | Карагюмрюк |
| 2022-12-08 | Карагюмрюк | - | Хатайспор |
| 2022-12-25 | Аданадемірспор | - | Карагюмрюк |
| 2022-12-28 | Карагюмрюк | - | Трабзонспор |
| 2023-01-04 | Кайсеріспор | - | Карагюмрюк |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 3.50 | 4.00 |
| Ймовірність | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.83 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.98 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.88 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-06 12:03. На даний момент можливі зміни!