Суперліга - Туреччина
неділя, 07.08.2022
19:45
19:45

Антальяспор

Галатасарай
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Анталія |
| В гостях: | Стамбул |
| Відстань: | 480.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (21:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.50 | 2.90 | 12 | 1.40 | 1.61 | |||
| 36% | 31% | 33% | 1.28 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.88 | 1.98 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 22% | 78% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-20 | Антальяспор | 1 - 1 | Галатасарай |
| 2021-12-25 | Галатасарай | 2 - 0 | Антальяспор |
| 2021-04-24 | Антальяспор | 0 - 1 | Галатасарай |
| 2021-01-02 | Галатасарай | 0 - 0 | Антальяспор |
| 2020-07-24 | Антальяспор | 2 - 2 | Галатасарай |
| 2019-12-28 | Галатасарай | 5 - 0 | Антальяспор |
| 2019-03-11 | Галатасарай | 5 - 0 | Антальяспор |
| 2018-10-06 | Антальяспор | 0 - 1 | Галатасарай |
| 2018-02-12 | Галатасарай | 3 - 0 | Антальяспор |
| 2017-09-10 | Антальяспор | 1 - 1 | Галатасарай |
| 2017-03-06 | Антальяспор | 2 - 3 | Галатасарай |
| 2016-10-02 | Галатасарай | 3 - 1 | Антальяспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 9 | 6 | 5 | |
| 0% | 33% | 67% | 75% | 50% | 42% |
Антальяспор останні 12 матчі
| 2022-07-30 | Боруссія Д. | 1 - 1 | Антальяспор |
| 2022-07-23 | Бохум | 6 - 2 | Антальяспор |
| 2022-07-14 | Антальяспор | 2 - 0 | Бодрум |
| 2022-07-07 | Антальяспор | 0 - 1 | Металіст Харків |
| 2022-05-20 | Антальяспор | 1 - 1 | Галатасарай |
| 2022-05-15 | Касимпаша | 2 - 4 | Антальяспор |
| 2022-05-09 | Антальяспор | 3 - 2 | Коньяспор |
| 2022-04-30 | Трабзонспор | 2 - 2 | Антальяспор |
| 2022-04-24 | Антальяспор | 1 - 1 | Кайсеріспор |
| 2022-04-16 | Аланіяспор | 1 - 3 | Антальяспор |
| 2022-04-11 | Антальяспор | 4 - 1 | Хатайспор |
| 2022-04-02 | Алтай | 1 - 2 | Антальяспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 7 | 6 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 58% | 50% |
Галатасарай останні 12 матчі
| 2022-07-31 | Фіорентина | 1 - 2 | Галатасарай |
| 2022-07-27 | Салернітана | 1 - 1 | Галатасарай |
| 2022-07-24 | Галатасарай | 2 - 1 | Касимпаша |
| 2022-07-19 | Галатасарай | 0 - 0 | ФК Пардубіце |
| 2022-07-16 | Сігма Оломоуц | 0 - 2 | Галатасарай |
| 2022-07-13 | Фехервар | 1 - 0 | Галатасарай |
| 2022-07-09 | Штурм Грац | 2 - 1 | Галатасарай |
| 2022-05-20 | Антальяспор | 1 - 1 | Галатасарай |
| 2022-05-16 | Галатасарай | 3 - 2 | Аданадемірспор |
| 2022-05-07 | Башакшехір | 0 - 0 | Галатасарай |
| 2022-05-01 | Галатасарай | 2 - 3 | Сівасспор |
| 2022-04-24 | Алтай | 0 - 1 | Галатасарай |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Трабзонспор | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Бешикташ | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Газіантеп | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Сівасспор | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Істанбулспор | 1 | -2 | 0 |
| 6 | Кайсеріспор | 1 | -1 | -3 |
| 7 | Аданадемірспор | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Аланіяспор | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Анкарагюджю | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Антальяспор | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Галатасарай | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Гіресунспор | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Башакшехір | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Касимпаша | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Коньяспор | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Карагюмрюк | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Фенербахче | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Хатайспор | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Умранієспор | 0 | 0 | 0 |
Позиція в лізі
| Антальяспор | Галатасарай | |
| Позиція | 7 | 7 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 4 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Антальяспор | Галатасарай | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Антальяспор | Галатасарай | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (3) | |
| Перемоги вдома | 33% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (5) | |
| Голи за матч | 1.67 |
| Голи вдома за матч | 0.67 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 33% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 0% |
| Більше 3.5 | 0% |
Антальяспор наступні 6 матчі
| 2022-08-14 | Умранієспор | - | Антальяспор |
| 2022-08-20 | Антальяспор | - | Трабзонспор |
| 2022-08-26 | Газіантеп | - | Антальяспор |
| 2022-09-04 | Антальяспор | - | Касимпаша |
| 2022-09-11 | Кайсеріспор | - | Антальяспор |
| 2022-09-17 | Антальяспор | - | Аданадемірспор |
Галатасарай наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Галатасарай | - | Гіресунспор |
| 2022-08-19 | Умранієспор | - | Галатасарай |
| 2022-08-28 | Трабзонспор | - | Галатасарай |
| 2022-09-05 | Галатасарай | - | Газіантеп |
| 2022-09-11 | Касимпаша | - | Галатасарай |
| 2022-09-16 | Галатасарай | - | Коньяспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.50 | 2.90 |
| Ймовірність | 36% | 31% | 33% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.61 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 1.5 @ 3.75 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.98 | |
| Ймовірність | 5% | 95% | |
| Менше 2.5 @ 1.98 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 11% | 89% | |
| Ні @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-07 16:04. На даний момент можливі зміни!