Прем'є́р-лі́га - Вірменія
пʼятниця, 10.03.2023
14:00
14:00

Арарат Єреван

Ван
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Єреван |
| В гостях: | Charentsavan |
| Відстань: | 27.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Республіканський стадіон імені Вазгена Саркісяна |
| Вміщує: | 14 403 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 2.95 | 3.10 | X2 | 1.32 | 1.61 | |||
| 33% | 24% | 43% | 1.61 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.45 | 2.40 | 1.50 | 4.60 | 1.17 | ||||||
| 60% | 40% | 38% | 62% | 18% | 82% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2022-10-29 | Ван | 0 - 2 | Арарат Єреван |
| 2022-08-27 | Арарат Єреван | 1 - 0 | Ван |
| 2022-04-23 | Арарат Єреван | 1 - 1 | Ван |
| 2022-03-01 | Ван | 0 - 1 | Арарат Єреван |
| 2021-10-26 | Арарат Єреван | 1 - 0 | Ван |
| 2021-08-08 | Ван | 0 - 1 | Арарат Єреван |
| 2021-05-05 | Ван | 1 - 1 | Арарат Єреван |
| 2021-03-01 | Арарат Єреван | 0 - 0 | Ван |
| 2020-12-10 | Ван | 0 - 1 | Арарат Єреван |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 67% | 33% | 0% | 33% | 0% | 0% |
Арарат Єреван останні 12 матчі
| 2023-03-06 | Арарат Єреван | 1 - 2 | Ширак Гюмрі |
| 2023-02-27 | Арарат Єреван | 1 - 3 | Арарат-Вірменія |
| 2022-12-08 | Арарат Єреван | 0 - 0 | БКМА |
| 2022-12-04 | Алашкерт | 0 - 1 | Арарат Єреван |
| 2022-11-30 | Пюнік Єреван | 2 - 0 | Арарат Єреван |
| 2022-11-22 | Урарту | 2 - 1 | Арарат Єреван |
| 2022-11-12 | Арарат Єреван | 0 - 0 | Лернаїн Арцах |
| 2022-11-05 | Арарат Єреван | 2 - 1 | Ноа |
| 2022-10-29 | Ван | 0 - 2 | Арарат Єреван |
| 2022-10-25 | Арарат Єреван | 0 - 1 | Ширак Гюмрі |
| 2022-10-21 | Арарат-Вірменія | 2 - 1 | Арарат Єреван |
| 2022-10-14 | Арарат Єреван | 0 - 1 | Алашкерт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 5 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 42% | 8% |
Ван останні 12 матчі
| 2023-03-05 | Ван | 1 - 3 | Пюнік Єреван |
| 2023-03-01 | Урарту | 2 - 0 | Ван |
| 2023-02-24 | Ван | 0 - 3 | Пюнік Єреван |
| 2022-12-03 | Ван | 0 - 1 | БКМА |
| 2022-11-28 | Лернаїн Арцах | 0 - 2 | Ван |
| 2022-11-24 | Ширак Гюмрі | 2 - 0 | Ван |
| 2022-11-20 | Ноа | 2 - 2 | Ван |
| 2022-11-13 | Ван | 1 - 0 | Алашкерт |
| 2022-11-09 | Ван | 2 - 1 | Ширак Гюмрі |
| 2022-11-03 | Арарат-Вірменія | 4 - 0 | Ван |
| 2022-10-29 | Ван | 0 - 2 | Арарат Єреван |
| 2022-10-19 | Ван | 0 - 1 | Урарту |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 42% | 25% |
Таблиця Прем'є́р-лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Урарту | 22 | +26 | 53 |
| 2 | Арарат-Вірменія | 22 | +31 | 47 |
| 3 | Пюнік Єреван | 22 | +18 | 43 |
| 4 | Алашкерт | 22 | +10 | 38 |
| 5 | Ван | 22 | -10 | 27 |
| 6 | Ширак Гюмрі | 22 | -15 | 24 |
| 7 | Арарат Єреван | 22 | -10 | 22 |
| 8 | Лернаїн Арцах | 22 | -11 | 21 |
| 9 | БКМА | 22 | -13 | 16 |
| 10 | Ноа | 22 | -26 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Арарат Єреван | |
| Ван | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Арарат Єреван | Ван |
|---|---|---|---|
| 1 | Урарту | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Арарат-Вірменія | 1 - 3 | 4 - 0 |
| 3 | Пюнік Єреван | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | Алашкерт | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Ван | 1 - 0 | - |
| 6 | Ширак Гюмрі | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Арарат Єреван | - | 1 - 0 |
| 8 | Лернаїн Арцах | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | БКМА | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 10 | Ноа | 2 - 1 | 2 - 2 |
Позиція в лізі
| Арарат Єреван | Ван | |
| Позиція | 7 | 5 |
| Очки | 22 | 27 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 5 |
| Очки | 11 | 18 |
Форма в лізі
| Арарат Єреван | Ван | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 12 |
7
6 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 6 |
5
3 3 |
Голи в лізі
| Арарат Єреван | Ван | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
24 |
20
30 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
12 |
11
10 |
Загальна статистика для Прем'є́р-лі́га
| Матчі (110) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 44% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (257) | |
| Голи за матч | 2.34 |
| Голи вдома за матч | 1.09 |
| Голи в гостях за матч | 1.25 |
| Домашня команда забила в | 59% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 38% |
| Більше 1.5 | 62% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 23% |
Арарат Єреван наступні 6 матчі
| 2023-03-18 | Ноа | - | Арарат Єреван |
| 2023-03-31 | Арарат Єреван | - | Лернаїн Арцах |
| 2023-04-09 | БКМА | - | Арарат Єреван |
| 2023-04-16 | Арарат Єреван | - | Урарту |
| 2023-04-22 | Арарат Єреван | - | Пюнік Єреван |
| 2023-04-26 | Арарат Єреван | - | Алашкерт |
Ван наступні 6 матчі
| 2023-03-17 | Ван | - | Арарат-Вірменія |
| 2023-04-01 | Ширак Гюмрі | - | Ван |
| 2023-04-09 | Алашкерт | - | Ван |
| 2023-04-17 | Ван | - | Ноа |
| 2023-04-21 | Ван | - | Лернаїн Арцах |
| 2023-04-26 | БКМА | - | Ван |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 2.95 | 3.10 |
| Ймовірність | 33% | 24% | 43% |
| X2 @ 1.61 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 1.61 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 2.45 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 1.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.50 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.60 | 1.17 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.65 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Ні @ 1.65 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-10 12:03. На даний момент можливі зміни!