Чемпіоншип - Шотландія

субота, 17.04.2021
12:00
Арброт

Арброт

Ейр Юнайтед

Ейр Юнайтед

4 - 0
(3 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Арброат
В гостях: Ейр
Відстань: 176.5 км
Стадіон
Стадіон: Gayfield Park
Вміщує: 5 900 (876)
Розміри: 105 x 65 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 12:00 (12:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.45 3.20 2.87 1X 1.40 1.53
32% 37% 31% 1.40 50% 50%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.35 1.57 4.33 1.20
69% 31% 40% 60% 26% 74%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-02-27 Ейр Юнайтед 0 - 1 Арброт
2020-12-19 Арброт 2 - 1 Ейр Юнайтед
2019-12-10 Ейр Юнайтед 1 - 1 Арброт
2019-09-28 Арброт 0 - 3 Ейр Юнайтед
2018-03-14 Арброт 1 - 1 Ейр Юнайтед
2018-01-20 Ейр Юнайтед 4 - 1 Арброт
2018-01-06 Ейр Юнайтед 1 - 2 Арброт
2017-11-04 Арброт 1 - 4 Ейр Юнайтед
2017-08-26 Ейр Юнайтед 1 - 2 Арброт
2014-03-22 Ейр Юнайтед 2 - 1 Арброт
2014-02-01 Арброт 2 - 3 Ейр Юнайтед
2013-10-19 Ейр Юнайтед 2 - 0 Арброт
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 11 8 3
33% 17% 50% 92% 67% 25%

Арброт останні 12 матчі

2021-04-10 Рейт Роверз 2 - 2 Арброт
2021-04-03 Арброт 2 - 1 Аллоа Атлетік
2021-03-27 Інвернесс 1 - 0 Арброт
2021-03-23 Арброт 1 - 2 Фолкерк
2021-03-20 Арброт 0 - 0 Хартс
2021-03-13 ФК Данді 2 - 0 Арброт
2021-03-06 Арброт 2 - 4 Квін оф Саут
2021-02-27 Ейр Юнайтед 0 - 1 Арброт
2021-02-20 Арброт 1 - 0 Рейт Роверз
2021-02-13 Аллоа Атлетік 1 - 1 Арброт
2021-02-06 Арброт 2 - 0 Данфермлін
2021-02-03 Арброт 1 - 1 Інвернесс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 4 2
33% 33% 33% 67% 33% 17%

Ейр Юнайтед останні 12 матчі

2021-04-10 Ейр Юнайтед 1 - 1 Данфермлін
2021-04-06 Ейр Юнайтед 0 - 3 ФК Данді
2021-04-03 Ейр Юнайтед 0 - 1 Клайд
2021-03-27 Аллоа Атлетік 2 - 2 Ейр Юнайтед
2021-03-23 Елгін Сіті 0 - 4 Ейр Юнайтед
2021-03-20 Ейр Юнайтед 1 - 1 Рейт Роверз
2021-03-16 ФК Данді 1 - 3 Ейр Юнайтед
2021-03-13 Хартс 2 - 0 Ейр Юнайтед
2021-03-09 Рейт Роверз 0 - 0 Ейр Юнайтед
2021-03-06 Мортон 0 - 2 Ейр Юнайтед
2021-02-27 Ейр Юнайтед 0 - 1 Арброт
2021-02-20 Ейр Юнайтед 0 - 2 Інвернесс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 9 4 3
25% 33% 42% 75% 33% 25%
Реклама

Таблиця Чемпіоншип

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Хартс 24 15 5 4 56 24 +32 50
2 Рейт Роверз 24 11 7 6 42 29 +13 40
3 ФК Данді 24 10 8 6 44 38 +6 38
4 Інвернесс 24 8 10 6 33 25 +8 34
5 Данфермлін 24 8 9 7 31 29 +2 33
6 Квін оф Саут 24 9 4 11 37 46 -9 31
7 Ейр Юнайтед 24 6 9 9 29 31 -2 27
8 Арброт 24 6 8 10 21 30 -9 26
9 Мортон 24 6 8 10 21 32 -11 26
10 Аллоа Атлетік 24 4 6 14 27 57 -30 18

Хронологія матчів у лізі

Арброт                         
Ейр Юнайтед                         
Вдома                         
В гостях                         

Матчі вдома/в гостях

М Команда Арброт Ейр Юнайтед
1 Хартс 0 - 0 2 - 0
2 Рейт Роверз 1 - 0 0 - 0
3 ФК Данді 1 - 1 1 - 3
4 Інвернесс 1 - 1 1 - 1
5 Данфермлін 2 - 0 0 - 0
6 Квін оф Саут 2 - 4 3 - 2
7 Ейр Юнайтед 2 - 1 -
8 Арброт - 2 - 1
9 Мортон 0 - 0 0 - 2
10 Аллоа Атлетік 2 - 1 2 - 2

Позиція в лізі

  Арброт Ейр Юнайтед
Позиція 8 7
Очки 26 27
  Вдома В гостях
Позиція 5 6
Очки 17 13

Форма в лізі

  Арброт Ейр Юнайтед
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
8         
10           
6       
9          
9          
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
5      
3    
3    
4     
5      

Голи в лізі

  Арброт Ейр Юнайтед
Забиті голи
Пропущені голи
21                      
30                               
29                              
31                                
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
12             
11            
18                   
19                    

Загальна статистика для Чемпіоншип

Матчі   (120)
Перемоги вдома 42%
Нічиї 31%
Перемоги в гостях 28%
Зіграні матчі 100%
Голи   (341)
Голи за матч 2.84
Голи вдома за матч 1.56
Голи в гостях за матч 1.28
Домашня команда забила в 75%
Команда гостей забила в 74%
Обидві Команди Заб'ють 58%
Більше 1.5 74%
Більше 2.5 50%
Більше 3.5 35%

Арброт наступні 6 матчі

2021-04-24 Данфермлін - Арброт
2021-04-30 Арброт - Мортон
2021-06-26 Монтроз - Арброт
2021-07-05 Лівнгстон - Арброт
2021-07-10 Елгін Сіті - Арброт
2021-07-14 Арброт - Іст Файф

Ейр Юнайтед наступні 6 матчі

2021-04-24 Ейр Юнайтед - Квін оф Саут
2021-04-30 Інвернесс - Ейр Юнайтед
2021-07-10 Альбіон Роверс - Ейр Юнайтед
2021-07-13 Ейр Юнайтед - Едінбург
2021-07-20 Гемілтон - Ейр Юнайтед
2021-07-24 Ейр Юнайтед - Фолкерк

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.45 3.20 2.87
Ймовірність 32% 37% 31%
1X @ 1.40
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.40 1.53
Ймовірність 50% 50%
1X @ 1.40
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.40 2.75
Ймовірність   69% 31%
Більше 1.5 @ 1.40
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.35 1.57
Ймовірність   40% 60%
Менше 2.5 @ 1.57
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.33 1.20
Ймовірність   26% 74%
Менше 3.5 @ 1.20
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.72
Ймовірність   51% 49%
Так @ 2.00

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-04-17 08:02. На даний момент можливі зміни!