Перша ліга - Півн. Македонія
субота, 17.09.2022
14:00
14:00

Брера Струмиця

Македонія ГП
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Струмиця |
| В гостях: | Скоп'є |
| Відстань: | 118.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Blagoj Istatov |
| Вміщує: | 9 200 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.93 | 2.90 | 3.80 | 1 | 1.22 | 1.77 | |||
| 54% | 19% | 27% | 1.93 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.65 | 2.20 | 1.58 | 4.00 | 1.21 | ||||||
| 77% | 23% | 50% | 50% | 16% | 84% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-01 | Македонія ГП | 1 - 0 | Брера Струмиця |
| 2021-12-08 | Македонія ГП | 4 - 1 | Брера Струмиця |
| 2021-10-20 | Брера Струмиця | 1 - 1 | Македонія ГП |
| 2021-09-12 | Брера Струмиця | 4 - 1 | Македонія ГП |
| 2021-07-22 | Македонія ГП | 2 - 1 | Брера Струмиця |
| 2021-04-06 | Македонія ГП | 1 - 3 | Брера Струмиця |
| 2021-04-03 | Македонія ГП | 1 - 2 | Брера Струмиця |
| 2021-03-03 | Брера Струмиця | 2 - 1 | Македонія ГП |
| 2020-10-25 | Македонія ГП | 3 - 1 | Брера Струмиця |
| 2020-02-23 | Македонія ГП | 1 - 0 | Брера Струмиця |
| 2019-10-23 | Брера Струмиця | 4 - 0 | Македонія ГП |
| 2019-08-18 | Македонія ГП | 0 - 0 | Брера Струмиця |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 8 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 67% | 42% |
Брера Струмиця останні 12 матчі
| 2022-09-14 | Teteks Tetovo | 0 - 6 | Брера Струмиця |
| 2022-09-11 | Тіквеш | 2 - 1 | Брера Струмиця |
| 2022-09-04 | Брера Струмиця | 0 - 3 | Струга |
| 2022-08-31 | Брера Струмиця | 3 - 0 | Скоп'є |
| 2022-08-27 | Сілекс | 1 - 1 | Брера Струмиця |
| 2022-08-21 | Брера Струмиця | 0 - 1 | Shkendija Tetovo |
| 2022-08-14 | Работнічкі | 0 - 5 | Брера Струмиця |
| 2022-08-07 | Брера Струмиця | 1 - 2 | Брегальніца Штіп |
| 2022-07-14 | Брера Струмиця | 1 - 2 | Лехія Гданськ |
| 2022-07-07 | Лехія Гданськ | 4 - 1 | Брера Струмиця |
| 2022-06-29 | ЦСКА 1948 Софія | 3 - 1 | Брера Струмиця |
| 2022-06-25 | Левскі | 3 - 1 | Брера Струмиця |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 10 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 83% | 42% |
Македонія ГП останні 12 матчі
| 2022-09-10 | Македонія ГП | 0 - 1 | Сілекс |
| 2022-09-04 | Shkendija Tetovo | 1 - 1 | Македонія ГП |
| 2022-08-31 | Македонія ГП | 1 - 1 | Работнічкі |
| 2022-08-28 | Брегальніца Штіп | 1 - 0 | Македонія ГП |
| 2022-08-20 | Македонія ГП | 4 - 1 | Победа |
| 2022-08-13 | Шкупі | 2 - 1 | Македонія ГП |
| 2022-07-28 | ЦСКА Софія | 4 - 0 | Македонія ГП |
| 2022-07-21 | Македонія ГП | 0 - 0 | ЦСКА Софія |
| 2022-07-10 | Македонія ГП | 1 - 1 | Політехніка Ясси |
| 2022-07-07 | Македонія ГП | 0 - 2 | АПОЕЛ Нікосія |
| 2022-06-26 | Македонія ГП | 1 - 1 | Ллапі |
| 2022-06-22 | Македонія ГП | 2 - 2 | Дріта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 9 | 4 | 3 | |
| 8% | 50% | 42% | 75% | 33% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Струга | 7 | +14 | 21 |
| 2 | Сілекс | 7 | +5 | 14 |
| 3 | Shkendija Tetovo | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Шкупі | 6 | +4 | 10 |
| 5 | Брегальніца Штіп | 6 | +2 | 10 |
| 6 | Тіквеш | 7 | -1 | 10 |
| 7 | Брера Струмиця | 7 | +2 | 7 |
| 8 | Македонія ГП | 6 | 0 | 5 |
| 9 | Победа | 6 | -7 | 4 |
| 10 | Работнічкі | 6 | -11 | 4 |
| 11 | Скоп'є | 6 | -11 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Брера Струмиця | |
| Македонія ГП | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Брера Струмиця | Македонія ГП |
|---|---|---|---|
| 1 | Струга | 0 - 3 | |
| 2 | Сілекс | ||
| 3 | Shkendija Tetovo | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Шкупі | 2 - 1 | |
| 5 | Брегальніца Штіп | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Тіквеш | ||
| 7 | Брера Струмиця | - | |
| 8 | Македонія ГП | - | |
| 9 | Победа | ||
| 10 | Работнічкі | ||
| 11 | Скоп'є | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Брера Струмиця | Македонія ГП | |
| Позиція | 7 | 8 |
| Очки | 7 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 8 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Брера Струмиця | Македонія ГП | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 4 |
1
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 3 |
0
1 2 |
Голи в лізі
| Брера Струмиця | Македонія ГП | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
9 |
7
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
6 |
2
4 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (35) | |
| Перемоги вдома | 54% |
| Нічиї | 17% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (90) | |
| Голи за матч | 2.57 |
| Голи вдома за матч | 1.54 |
| Голи в гостях за матч | 1.03 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 20% |
Брера Струмиця наступні 6 матчі
| 2022-10-09 | Брера Струмиця | - | Шкупі |
| 2022-10-15 | Победа | - | Брера Струмиця |
| 2022-10-25 | Брегальніца Штіп | - | Брера Струмиця |
| 2022-10-30 | Брера Струмиця | - | Работнічкі |
| 2022-11-06 | Shkendija Tetovo | - | Брера Струмиця |
| 2022-11-09 | Македонія ГП | - | Брера Струмиця |
Македонія ГП наступні 6 матчі
| 2022-09-24 | Македонія ГП | - | Вардар |
| 2022-10-01 | Македонія ГП | - | Струга |
| 2022-10-08 | Тіквеш | - | Македонія ГП |
| 2022-10-15 | Македонія ГП | - | Скоп'є |
| 2022-10-19 | Победа | - | Македонія ГП |
| 2022-10-30 | Македонія ГП | - | Шкупі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 2.90 | 3.80 |
| Ймовірність | 54% | 19% | 27% |
| 1 @ 1.93 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.77 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.41 | 2.65 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.41 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.58 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.58 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.21 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.21 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.72 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.98 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-17 12:05. На даний момент можливі зміни!