Чемпіоншип - Шотландія
субота, 08.10.2022
15:00
15:00

Арброт

ФК Данді
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Арброат |
| В гостях: | Данді |
| Відстань: | 24.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gayfield Park |
| Вміщує: | 5 900 (876) |
| Розміри: | 105 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.10 | 2.15 | 2 | 1.66 | 1.33 | |||
| 16% | 25% | 59% | 2.15 | 21% | 79% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 52% | 48% | 33% | 67% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2022-08-12 | ФК Данді | 4 - 2 | Арброт |
| 2021-03-13 | ФК Данді | 2 - 0 | Арброт |
| 2021-01-22 | Арброт | 1 - 1 | ФК Данді |
| 2020-12-05 | ФК Данді | 1 - 0 | Арброт |
| 2019-12-07 | Арброт | 1 - 1 | ФК Данді |
| 2019-10-05 | ФК Данді | 2 - 0 | Арброт |
| 2017-07-08 | Арброт | 1 - 2 | ФК Данді |
| 2017-01-10 | Арброт | 0 - 2 | ФК Данді |
| 2011-07-23 | Арброт | 1 - 1 | ФК Данді |
| 2010-07-17 | Арброт | 1 - 1 | ФК Данді |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 6 | 9 | 2 | 1 | |
| 0% | 40% | 60% | 90% | 20% | 10% |
Арброт останні 12 матчі
| 2022-10-01 | Коув Рейнджерс | 2 - 0 | Арброт |
| 2022-09-24 | Арброт | 2 - 1 | Іст Файф |
| 2022-09-17 | Мортон | 1 - 2 | Арброт |
| 2022-09-03 | Арброт | 0 - 2 | Партік Тісл |
| 2022-08-30 | Партік Тісл | 1 - 0 | Арброт |
| 2022-08-27 | Гемілтон | 1 - 0 | Арброт |
| 2022-08-20 | Арброт | 1 - 2 | Квінс Парк |
| 2022-08-12 | ФК Данді | 4 - 2 | Арброт |
| 2022-08-06 | Арброт | 0 - 0 | Інвернесс |
| 2022-07-30 | Ейр Юнайтед | 0 - 0 | Арброт |
| 2022-07-23 | Арброт | 3 - 0 | Ейрдріоніанс |
| 2022-07-20 | Арброт | 1 - 2 | Файлд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 8% |
ФК Данді останні 12 матчі
| 2022-10-04 | Коув Рейнджерс | 3 - 1 | ФК Данді |
| 2022-10-01 | Гемілтон | 0 - 2 | ФК Данді |
| 2022-09-23 | Нью-Сейнтс | 0 - 3 | ФК Данді |
| 2022-09-17 | ФК Данді | 2 - 3 | Інвернесс |
| 2022-09-03 | ФК Данді | 3 - 0 | Квінс Парк |
| 2022-08-30 | ФК Данді | 3 - 0 | Фолкерк |
| 2022-08-26 | Ейр Юнайтед | 3 - 1 | ФК Данді |
| 2022-08-20 | Мортон | 0 - 0 | ФК Данді |
| 2022-08-12 | ФК Данді | 4 - 2 | Арброт |
| 2022-08-06 | Рейт Роверз | 0 - 1 | ФК Данді |
| 2022-07-30 | ФК Данді | 2 - 3 | Партік Тісл |
| 2022-07-23 | ФК Данді | 5 - 1 | Форфар Атлетік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 9 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 75% | 50% |
Таблиця Чемпіоншип
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Партік Тісл | 9 | +9 | 17 |
| 2 | Інвернесс | 9 | +4 | 17 |
| 3 | Квінс Парк | 9 | +1 | 16 |
| 4 | Ейр Юнайтед | 8 | +3 | 14 |
| 5 | ФК Данді | 9 | +2 | 13 |
| 6 | Коув Рейнджерс | 9 | 0 | 11 |
| 7 | Мортон | 9 | -4 | 11 |
| 8 | Рейт Роверз | 8 | -3 | 9 |
| 9 | Гемілтон | 8 | -5 | 7 |
| 10 | Арброт | 8 | -7 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Арброт | |
| ФК Данді | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Арброт | ФК Данді |
|---|---|---|---|
| 1 | Партік Тісл | 0 - 2 | |
| 2 | Інвернесс | 0 - 0 | |
| 3 | Квінс Парк | 1 - 2 | |
| 4 | Ейр Юнайтед | 3 - 1 | |
| 5 | ФК Данді | - | |
| 6 | Коув Рейнджерс | 3 - 1 | |
| 7 | Мортон | 0 - 0 | |
| 8 | Рейт Роверз | 0 - 1 | |
| 9 | Гемілтон | 0 - 2 | |
| 10 | Арброт | - |
Позиція в лізі
| Арброт | ФК Данді | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 5 | 13 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 4 |
| Очки | 1 | 7 |
Форма в лізі
| Арброт | ФК Данді | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 5 |
4
1 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 2 |
2
1 2 |
Голи в лізі
| Арброт | ФК Данді | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
12 |
16
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
4 |
5
6 |
Загальна статистика для Чемпіоншип
| Матчі (43) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (121) | |
| Голи за матч | 2.81 |
| Голи вдома за матч | 1.53 |
| Голи в гостях за матч | 1.28 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 33% |
Арброт наступні 6 матчі
| 2022-10-14 | Квінс Парк | - | Арброт |
| 2022-10-19 | Арброт | - | Рейт Роверз |
| 2022-10-22 | Арброт | - | Гемілтон |
| 2022-10-29 | Арброт | - | Ейр Юнайтед |
| 2022-11-05 | Інвернесс | - | Арброт |
| 2022-11-12 | Арброт | - | Коув Рейнджерс |
ФК Данді наступні 6 матчі
| 2022-10-15 | ФК Данді | - | Ейр Юнайтед |
| 2022-10-19 | Рейнджерс | - | ФК Данді |
| 2022-10-22 | ФК Данді | - | Мортон |
| 2022-10-28 | Квінс Парк | - | ФК Данді |
| 2022-11-05 | Партік Тісл | - | ФК Данді |
| 2022-11-12 | ФК Данді | - | Рейт Роверз |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.30 | 3.10 | 2.15 |
| Ймовірність | 16% | 25% | 59% |
| 2 @ 2.15 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 1.33 |
| Ймовірність | 21% | 79% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 2.05 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-08 12:05. На даний момент можливі зміни!